Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mršav sam i nemogu dobiti mišićnu masu!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mršav sam i nemogu dobiti mišićnu masu!!!

    Imam 15 godina... visok sam 176 i imam 56 kg....... jedem 5-7 puta dnevno i to jako puno ali mi se ništa ne prima.... treniram nogomet 2-3 puta tjedno i ne idem u teretanu nego kod kuće imam svoje utege i redovno vježbam.....ali ja želim mišićnu masu i želim imati oko 60+ kg..... molim vas za savjet u vezi prehrane!!

  • #2
    Re: Mršav sam i nemogu dobiti mišićnu masu!!!

    Znaci moras da uradis kaloriski supsticit (vise kalorija pojedes nego sta potrosis) plus mozes uzet MaSS Gainer... Znaci zgolemi unos kalorija plus proteina (2gr/1kg) plus UH i treniraj... To je to

    P.S. Procackaj na formu naces nesto korisno
    I live for BODYBUILDING

    Comment


    • #3
      Re: Mršav sam i nemogu dobiti mišićnu masu!!!

      Originally posted by TheShadow View Post
      Znaci moras da uradis kaloriski supsticit (vise kalorija pojedes nego sta potrosis) plus mozes uzet MaSS Gainer... Znaci zgolemi unos kalorija plus proteina (2gr/1kg) plus UH i treniraj... To je to

      P.S. Procackaj na formu naces nesto korisno
      Kaže se suficit

      Mass Gainer je bacanje love. Uzmi whey+dextrozu.

      Kalorije drži visoko. Unesi 5-6g UH po 1kg tjelesne težine. A proteina koliko god možeš. Minimum 1.5g/kg tjelesne težine.

      Comment


      • #4
        Re: Mršav sam i nemogu dobiti mišićnu masu!!!

        Greska... hehe
        I live for BODYBUILDING

        Comment


        • #5
          Re: Mršav sam i nemogu dobiti mišićnu masu!!!

          a prika moj,ne znam koliko dugo jedes od 5-7 obroka,ali da tako jedes 1 mjesec moras dobiti kile

          Comment


          • #6
            Re: Mršav sam i nemogu dobiti mišićnu masu!!!

            Problem kod vecina koja kaze:jedem jako puno, jedem kao konj itd. itd, je da ustvari oni jedu skroz krivu hranu (pastete, salame i slicne gluposti) a od toga nema nikva koristi. Napisi tu sta jedes pa ce ti neko reci valja li to sta ti jedes.
            I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

            Comment


            • #7
              Re: Mršav sam i nemogu dobiti mišićnu masu!!!

              9:00 - 3-4 komada kruha namazanih sa nekim mlječnim namazom i čaa mlijeka
              12:00 - meso koje mama napravi za ručak (najčešće piletina), krumpir i juha
              15:00 - opet jedem piletinu ili drugo meso
              17:00- meso što mama pravi za večeru ( to je najčešće svinjtina), krumpir itd.....
              20:00 - jedem ostatke od večere
              i oko 22:00 - prije spavanja pojedem 3-4 komada kruha namazanih za eurokremom!!

              al mislim da je jedini problem što nejedem salatu, kupus i tako ta povrća!!!

              Comment


              • #8
                Re: Mršav sam i nemogu dobiti mišićnu masu!!!

                necu nista komentirati,valja ne valja,ali zadnji obrok ti sigurno ne valja,pred tobom je 8-10 sati spavanja,moras se lijepo najesti(posni250-300 grama)

                Comment


                • #9
                  Re: Mršav sam i nemogu dobiti mišićnu masu!!!

                  Probaj sa zobenima ujutro i posnim sirom uvečer (posni sir se da nabavit do 10kn, 500g)...Pojedes 250g pred spavanje i to te dođe 5kn/dnevno. Unosi povrće ako ti mama priprema...niti ja ga nisam konzumirao kad sam bio srednjoškolac kao ti ali ga sad pod obavezno uzimam

                  Comment


                  • #10
                    Re: Mršav sam i nemogu dobiti mišićnu masu!!!

                    A MIŠIĆNU MASU nećeš ni dobit tek tako... Tijelo će ti uz pravilnu prehranu izgradit samo onoliko koliko ti je "potrebno".... znači koliko jako treniraš i jedeš toliko ćeš mase i imati. A ako se hoćeš samo udebljat i nabacit kila onda je to nešta drugo....

                    Comment

                    Working...
                    X