Announcement

Collapse
No announcement yet.

prehrana i trening -cilj masa i snaga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • prehrana i trening -cilj masa i snaga

    http://www.building-body.com/Stil-Ka...-Medvjeda.html

    program mi se cini oke,trebam vase misljenje i sugestije

    imam 17 godina,visok sam nekih 180 cm i imam 65 kg. cilj mi je do ljeta, pocetak jula nabiti 10-ak kila i povecati snagu.
    trenutno na benchu izbacujem nekih 72 kg,cilj mi je napredovati 5+ kg svaki mjesec tako da do ljeta mogu izbaciti nekih
    90 + kg.

    program prehrane

    06:00 ustajanje- dorucak 50 g soje,casa mlijeka i grozdjice + curokotovo ulje
    07:30 dorucak 2 - dvije case mlijeka, 100 g zobenih pahuljica i 1-2 jaja
    10:00- 100 gr purecih prsa + bademi
    13:00-rucak skolski obicno neko meso + tjestenina ili bude dobar grah+ riza , uz sve to salata

    ee sad u slucaju da mi je trening 16:30 u 16:00 smiksam dvije banane i narancu

    trening do 18:00 -nakon treninga 5 bjelanaca + glukoza,ananas i C vitamin kao sumece uz dodatak magnezija,kalija i kalcija

    u 19:00 vecera neko meso + tjestenina u odnosu 1:2 , uz ovo bijeli luk i neko drugo povrce,mozda spinat

    22:00 spavanje- prije toga 100 gr svjezeg sira,orasi i riblje ulje

    ako moze vas komentar i sugestije

    takodjer pomoc oko programa prehrane u slucaju da imam trening u 19:00-20:30

  • #2
    Re: prehrana i trening -cilj masa i snaga

    prehranu podebljaj,ovaj trening je ok
    slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

    Comment


    • #3
      Re: prehrana i trening -cilj masa i snaga

      planirao sam mozda da ubacim jos nekih 200 gr piletine ili junetine ili mozda jednu tunu samo nezz kad bih to ubacio

      Comment


      • #4
        Re: prehrana i trening -cilj masa i snaga

        prvi obrok ti je katastrofa,nema proteina i nedovoljno uh,drugi isto nedovoljno proteina,zobene bi trebale biti prvi obrok..itd itd nadji si neku bolju prehranu na forumu
        slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

        Comment


        • #5
          Re: prehrana i trening -cilj masa i snaga

          ok potrazi cu jos malo,ali mislio sam da u prvom obroku kombinujem soju i mlijeko kako bi dobio sve esencijalne aminokiseline i grozdjice radi energije neophodne ujutro, sto se tice zobenih citao sam da su jako dobre za dorucak i da daju poprilicno dobru energiju.

          sta mislis o tome da ubacim meso za dorucak

          Comment


          • #6
            Re: prehrana i trening -cilj masa i snaga

            malo sutra si unio esencijalne aminokiseline putem soje i mlijeka to je z amalu djecu.,ujutro mozes piletinu sa razenim kruhom,jos ubacis 2-3 banane prije dorucka i to je to
            slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

            Comment


            • #7
              Re: prehrana i trening -cilj masa i snaga

              oke hvala na odg. poradit cu jos malo na svom jelovniku naravno nista bez toga.

              sto se tice programa zanima me koje su to tezine s kojima se radi,da li one sto mozemo max izbaciti 6 puta ili kako vec

              Comment


              • #8
                Re: prehrana i trening -cilj masa i snaga

                da .maximalno al pazis da izdrzis svaku vjezbu,tj da je odradis do kraja jer pazi cucanj radis 20 minuta...
                slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

                Comment


                • #9
                  Re: prehrana i trening -cilj masa i snaga

                  ako to mi vec postaje jasnije hvala na pomoci, a sto se tice ovih dvostrukih tehnika npr

                  Ciljani broj ponavljanja: 3 ponavljanja/serija
                  Zagrijavanje: Skokovi na kutije, vertikalni skokovi, skokovi savijenim koljenima, itd. (10 minuta)
                  Pokret 1: Stražnji čučanj (20 minuta)
                  Pokret 2: Progresivno povećanje pokreta čučnja iz donje pozicije* (20 minuta)
                  Pokret 3: Leg press (15 minuta)
                  Pokret 4: Dvostruka tehnika stražnjeg čučnja (10 minuta)
                  * Za prvi tjedan izvodite 1/8 čučnja, za drugi tjedan 1/4 čučnja, za treći tjedan 1/2 čučnja, četvrti tjedan predahnite.

                  da li to znaci da kombinujemo pokret 1 i 2 i kako ? ovo predahnite znaci da cetvrti tjedan preskocimo pokret 2 ili ?

                  Comment


                  • #10
                    Re: prehrana i trening -cilj masa i snaga

                    ne kombiniras pokret 1 i 2 nego jedan tjedan radis 1/8 cucnja,za drugi 1/4 itd..,cetvrti tjedan preskocis tu vjezbu
                    slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

                    Comment


                    • #11
                      Re: prehrana i trening -cilj masa i snaga

                      zar to 1/8 cucnja,za drugi 1/4 itd. nije vezano za pokret dva, jer ima zvjezdicu . nejasan mi ovaj pokret 4 skroz

                      Comment


                      • #12
                        Re: prehrana i trening -cilj masa i snaga

                        a mozda je ovaj program ipak prenapredan za tebe,bolje kreni s necim tipa starting strength
                        slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

                        Comment


                        • #13
                          Re: prehrana i trening -cilj masa i snaga

                          a tebe covjece,nemoj zezat'. program mi izgleda oke i to je ono sto mi treba,kad krenem da radim vidjecu je li prenapredan za mene samo mi nesh nije jasno. a to je dvostruka tehnika i sta misle pod tim.ako je zvjezdica stavljena na pokret dva znaci da je ono dole ispod napisano vezano za taj pokret,valjda. moze pomoc braca ???

                          Comment


                          • #14
                            Re: prehrana i trening -cilj masa i snaga

                            hvala na pomoci nasao samo odgovore koje sam trazio,ako koga zanima dvostruka tehnika znaci samo da ponovo radimo pokret jedan u cilju ojacavanja istog

                            Comment


                            • #15
                              Re: prehrana i trening -cilj masa i snaga

                              podebljaj povrca u prehrani, a i frisku vocku prijepodne
                              Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                              Comment

                              Working...
                              X