Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da li da pocnem raditi definiciju za prsa noge i ostalo ili da krenem na masu - 188 cm, 65 kg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li da pocnem raditi definiciju za prsa noge i ostalo ili da krenem na masu - 188 cm, 65 kg

    Eo ovako vjezbam ruke pa oko 2 mjeseca vjezbao sam definiciju visok sam 188 i imam oko 65 kg zanima me dali da pocnem raditi definiciju za prsa noge i ostalo ili da krenem na masu za ruke moje mišljenje je da sam malo premrsav za masu pa da odradim ovo taman cu se do tad udebljat što vi mislite ?


  • #2
    Re: Što dalje učiniti

    Eo ovako vjezbam ruke pa oko 2 mjeseca vjezbao sam definiciju visok sam 188 i imam oko 65 kg zanima me dali da pocnem raditi definiciju za prsa noge i ostalo ili da krenem na masu za ruke moje mišljenje je da sam malo premrsav za masu pa da odradim ovo taman cu se do tad udebljat što vi mislite ?
    Definicija??? Masa??? Malo si me i nasmijao-bez uvrede ali mislim da ozbiljno brkas neke pojmve. Tebi fali cca 10kg mesa da bi poceo radit definiciju. Za pocetak se malo pozabavi ovim linkom:
    http://www.building-body.com/forum/t...odaci-prehrani
    Treniraj i posteno sredi prehranu i kile ce doci- za iduce ljeto mozes si planirat definiciju....... mozda
    MYPROTEIN

    Comment


    • #3
      Re: Što dalje učiniti

      ma mislim radio sam ruke 2 mjeseca na istoj kilazi dali da pređem na prsa il da povečam kilažu na rukama

      Comment


      • #4
        Re: Što dalje učiniti

        ne rade se samo ruke ili samo prsa- radi se cijelo tijelo i to jednom pa cak do dva puta tjedno. Ruke nece narasti samo od vjezbi za ruke,vise ce utjecaja na ruke imat vjezbe koje radis za prsa ili leda. Nadi si neki program na forumu (bar toga ima) i po njemu za pocetak radi a kasnije ga kako budes sve vise ucio prilagodi sebi. Rade se noge, leda, prsa, a tek onda ruke. I prouci sve s onog linka iz mog prethodnog posta!
        Cak nisam siguran jel se zaj.b.jes ili iskreno postavljas pitanje
        MYPROTEIN

        Comment


        • #5
          Re: Što dalje učiniti

          Originally posted by Corry View Post
          Definicija??? Masa??? Malo si me i nasmijao-bez uvrede ali mislim da ozbiljno brkas neke pojmve. Tebi fali cca 10kg mesa da bi poceo radit definiciju. Za pocetak se malo pozabavi ovim linkom:
          http://www.building-body.com/forum/t...odaci-prehrani
          Treniraj i posteno sredi prehranu i kile ce doci- za iduce ljeto mozes si planirat definiciju....... mozda
          30 kila mu fali da krene na definiciju

          Comment


          • #6
            Re: Da li da pocnem raditi definiciju za prsa noge i ostalo ili da krenem na masu - 188 cm, 65

            Originally posted by Bad Ass View Post
            Eo ovako vjezbam ruke pa oko 2 mjeseca vjezbao sam definiciju visok sam 188 i imam oko 65 kg zanima me dali da pocnem raditi definiciju za prsa noge i ostalo ili da krenem na masu za ruke moje mišljenje je da sam malo premrsav za masu pa da odradim ovo taman cu se do tad udebljat što vi mislite ?
            Upišao sam se skoro od smijeha druže koji je '' tamo gdje su se svi usrali''.....

            Ti trebaš jesti, pardon žderati, pardon prežderavati se jedno pun ku.... vremena da bi razmisljao o definiciji koja se ne radi tako kako si zamišljaš...

            Comment


            • #7
              Re: Da li da pocnem raditi definiciju za prsa noge i ostalo ili da krenem na masu - 188 cm, 65

              Ali izgubit ce trbusnjake onda, pa di ce bit na lito

              Comment


              • #8
                Re: Da li da pocnem raditi definiciju za prsa noge i ostalo ili da krenem na masu - 188 cm, 65

                Originally posted by Maximus1950 View Post
                Ali izgubit ce trbusnjake onda, pa di ce bit na lito
                Ne znam, ali u zadnje vrijeme kao da su popularni ovi mršavci. Ko neke trebice se utežu u one slim fit pantole, hodaju na dva štapića. Pokazuju trbušne a nemaju 20 kila s krevetnom. Al ove mlađe generacije se sve više lože na njih, na takav izgled, tipa onaj Biber, Malik i sl.

