Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prehrana i trening za skinuti salo: cilj smanjit masno tkivo i ocuvat sta vise misica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prehrana i trening za skinuti salo: cilj smanjit masno tkivo i ocuvat sta vise misica

    195cm-105kg PMT 23% Postotak misica 39,5%
    7h pahuljice(zobene,musli)+2dl nemasnog mlijeka+200gr posnog sira(ili 4 bjelanjka jaja)+pola sake badema
    10h 100gr tunjevine na feti crnog razenog kruha+voce
    13h shake 100%whey+voce
    16h rucak sta bude,ako mi se uklapa u prehranu,a ako ne smanjim kolicinski taj obrok i dodam 100gr tunjevine
    19h PWM 100% whey+100gr grozdjica
    21h 250gr posnog sira+malo badema

    Pijem samo vodu,i 3 solje zelenog caja dnevno..
    Moze li mi neko rec jel ovo dobar nacin za skinit malo masnoce a ocuvat misice,koliko toliko...
    Moj neki cilj je doc na 100kg,a smanjit masnoc sta vise uspijem..

    Evo i nacin treninga- ovo cu radit sljedecih 6 tjedana(1.5 tjedan je prosa)
    Pon prsa+triceps+listovi+10min brzog hodanja na traci----Trajanje treninga max 75min(ovako svaki trening nastojim da ne traje duze)
    Utorak brzo hodanje na traci(7.5km/h) u trajanju 45min
    Srijeda ledja+ biceps +traka 10min brzo hodanje
    Cetvrtak aktivni odmor,setnjice s pasom
    Petak Ramena+noge
    Subota brzo hodanje na traci 45min
    Nedjelja odmor

  • #2
    Re: Pomoc!!

    nisam napisa da je cilj smanjit masno tkivo i ocuvat sta vise misica....Doc na nekih 100kg!!

    Comment


    • #3
      Re: Pomoc!!

      Originally posted by vedro123 View Post
      Moj neki cilj je doc na 100kg,a smanjit masnoc sta vise uspijem..
      zapravo i jesi
      TRAIN HARD OR GO HOME.

      Comment


      • #4
        Re: Prehrana i trening za skinuti salo: cilj smanjit masno tkivo i ocuvat sta vise mi

        bez puno filozofije, ako zelis zadrzati misice i graditi ih osnova su proteini, UH da, ali sustavno da sluze za koristenje u energetske svrhe pazeci da ih ne unosis vise nego nego potrebno. dakle proteini iz hrane uz nesto wheya. UH kvalitetne s nizim GI indexom indeed, a s vidim ako trebas instantno, sto je dobro za pred sami trening, no ne previse na ustrb spororazgradjujucih
        Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

        Comment

        Working...
        X