Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ne mogu dobiti na masi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mogu dobiti na masi

    Pozdrav! imam problem..ne mogu nikako dobiti na masi nešto značajnije. Vježbam 4 dana u tjednu u teretani,dižem težine itd ali ništa. Inače dnevna prehrana mi izgleda ovako:

    Doručak- čiste zobene sa vodom i mlijekom
    Međuobrok- voće (ponekad i manji sendvič sa purećom salamom)
    Ručak- piletina,puretina (perad opčenito),teletina,junetina ...sve bez masti,ribe (minimum dvaputa tjedno),razna rižota....
    Međuobrok-voće i proteinska ploćica ((ponekad i manji sendvič sa purećom salamom))
    Večera-tunjevina i nakon toga voće
    Prije spavanja-proteinski shake

    Inače,poslije teretane uzimam http://www.building-body.com/shop/su...protein_-_500g sojin protein sa 150 ml vode i 150 ml sojinog mlijeka (ALERGIJA NA MLIJEKO OBIČNO!) i uzimam isto nakon teretane http://www.building-body.com/shop/su...bo_energy_500g čisto zbog povećanja ugljikohidrata..

    preko mjesec dana ništa ne ide gore...pomoć?

  • #2
    Re: Ne mogu dobiti na masi

    jedi vise

    /thread
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #3
      Re: Ne mogu dobiti na masi

      Povecaj kolicinu toga sta jedes
      Prvo će ti se smijat,onda će te ignorirat,zatim ćeš pobijedit.

      Comment


      • #4
        Re: Ne mogu dobiti na masi

        i povečavam stalno,sve mi je na gornjoj granici...i ništa..

        Comment


        • #5
          Re: Ne mogu dobiti na masi

          Na gornjoj granici?

          Osobno san se isto prije mučia, al kad svatiš neke stvari onda ti nije problem unit 4000 kcal, koje ja trenutno unosin. Srećon postoji menza


          Podbeljaj sve to i eto ga, ubaci u međuobrok 100 g zobenih s mlikon i eto ti još 400 kcal...
          "What the mind believes the body achieves."

          Comment


          • #6
            Re: Ne mogu dobiti na masi

            Originally posted by zipoe View Post
            i povečavam stalno,sve mi je na gornjoj granici...i ništa..
            koliko si kalorija unio danas i jucer i protekla 2 mjeseca?
            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


            * SHUT UP AND SQUAT *

            Comment


            • #7
              Re: Ne mogu dobiti na masi

              s obzirom na 70kg-3000 kalorija

              Comment


              • #8
                Re: Ne mogu dobiti na masi

                Originally posted by zipoe View Post
                s obzirom na 70kg-3000 kalorija
                dok ne budes jeo 4500 kcal makar neka 3 mjeseca, pojeo veliku picu dnevno i pio po par litara mlijeka i uza se uvijek imao neke bademe/kikiriki/grickalice pored ove hrane sto sad jedes a trenirao samo 3 puta sedmicno nemoj govoriti da ne mozes dobiti na kilazi, jer mozes



                sto je najgore predpostavljam da mozda ni 3000 ne uneses, s obzirom sta si napisao da jedes



                samo cu ti reci da sam poceo trenirati sa manje od 50 kg, a sad imam preko 90..poceo sam drasticno napredovati kada sam jeo umjesto da trosim vrijeme govoreci da ne mogu da se udebljam
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • #9
                  Re: Ne mogu dobiti na masi

                  I ja sam nekada imao problem sa tezinom. Nije mi bilo jasno sto ne mogu da dobijem na kilazi sve dok nisam shvatio da to sto ja mislim da dovoljno jedem je malo. Onda je sve krenulo super. Mislim da jednostavno dovoljno ne jedes. Ja ujutro pojedem zobene cisto dok se malo ne razbudim, a ne za dorucak. Poslije toga za jedan sat jedem pravi dorucak, trebas i ti tako. U medjuobroke ubaci kikiriki ili bademe oni su kaloricni, a i proteini su. Ubaci i tjesteninu. Ja nisam cuo za ove dodatke, ali uzmi neki whey ili gainer i ubaci jos jedan glavni obrok. Imas na forumu super programe ishrane i moras dobiti na masi. pozz

                  Comment

                  Working...
                  X