                Comment


                • #9
                  Re: Da li da pocnem raditi definiciju za prsa noge i ostalo ili da krenem na masu - 188 cm, 65

                  Originally posted by diinnoo View Post
                  Ne znam, ali u zadnje vrijeme kao da su popularni ovi mršavci. Ko neke trebice se utežu u one slim fit pantole, hodaju na dva štapića. Pokazuju trbušne a nemaju 20 kila s krevetnom. Al ove mlađe generacije se sve više lože na njih, na takav izgled, tipa onaj Biber, Malik i sl.
                  Ispasti ce da sam bacio pik na tebe, ali dinnoo what the fuck? Ti pricas o drugima kao da ne vidiš sebe? Ili sam ja slijep ili si ti na 180 cm visine na bar 90kg kad su oko tebe mršavci?!
                  Ja ti ne zelim loše, ali tebra opet... what the fuck?

                  Comment


                  • #10
                    Re: Da li da pocnem raditi definiciju za prsa noge i ostalo ili da krenem na masu - 188 cm, 65

                    Originally posted by WTF View Post
                    Upišao sam se skoro od smijeha druže koji je '' tamo gdje su se i najhrabriji usrali''.....
                    Kunem se, prvo mi je WC pao na pamet....
                    Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                    http://www.facebook.com/adoni.costo
                    http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                    http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                    Comment


                    • #11
                      Re: Da li da pocnem raditi definiciju za prsa noge i ostalo ili da krenem na masu - 188 cm, 65

                      Originally posted by WTF View Post
                      Ispasti ce da sam bacio pik na tebe, ali dinnoo what the fuck? Ti pricas o drugima kao da ne vidiš sebe? Ili sam ja slijep ili si ti na 180 cm visine na bar 90kg kad su oko tebe mršavci?!
                      Ja ti ne zelim loše, ali tebra opet... what the fuck?
                      Pa govorim za sebe, od kada sam u tom fazonu uske tole, uska košulja mada ne izgledam ništa masivan ili velik extra prolazim kod suprotnog spola, nego npr. mojih par jarana koji su masivni ali nisu izdefinirani.

                      PS. Šta sam htio reći,a možda i griješim bolje će proći na plaži nekog sa 75 izdefiniranih kila nego neko masivan sa 90 a masan.
                      Last edited by diinnoo; 22-02-13, 14:05.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Da li da pocnem raditi definiciju za prsa noge i ostalo ili da krenem na masu - 188 cm, 65

                        Bez uvrede mislim da te se djete od 3 godine nebi prepalo bez obzira na pločice. Napravi si plan. Moraš si dignuti masu (kalorijski suficit istražuj po forumu) i onda si natjerati sve mišiće da radu. To debljanje (kalorijski suficit) se zove masa. A mršavljenje (kalorijski deficit) se zove definicija. Da bi imao veće mišiće moraju se hraniti od nekud. Zato se udebljaj (bma+300-400 kcal) i onda kada vidiš si kilažu ideš vježbat.
                        SVAKI BROJ JE OGRANIČENJE, DOK SAVRŠENSTVO NEMA GRANICA

                        Comment


                        • #13
                          Re: Da li da pocnem raditi definiciju za prsa noge i ostalo ili da krenem na masu - 188 cm, 65

                          e moji decki ja sam mršav sa svojih 84 kg moram još na masu a vi POGOTOVO na rubu ste anoreksije prakticki nema definicije dok nisi na + 10 kg od svoje visine citaj , jedi , treniraj pravilno i tako u krug
                          Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

                          Comment


                          • #14
                            Re: Da li da pocnem raditi definiciju za prsa noge i ostalo ili da krenem na masu - 188 cm, 65

                            To njegovo nema veze s definicijom. To mu nisu ploćice nego crte po stomaku
                            SVAKI BROJ JE OGRANIČENJE, DOK SAVRŠENSTVO NEMA GRANICA

                            Comment


                            • #15
                              Re: Da li da pocnem raditi definiciju za prsa noge i ostalo ili da krenem na masu - 188 cm, 65

                              I moram nešto napisati o bb komplesu veličine. Znam dosta ljudi koji izgledaju super ali u njihovim glavama je da oni nisu dovoljno veliki i sl. Nije problem u tijelu nego u glavama, ako ste vi sebi zacrtali da imate mal biceps koliko god on velik bio u vašoj će glavi izledati mal. Tako je za sve u životu, sve je u glavi. I da završim post jednom starom poslovicom.

                              NIJE NESRETAN ONAJ KOJI IMA MALO, NEGO ONAJ KOJI IMA PUNO A TRAŽI VIŠE.

                              Comment

                              Working...
                              X