Announcement

Collapse
No announcement yet.

Savjet , pomoc i komentar mog programa i ishrane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Savjet , pomoc i komentar mog programa i ishrane

    TRENING
    utorak trcanje 30-45 min
    srijeda teretana prsa-biceps , eventualno stomak 1h do 1h 15 min sa stomakom
    cetvrtak trcanje 30-45 min
    petak teretana ledja- triceps -trapez 1h-1h 15 min
    subota trcanje 30-45 min
    nejdelja noge-ramena 1h 15min
    pon odmor

    prsa(ravni bench,kosi, leptir,cross razvlacenje)
    biceps( stojeci pregib bucicama, skotova klupa sa cross koloturom, koncentracioni)
    ledja(lat naprijed, nazad, veslanje , trbusnjaci ledjni na klupi predvijenoj za to-ne znam kako se zove)
    triceps(kickback na crossu, triceps povlacneje koluture na crossu i razvalcenje triceps na crossu)
    noge(cucanj, fleksija,ekstenzija, pressa, istezanje listova na smit masini, zatim listovi na klupi i stojeci s tegom u ruci )
    ramena(smit masina naprijed, nazad, paralelno odrucenje i vrtenje tega u krug kao kazaljka na satu-ne znam kako bih ovo objasnio)
    trapez( smit masina i slobodnim tegovima pravljenge krugova ramenima prema naprijed i nazad)

    ISHRANA
    napisacu samo ishranu jednog dana kako to od mene izgleda na dan treninga

    pola 7-zobene i solja zelenog caja
    pola 10-10 2-3 sendvica ( svaki sendvic sadrzi 2 snite crnog kruha , salama obicna , krastavci i majoneza) i 2 mandarine ili banana
    14h.15 min-14h.30 min 4 jaja cijelih, 2-3 snite crnog kruha, 2 mandarine ili banana
    zatim trening oko 16h do 17h.15 min

    18h makaroni sa fileom ili krompir sa fileom

    21 h posni sir sa jogurtom


    znam da ovaj program i ishrana ima svojih nedostatka, svaki kometbar, sugestija , kritika je dobrodosla. ovo je 2 mjesecni program, pa cu onda drugi trening program raditi sa vejzbama koje nisu ovdje navedene, ostavicu samo elementarne bench , cucanj, itd i ishranu doraditi nadam se na vase sugestije

  • #2
    Re: Savjet , pomoc i komentar mog programa i ishrane

    slaba ishrana pogotov priv oborok nek bude krcatiji proteinima i UH.


    nis napisao koji ti je cilj uopce, ako je mišična masa, izbaci trcanje u potpunosti jer i ovako ti je bijedna prehranan, sto te vodi u katabolizam misica...
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • #3
      Re: Savjet , pomoc i komentar mog programa i ishrane

      nije mi cilj misicna masa... nego zelim izgubiti koju kilu..mozda 2-3 kg. .sad imam 82 i visok sam 181.. zelim da malo utegnem sve to i da ne izgubim na rukama i ostalim misicima...a da skinem malo sala ... smatram da cu uz utege i trcanje to uspjeti...ali znam da zbog katabolizma necu daleko dogurati...i znam da mi je ishrana losha... nazalost nemam novaca za whey... jel mi mozes savjetovati kako da te proteine unesem u sebe umjesto wheya...bjelanjak jaja ? tak nes ? i hvala na savjetima i krtikama

      Comment


      • #4
        Re: Savjet , pomoc i komentar mog programa i ishrane

        kad si na defki treba ti jos vise proteina.

        ujutro zobene+whey, prije i poslje treninga: UH+P (riza, krumpir+ piletina, riba), whey+ glukoza(dexstroza) odmah poslije treninga. zadnji oborok neka ti bude posni sir(500 g -13 kn). a za meduoboke ako nisi u stanju jesti mesine ili posni ili tunu ili jaja, jedi neka pileca prsa s kruhom(domaci preporucam, integralni, crni..svejedno).


        mjerica wheya ti dode oko 6 kn. tako da ti nije toliko skupo. 6 jaja ti isto toliko dode
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • #5
          Re: Savjet , pomoc i komentar mog programa i ishrane

          hvala ti puno i nadam se da je program ok... ne pretjerujem li s brojem treninga i nije li mi ovo malo teretane ? sedmicno

          Comment


          • #6
            Re: Savjet , pomoc i komentar mog programa i ishrane

            Originally posted by Storm View Post
            hvala ti puno i nadam se da je program ok... ne pretjerujem li s brojem treninga i nije li mi ovo malo teretane ? sedmicno
            Tri puta tjedno je o.k.
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment

            Working...
            X