Announcement

Collapse
No announcement yet.

ektomorf manjak apetita ujutru , vrtoglavica za vrijeme treninga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: ektomorf manjak apetita ujutru , vrtoglavica za vrijeme treninga

    Originally posted by gavranka View Post
    a koji su za suprotan efekt?
    ec stack :d
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #47
      Re: ektomorf manjak apetita ujutru , vrtoglavica za vrijeme treninga

      Originally posted by didza View Post
      Pozdrav ljudi , evo danas moj prvi trening u teretani , i nikad se ljepse nisam osjecao kad sam dosao sa treninga odmah sam bio gladan i jeo sam , nisam osjecao nikakvu vrtoglavicu kao sto je bio slucaj kad sam radio kod kuce . Posto mi je SMALLbaby preporucio neki obican podizac apetita zanima me da li bi mi neko konkretno neki mogao preporuciti mislim tacan naziv i cijena otprilike ?? Hvala unaprijed
      i nemoj zaboravit jest puno ugljikohidrata

      znači puno riže, tjestenine, kruha blablabla, u ovoj fazi su ti čak bitniji ugljikohidrati, kalorije od proteina tako da ako uneseš 110 g proteina dnevno što je dovoljno za tvoju težinu, nemoj više, bacaj se na UH i kcal
      WHEN YOUR GOING THROUGH HELL, KEEP GOING.

      Comment


      • #48
        Re: ektomorf manjak apetita ujutru , vrtoglavica za vrijeme treninga

        Vazi karlo120... Hvala Vam svima , evo od kad sam poceo da treniram jedem mnogo , mnogo vise , kao sto je i karlo rekao mnogo rize tjestenine ,krompira itd naravno posle treninga serpu rize i dosta piletine , onda odspavam cetiri sata jer sam 1. smjena u skoli , probudim se oko 20:00h ponovo jedem i pred spavanje jos jednom , naravno i prije treninga jedem dosta rize, (fokusiran sam na rizu jer me ne zasiti odmah pa mogu dosta pojesti), Radim 4x nedeljno treninge .

        Ponedeljak : grudi ,ramena

        Utorak: ledja

        srijeda: Ruke.

        cetvrtak: noge

        sve radim na spravama (masinama) jer mi ne daju u teretani da radim sa tegovima jos uvijek dok malo ne razradim misice . Da li je ok ovaj trening?

        Comment

        Working...
        X