Announcement

Collapse
No announcement yet.

Početak treninga i prehrane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Početak treninga i prehrane

    ja imam samo jedan nacin na koji ih mogu pojest kolicinski vise jer mi je sve drugacije odvratno , znaci svako jutro kao prvi obrok 100-150grama zobenih smrvljenih stapnim mikserom u prah , mjerica wheya ,malo nemasnog mlijeka ostatak voda , inace treba preferirat vodu , ali sad je ionako zima i radi se masa pa mlijeko po meni i ne smeta toliko

    Comment


    • #17
      Re: Početak treninga i prehrane

      Zobene s whey-om i malo umjetnog sladila ako je potrebno, cak i cimeta ili kakao cisti...njam njam-sve opet zavisi koji whey stavljas-tj kakvog je okusa. Ili jednostavno zobene+mlijeko i mrvicu meda
      MYPROTEIN

      Comment


      • #18
        Re: Početak treninga i prehrane

        Odlično,morat cu probati
        Jel mi možete možda preporučiti neki whey? Pošto uzimam trenutacno malo od frenda... Čitao sam pomalo na googlu i nekako svi govore da je " 100 Whey Gold Standard" jedan od najboljih trenutacno proteina na trzistu..

        I želim pitati još nešto što sam čuo,da meni pošto treba još barem 10kg da mi bolje da jedem što više masniju hranu i sve to i kada nabijem tih barem 10kg za par mj.(+teretana) da onda krenem na sve ovo "jaja,posni sir,kikiriki,piletinu,zobne itd" jer da s ovom hranom navedenom kao da cu tesko dostici tu kilažu... :S

        Comment


        • #19
          Re: Početak treninga i prehrane

          jer da s ovom hranom navedenom kao da cu tesko dostici tu kilažu... :S
          ako si u suficitu dobivat ces kg. i tocka, ne postoje "hard gaineri" ako pratis kalorijski unos i ako su u suficitu nema je*ene sanse da tezina ne ide gore. Ako ne ide gore ONDA NISI U SUFICITU!
          I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

          Comment


          • #20
            Re: Početak treninga i prehrane

            Isina- s masnijom hranom ces puno lakse bit u suficitu i dobijat na kilazi, ALI neces dobijat misisce nego salo!
            Drzi se BB prehrane s puuno proteina i UH, masti jedi samo ono sto usputno uneses, tj uz P i UH i kilaza ce ici gore i to ce onda sve slicit n nesto.
            A ako ti je cilj samo se umastit... konzumiraj litru ulja dnevno i za mjesec dana si buci buci s 30+ kg sala od kojih nikakve koristi nakon cega ces se jos mucit godinu dana da to sve opet skines.

            Whey- po meni samo trebas gledat omjer cijene i okus
            Last edited by Corry; 01-03-13, 13:52.
            MYPROTEIN

            Comment


            • #21
              Re: Početak treninga i prehrane

              Aha aha,ipak cu se ja drzati ove hrane sto sam poceo već (posni sir,jaja,piletina,orašasti plodovi itd) koliko sam primejtio dns sam stao na vagu i u tjedan dana(više manje) sam dobio 1-1.5 kg (imao sam 64.4kg sad kad sma se vagao imao sam 66.9kg al vjerovatno sam onda stao na prazan želudac a sad sam doruckovao i to,pa sam procijeno da je od 1-1.5 kg da sam dobio) Barem se nadam :$

              Comment


              • #22
                Re: Početak treninga i prehrane

                Originally posted by Corry View Post
                Whey- po meni samo trebas gledat omjer cijene i okus
                što okus ?? meni je iskreno svejedno kakav je okus, ionako ga ne pijem samog nikad
                možda bolje gledat cijenu i sastav
                The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                Fak me, right?

                Comment


                • #23
                  Re: Početak treninga i prehrane

                  Originally posted by tomojunior View Post
                  Aha aha,ipak cu se ja drzati ove hrane sto sam poceo već (posni sir,jaja,piletina,orašasti plodovi itd) koliko sam primejtio dns sam stao na vagu i u tjedan dana(više manje) sam dobio 1-1.5 kg (imao sam 64.4kg sad kad sma se vagao imao sam 66.9kg al vjerovatno sam onda stao na prazan želudac a sad sam doruckovao i to,pa sam procijeno da je od 1-1.5 kg da sam dobio) Barem se nadam :$
                  moram te razočarat, al nisi dobio tolko, bar ne mišića, to ide ipak malo sporije

                  al samo hrabro, jedi, vježbaj, spavaj i bit će i rezultata
                  The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                  Fak me, right?

                  Comment


                  • #24
                    Re: Početak treninga i prehrane

                    Okus, ja sam na neutralnom i nekom full preslatkom od jagode, a da je i po okusu govneta progutao bi ga ali nisu svi takvi. Znam tipa koji je gotovo poklonio skoro cijeli whey jer mu se povracalo na njega.
                    Uvijek se vagaj u isto doba dana, cak bi bilo dobro i u istom danu u tjednu i biljezi si. Ako dobro jedes i u suficitu si kilaza ce ici gore-ako ipak primjetis da dobijas previse kila, malo smanji na hrani. I ne zaboravi da nije sve u vagi- gledaj ogledalo i nabavi si krojacki metar
                    MYPROTEIN

                    Comment


                    • #25
                      Re: Početak treninga i prehrane

                      Ma znam da nisam mišića,to je ipak malo teže dobit :P
                      Ali prije nisam nikako mogo dobit ni grama,al eto barem neki mali pomak samo treba strpljenja,valjda ce do 7-8mj. biti kakvih rezultata haha :P Sad imam blagu upalu mišića od jucer i planirao sam i dns ici isto u teretanu cisto malo rekreacijski da nisam kuci
                      Pa da pitam,jel to šta šteti da još malo vježbam ili bolje da odmaram "mišiće"?

                      Comment


                      • #26
                        Re: Početak treninga i prehrane

                        Misic koji je pod upalom nemoj trenirati-mozes ga istegnuti malo i to je sve-posveti se drugim djelovima tjela
                        MYPROTEIN

                        Comment


                        • #27
                          Re: Početak treninga i prehrane

                          sigurno ti noge nisu pod upalom ? ako nisu, eto, danas je dan za noge!!
                          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                          Fak me, right?

                          Comment


                          • #28
                            Re: Početak treninga i prehrane

                            Haha,tako sam baš i planirao radit noge
                            Ma bicepsi,tricepsi i ramena su malo pod upalom
                            Dečki,stvarno hvala vam na odlicnim savjetima i na vašem vremenu

                            Comment

                            Working...
                            X