Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hvatanje zaleta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvatanje zaleta

    Imam 19 godina, visok sam 185cm a težina mi je 69kg.
    Ne pušim niti sam ikada pušio i ne pijem alkohol uopće.

    Kao mlađi sam se bavio nogometom i to me nekako "držalo" u koraku sa ostalima. Međutim odustao sam od nogometa podavno, i moram priznati da sam počeo primjećivati neke stvari koje su mi zasmetale.

    Noge su mi "ostale" ok, može se reći iz njih da imam 69kg, ali ruke mi izgledaju kao da nemam niti 50kg. Mršave su, tanke, nikakve... stomak mi je +-, imam malo sala i htio bih ga se riješiti.

    Dakle da skratim priču - htio bih si malo srediti torzo (ruke, prsa i stomak tj pločice), čisto da ne budem ovako nikakav već da se mogu ponositi sobom kada se vidim u ogledalu.


    Imam jaku volju, evo već sat vremena surfam stranicom i čitam ali ne nailazim na neke konkretne odgovore (ponajviše me muči prehrana jer tu skoro baš ništa nisam našao), pa bih volio da mi kažete čime se najbolje hraniti? Ionako ne jedem previše - svega tri ili četiri puta na dan, međutim jedem masnu hranu obično i uz to gazirane sokove i/ili čipseve što znam da ne valja i toga se želim odreći, međutim čime to zamijeniti?
    Također me zanima unos proteina - bih li trebao uzimati proteinske pločice i čokoladice? Gdje ih kupiti?

    PS: nisam baš u mogućnosti raditi sa ikakvim spravama, ali ako mislite da bih baš trebao ne preostaje mi ništa drugo nego u teretanu.

    Zahvaljujem!
    Last edited by zerofear; 28-03-12, 01:49.

  • #2
    Re: Hvatanje zaleta

    ponajviše me muči prehrana jer tu skoro baš ništa nisam našao
    ovo si slucajno naitipko jelda?
    http://www.building-body.com/forum/f...po%C4%8Detnici
    http://www.building-body.com/forum/forums/10-Prehrana

    koliko vidim bas te i ne interesira klasican BB vec ne zelis izgledat štrkljavo..
    sredi prehranu koliko toliko,nabavi bučice i šipku za zgibove i kreni lagano...
    kad vidis pocetnicki napredak dobit ces vise elana
    ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

    Comment


    • #3
      Re: Hvatanje zaleta

      ako mozes idi u teretanu,sto se tice cipsa,on ti ne smije sluziti kao medjuobrok nikako,ubaci nesto zdravije kao tunu,sardinu,neko voce....moras jesti minimalno 5 puta,imas na forumu jelovnike pa si pogledaj......a ta masna hrana bi ti mogla stvoriti probleme sve pise na forumu

      Comment


      • #4
        Re: Hvatanje zaleta

        Originally posted by KeLavra View Post
        ovo si slucajno naitipko jelda?
        http://www.building-body.com/forum/f...po%C4%8Detnici
        http://www.building-body.com/forum/forums/10-Prehrana

        koliko vidim bas te i ne interesira klasican BB vec ne zelis izgledat štrkljavo..
        sredi prehranu koliko toliko,nabavi bučice i šipku za zgibove i kreni lagano...
        kad vidis pocetnicki napredak dobit ces vise elana
        Vjerujem da hoću. Hvala!

        Kroz koliko vremena se mogu nadati nekim rezultatima i koliko bih tjedno trebao vježbati? Ne želim pretjerati.

        Comment


        • #5
          Re: Hvatanje zaleta

          Originally posted by simbaaa View Post
          ako mozes idi u teretanu,sto se tice cipsa,on ti ne smije sluziti kao medjuobrok nikako,ubaci nesto zdravije kao tunu,sardinu,neko voce....moras jesti minimalno 5 puta,imas na forumu jelovnike pa si pogledaj......a ta masna hrana bi ti mogla stvoriti probleme sve pise na forumu
          Da, potpuno ću izbaciti nezdravu hranu iako će biti teško, ali siguran sam čim vidim rezultata da će se elan još povećati.

          Comment


          • #6
            Re: Hvatanje zaleta

            pa ako si početnik i ako sredis prehranu brzo ces vidjet napredak,to je tipični početnicki napredak,nakon svakog treninga ces moc osjetit kako postajes tvrđi,kompaktniji...i da je placebo,korisno je
            ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

            Comment

            Working...
            X