Announcement

Collapse
No announcement yet.

Masa - koliko se masa radi vremenski ili to radite po osjecaju?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Masa - koliko se masa radi vremenski ili to radite po osjecaju?

    Ovako kad sam poceo s masom imao sam 80 kg,nakon 4 mj dosao sam na 89 bf mi je 12..sad me zanima sta mislite koliko se masa radi vremenski,jer ja sam vec 4 mj,ili to radite po osjecaju,tj ako mi se bf poveca do neke mjere koje nisam zadovoljan onda zavrsim s masom i krenem na defku? I da visok sam 180 cm
    Goal: to become a legit reason to widen doorways.

  • #2
    Re: Masa

    daj neku sliku baci...ovi bi trebalo ljepo izgledat prema opisu koji si dao...ides kako god tebi odgovara,mozes si odredit par mj pa na defku ili jendsotavno na osjecaj tjeras masu kad se malo vise umastis ljepo se ocistis i peglas dalje
    Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

    Comment


    • #3
      Re: Masa

      po meni, tek kreni defku kad ti je bf% visok


      ja sam na masi vec 3 godine
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • #4
        Re: Masa - koliko se masa radi vremenski ili to radite po osjecaju?

        Tek sad sam mogao vidjet vase odgovore,ugl hvala na odgovorima,nastavio sam masu,tezina je sad 91 kg,bf je ostao isti,cim budem u mogucnosti stavit cu slike,mjere su za sada listovi 42 cm..ruke 38 cm noge butine 60 cm..to je otprilike to,drugo nisam nist mjerio,rukama jos nisam zadovoljan,nekako mi tesko rastu ali trudim se,u zadnjih cca 6 mj sam ih povecao 3 cm,sto je po meni super ali nisam jos potpuno zadovoljan
        Goal: to become a legit reason to widen doorways.

        Comment

        Working...
        X