Announcement

Collapse
No announcement yet.

Molim kritike i savjete za moj program

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Molim kritike i savjete za moj program

    Za pocetak pozdrav,

    Eto ovako poceo sam vjezbati hodam u teretanu vec nekoliko tjedana i radim po ovom programu s kojim namjeravam dobiti na masi.

    1.
    Pon: Prsa/Triceps
    Uto: pauza
    Sri: Biceps/Ledja
    Cet: pauza
    Pet: Ramena/Noge
    Sub: pauza
    Ned: noge

    2.
    Pon: Prsa/Biceps
    Uto: pauza
    Sri: Ramena/Noge
    Cet: pauza
    Pet: Ledja/Triceps
    Sub: pauza
    Ned: noge

    3.
    Pon: Prsa/Ledja
    Uto: Ramena
    Sri: pauza
    Cet: Biceps/Triceps
    Pet: Noge
    Sub: pauza
    Ned: noge

    Sad bi me zanimalo jeli to uredu ovako ili treba nesto promijeniti ?

    Sto se hrane tice ujutro jedem 3 vrste zitarica, bananu, grozdice, orahe, mlijeko i med SVE pomijesano zajedno, i 2
    jaja. onda medju obrok neko voce. Za rucak neko meso prilog krmpir ili neka tjestenina te povrće. Onda medjuobrok opet neko voce i plocica sa zitaricama. I navecer spagete u nekom sosu il omlet od jaja luka i mesa. Je li to uredu ovako ?


    Jos par pitanja. Volim trcati, tricim svaki danpo 20-30 min dali to utjece na dobitak misicne mase?
    I dali su ucinkovite neke vjezbe koje se mogu nac po netu za triceps i biceps bez utega, i dali se opcenito moze dobiti na masi bez utega koristeci iskljucivo tjelesnu tezinu ?


    Bio bih zahvalan na kritikama i savjetima iskusnijih i starijih, unaprijed hvala!

  • #2
    Re: Molim kritike i savjete za moj program

    zašto 2 puta sedmično radiš noge ?
    Što se tiče jelovnika čini mi se malo proteina sračunaj koliko uneseš proteina tokom dana, ako je 2g po kg tejelsne težine dobro je ako nije onda pojačaj unos proteina
    trčanje utiče na stvaranje mišićne mase jer troši kalorije a ako si u kalorijskom deficitu nema ti tijelo energije da stvara mišiće zato moraš biti u kalorijskom suficitu kada si na masi, ali ako si početnik možda na početku možeš dobijati mišićnu masu iako si u deficitu mada moraš biti teški početnik, pravi mršavko
    Vježbe sa tjelesnom težinom su dobre ako možeš od 6-12 ponavljanja međutim kad prevaziđeš taj broj nećeš više napredovat, možda možeš staviti na sebe neke dodatne težine ali ako možeš ići u teretanu zašto ne ideš na željezo ?

    Comment


    • #3
      Re: Molim kritike i savjete za moj program

      Ovo za noge sam fulao, jednom tjedno radim.. za proteine cu povjeriti, a sto se tice ovoga u vezi vjezba sa tjelesnom tezinu to bi radio samo ako nebi stigao u teretanu ali vecinom bih.. Hvala ti.

      Comment


      • #4
        Re: Molim kritike i savjete za moj program

        Vidim da ne radis full body treninge, znaci listove mozes dva puta tjedno, gornji dio samo jednom, leđa i prsa takodjer samo jednom tjedno.
        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
        ----------------------------------------------------------------
        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

        Comment

        Working...
        X