Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ubijam se ali slauf ne odlazi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ubijam se ali slauf ne odlazi

    Bok ljudi. Prvo zao mi je ako je krivo mjesto ali citao sam forum od a do z vec godinama i mislim da je ovo mjesto.

    U Hr sam trenirao boks i super mi je bilo. izgledo sam fino sretan zadovoljan. 2009 god upoznam sadasnju zenu i doselim se za njom u Svedsku. Nova drzava novo sve. Krenio u skolu ucit jezik,nisam mogo u gym nisam znao pricat ni citat, jeo sam ko slon,vecinom od depre. vrjeme je koma. Nakon 1 god nadem poso i tu krene ozljeda na radu te brojne migrene radi vremena itd i nakon 2 god evo slobodan od svega krenem u gym. Imam 174cm i 74 kg. Misice od boksa sam izgubio i dobio sam dobar slauf oko donjeg djela stomaka, tj. pupka i bubrega. Krenio sam trenirat nanovo 6.12.2011 i evo u mjesec dana sam pao na 72kg a lagano primjecujem rezultate rasta na misicima, sto je moj zakljucak da misici rastu a kile idu dole odnosno gubim masnoce sto i jeste cilj.

    Ujutro pojedem zobene sa vodom i mjericom proteina radi okusa. dorucak je integralni kruh sa pilecim prsima. rucak je piletina ili tunjevina, ubacim i teletinu ovisno o danu i poslu. poslje jedem neko povrce, bilo wok ili svjeze,ubacujem banane i naravno tunjevinu. tu pred vecer ide posni sir i razni orasasti proizvodi ili kikiriki maslac, vecinom pred spavanje.

    od suplemenata se punim kreatinima (punjenje kako pise u instrukcijama. pijem whey 100 2puta dnevno u dane treninga i netreninga. recovery mjesavine pijem iza treninga. pijem omega 3 i tu i tamo si uzmem testosterone. sve navedeno je provjereno i pijem iskljucivo po instrukcijama.

    nakon 1mje treninga, treniram svakih 48sati po 90minuta, pravilno tehnicki uz trud. Ponediljak biceps-tricpes brzo hodanje, srjeda prsa ramena vrat i leda trcanje, petak noge brzo hodanje.ubijam se. osjetim i vidim lagano rezultate na sebi al stomak taj *****i pivski stomak me ubija,nezelim se ni u ogledalo pogledat. Ljepo jedem, puno treniram strpljiv sam. radim li nesto krivo, trebam li jos cekati, da krenem uzimati fat burner, vi ste bogovi pomozite....

    treba dugo vremena za rezultate ali ipak taj saluf ufff....
    Pocivao u miru Bozjem

    22.12.1984 - 20.12.2012

    __________________________________________________ ___________________________

    mentor: Sasa Draskovic

  • #2
    Re: Ubijam se al slauf neodlazi

    tu moras imati strpljenja oko tog stomaka..zadnji odlazi nazalost....ishrana br.1,moras vise da radis cardio...najbolje ako mozes ujutro na prazan stomak....trening mora biti intezivan sa manje pauza...koncentrisi se na intezitet,smanji tezine i minimum 8 ponavljanja u seriji....
    Taj kikiriki maslac navece nije bas sreca,ni ta banana...bolje je ubaci ujutro...navece gledaj da ne unosis UH nikako...upitne su kolicine UH koje pojedes dnevno....Probaj da rotiras UH...ubaci jedan dan bez UH...drugi 100gr...treci 150..itd.....moras da pazis i na proteine...jer ako njih unosis previse mogu lako da odu tamo gdje ne treba...masnoce dnevno do 80gr max...pa ti vidi sad gdje grijesis......mozda imas problem sa kortizolom ..ali buni i to sto uzimas testosteron povremeno kako kazes??U kom obliku ga unosis??..

    Comment


    • #3
      Re: Ubijam se al slauf neodlazi

      jedan tjedan radim prvu jedan drugu. bez obzira obavezno treniram na prazan stomak. banane nejedem poslje 16h. kikiriki pojedem 2 cajne zlice. sve sto jedem gledam Uh nazalost uvjek su tu. testosterone unosim u obliku ampula ali popio sam 1 bocicu neplaniram opet. whey i ostalo drzim se uputa na pakiranju. morat cu jednostavno pojacat cardio nema druge a sto se tice kg na tegovima radim na malo vecoj kilazi radi misicne mase jer zelio bih malo vecu misicnu masu, nezelim bit izdefiniran ko christiano ronaldo lol....to me najvise **** UH .. nema proizvoda di se nenalaze
      Pocivao u miru Bozjem

      22.12.1984 - 20.12.2012

      __________________________________________________ ___________________________

      mentor: Sasa Draskovic

      Comment


      • #4
        Re: Ubijam se al slauf neodlazi

        cek malo...kako si popio bocicu testesterona??kakav je to testesteron sto se pije?
        a za ostalo najbolje izracunaj svoj bmr pa vidi odprilike koliko ti treba kalorija dnevno pa napisi ovde hranu po obrocima pa da vidimo koliko cega unosis...al moras napisati sve....jer ako preko dana uleti koji vocni sok...pa koja kafa sa secerom...pa neznam sta jos onda je to vec belaj......

        Comment


        • #5
          Re: Ubijam se al slauf neodlazi

          Proteine uvijek drži visoko 1.5,2g/kg.I reži UH po potrebi.Masti šta uleti.Ja ih nikada ciljano ne unosim,osim u zadnjem obroku.

          Ovaj plan treninga mi baš upao u oko.Nije nešto raspodijela.Obrati pažnju na to imaš milijun dobrih podjela na forumu.

