Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da li moguce smrsati samo treningom?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li moguce smrsati samo treningom?

    Prelistao sam citav forum kao i portal i nasao dosta tekstova o mrsavljenju pa me zanima savjet nekoga iskusnog, tj. da li je moguce smrsati samo uz HIT trening nakon teretane i uz prehranu istu kao do sada, znaci veci trening vise aktivnosti a prehrana ista

  • #2
    Re: Da li moguce smrsati samo treningom?

    Pa teoretski da bi čovjek mršavio, potrebno je samo ostvariti kalorijski deficit. Dakle, da više potrošiš nego što pojedeš.

    Ali, kakav je smisao takvog načina mršavljenja?
    Originally posted by magarac
    pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
    dzaba mu sve

    Comment


    • #3
      Re: Da li moguce smrsati samo treningom?

      Originally posted by Dida View Post
      Pa teoretski da bi čovjek mršavio, potrebno je samo ostvariti kalorijski deficit. Dakle, da više potrošiš nego što pojedeš.

      Ali, kakav je smisao takvog načina mršavljenja?
      Pa smisao je brze mrsavljenje, jeste da je nezdravo ali nemam nesto previse sala

      Comment


      • #4
        Re: Da li moguce smrsati samo treningom?

        Pa ako hoćeš BRŽE smršaviti, moraš tome prilagoditi najbitniju komponentu - prehranu.

        Cardio trening kod cijele priče o definiciji dolazi tek kao dodatak nakon dobro osmišljene prehrane i treninga utezima.
        Originally posted by magarac
        pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
        dzaba mu sve

        Comment


        • #5
          Re: Da li moguce smrsati samo treningom?

          Baš ti Dida mu moraš sve odgovarat , pa kad vidi tvoji avatar past če se u depresiju.I onda kad krene na defku ,dobit če slom živaca i pitat se cijeli život kako si ti to uspio,hah šalu na stranu ,prehrana ključ svega.

          Comment


          • #6
            Re: Da li moguce smrsati samo treningom?

            Evo nešto zanimljvo što je tisuću puta rečeno na forumu

            When trying to cut down do you prefer to use HIIT or just normal cardio?

            Neither. If you have your diet 100%, you don’t even have to look at the treadmill. It’s a simple case of calories in vs. calories out. If you consume more calories than you burn, you put on weight. If you consume less calories than you burn, you lose weight.
            What cardio does is help accelerate burning those calories, but if you are already under your caloric maintenance, there’s no real need to do any cardio, although it can bring about fat losses much faster, you may also find it to be catabolic (muscle-wasting).

            Comment


            • #7
              Re: Da li moguce smrsati samo treningom?

              Zyzz i ti visis na simply srezan? :P
              Ja radim dole po tom treningu što je napisao, malo sam još nešta ubacio i meni je odlično, napredujem

              Comment


              • #8
                Re: Da li moguce smrsati samo treningom?

                Tamo i bodybuliding.com Treba preći na novu razinu znanja.A što se toga tiće ovi ameri su ludi

                Da i ja sad planiram tako krenuti

                Comment


                • #9
                  Re: Da li moguce smrsati samo treningom?

                  pise ti u potpisu ^^
                  Originally posted by servantess
                  Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                  Comment

                  Working...
                  X