          Comment


          • #6
            Re: Ubijam se al slauf neodlazi

            WNT Testosteron Caps. sadrzi:
            L-Leucin 500 mg
            L-Isoleucin 125mg
            L-Valin 125 mg po dozi

            60 kapsula pakiranje. 2 ujutro na prazan stomak i 2 navece u dane netreniranja. u dane treniranja 2 30min prije treniranja i 2 odma nakon treninga.

            Odprilike na dan kad imam trening spalim 4 - 7 tisuca kcal, moje racunice.

            recimo kad radim popodne:
            7h ustajanje - popijem crnu kavu bez secera, 1cajna zlica mljeka.
            8 - 10h teretana - popijem 1,5l vode. (90 min tegovi 30 min cardio).
            10:15 whey: 76g protein 5g UH 8g fat po porciji
            G recovery: 25g protein 125g carbs 4g glutamina 4g kreatina.
            10:40 tuna u vodi: 25g proteina, UH 0,fat 1g

            11:30 1 velika banana
            posni sir: 13g protein, 4,7g UH, 0,4g fat na 100g pojedem 50g

            13:00 Wok povrce i pileca prsa

            16:00 1 banana
            1 snjita integralnog kruha: 10g proteina, 40g UH, 3g fat na 100g
            2 snjite pilecih prsa: 16g proteina, UH 2g, fat 2g na 100g

            18:00 piletina i povrce, vecinom salata mix
            uleti nekad integralna riza: 4,1g protein, 79g UH, 0,5g fat na 100g

            19:00 whey: 76g protein 5g UH 8g fat po porciji

            22:30 posni sir: 13g protein, 4,7g UH, 0,4g fat na 100g a pojedem izmedu 50-100g.
            kikiriki maslac ili kikiriki u sjemenci.
            kikiriki sjemenka: 25g protein, UH 14,2g, 51g Fet
            Pocivao u miru Bozjem

            22.12.1984 - 20.12.2012

            __________________________________________________ ___________________________

            mentor: Sasa Draskovic

            Comment


            • #7
              Re: Ubijam se al slauf neodlazi

              Zašto treniraš s utezima natašte? Nije to dobro.Doručkuj pa onda utezi.Jedino da radiš cardio prije doručka.Pa doručak i onda utezi

              Comment


              • #8
                Re: Ubijam se al slauf neodlazi

                prehrana je po meni odlična, samo onaj plan treninga malo promini
                "What the mind believes the body achieves."

                Comment


                • #9
                  Re: Ubijam se al slauf neodlazi

                  zaboravio sam napisati da su mi stigli zma pred spavanje. gutam omega 3 i kreatine uzimam u dane treninga iza treninga u cistoj vodi, u dane netreninga uzimam na poslu na pauzi.kuhana jaja mi izlaze na usi vec. radim u kalionici metala pa osim teretane zeljeza ima i na poslu hehe.ovo je uobicajen dan, desi se da mjenjam jelo jer kao i svi dosadi jedno te isto jest
                  Pocivao u miru Bozjem

                  22.12.1984 - 20.12.2012

                  __________________________________________________ ___________________________

                  mentor: Sasa Draskovic

                  Comment


                  • #10
                    Re: Ubijam se al slauf neodlazi

                    cito sam u www.CutAndJacked.com da trening treba picit nataste radi sala itd. svi ti velikani imaju svoje teorije. jer ja radim cardio poslje svakog treninga. morat cu vidit treninge pocetnika i pojedinaca moram si sastavit to.problem je u tome sto dosta hrane sa visokim gramom proteina ima ogroman broj UH. cini mi se da je Uh stetniji od feta. tesko je
                    Pocivao u miru Bozjem

                    22.12.1984 - 20.12.2012

                    __________________________________________________ ___________________________

                    mentor: Sasa Draskovic

                    Comment


                    • #11
                      Re: Ubijam se al slauf neodlazi

                      Ok je raditi aerobni trening natašte(li cardio,puls 65-70%max),ali anaerobni(utezi) nikako nije dobro raditi natašte

                      Pronjuškaj malo forumom pa ćeš vidjeti

                      Comment


                      • #12
                        Re: Ubijam se al slauf neodlazi

                        nemoj se trest frende

                        samo triba vrimena i volje, sve će to doć na svoje
                        "What the mind believes the body achieves."

                        Comment


                        • #13
                          Re: Ubijam se al slauf neodlazi

                          probaj izbacit ovaj g recovery pa vidi oće li bit promjena, to je samo moje mišljenje pa probaj, nemaš šta izgubit
                          "What the mind believes the body achieves."

                          Comment


                          • #14
                            Re: Ubijam se al slauf neodlazi

                            imo sam ga 5kila kanta ko od jupola ostalo mi je oko pol kile to cu istrosit i amen. narucio sam si jos jednu Whey 100tku,nema boljeg.
                            na frumu sam ima dobre 4godine samo nisam bas pricljiv,citam puno, i ove svedske isto. ali iskreno nisu ni blizu kvalitetni ko ovdi....amen.. moram si slozit plan treninga drugacija da mi pase.sjebe me poso satarem se ziv.
                            Pocivao u miru Bozjem

                            22.12.1984 - 20.12.2012

                            __________________________________________________ ___________________________

                            mentor: Sasa Draskovic

                            Comment


                            • #15
                              Re: Ubijam se al slauf neodlazi

                              Samo polako.BB je individualan sport.Svakome paše nešto drugo.Nema žurbe.Ako treniraš,dobro jedeš sve će doći na svoje.E sad prije ili kasnije to su nijanse i trebaš otkriti što tvome tijelu bolje paše,a što ti odmaže

                              Comment

                              Working...
                              X