Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mršav, klasika, želim muskulaturu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mršav, klasika, želim muskulaturu

    Pozdrav dečki.

    Imam cca 72 kile i 185 ili 186 cm visine. Po ljeti nažalost neću moć ić u teretanu jer imam samo 2 dana u tjednu slobodno a njih iskorištavam za meni drage osobe, tako da do 9 mjeseca to otpada. Dotad sam mislio nabit kilažu, pa me zanima što bi mi vi malo profesionalniji preporučili, kako si dignut težinu te kako počet u teretani.
    Volju imam, motivaciju imam, no znanja mi fali pa sam odlučio doći ovdje i potražiti malo pomoći.

    P.S: Whey protein dolazi u obzir ako mi može ikako pomoći Mislim ga koristiti tek kad dobijem jos kila i krenem sa deadliftovima itd u teretanu
    RIP Zyzz 1989 - 2011 Forever Mirin

  • #2
    Re: Mršav, klasika, želim muskulaturu

    Poz



    ako ne možeš ići u teretanu radi ove vježbe:

    http://www.building-body.com/rezulta...ags=bodyweight

    i naravno jedi puno kvalitetne hrane i ubaci osnovne suplemente.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Mršav, klasika, želim muskulaturu

      Hoces da napredujes a neces da ides u teretanu, ako sam te dobro razumeo ?

      Comment


      • #4
        Re: Mršav, klasika, želim muskulaturu

        Originally posted by DzoniPk View Post
        Hoces da napredujes a neces da ides u teretanu, ako sam te dobro razumeo ?
        i sta je tu cudno, gdje pise da je teretana neophodna za ikakav napredak,
        kelly mu je dao link za vjezbe s vlastitom tezinom...pa neka radi to i biti ce napredka,
        naravo ako i jede kakao treba

        Comment


        • #5
          Re: Mršav, klasika, želim muskulaturu

          Nisi izreko odlucan stav, pa zato pitam...
          razumeo sam da hoces da ne radis nista a da napredujes, mozes i da opkusas sa programom p90x, nije los tacnije najbolji je za kucnu primenu, samo zahteva mnogo odricanja... kucaj na youtube "p90x" videces o cemu pricam.

          Comment


          • #6
            Re: Mršav, klasika, želim muskulaturu

            Imamo i na forumu p90x.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: Mršav, klasika, želim muskulaturu

              Kelly hvala ti. Znači mogu počet sa Whey-om?

              DzoniPK: Nisi me dobro shvatio. Do 9. mjeseca jednostavno ne stignem odradit to sve, kao što sam rekao, to malo slobodnih dana izdvajam za drage osobe. Sad sam samo mislio dignut kilažu i zanimalo me dali kakav suplement igra ulogu u tome. S teretanom počinjem u 9 mjesecu jer za 4-5 dana u mjesecu se ne isplati davat 200tinjak kuna.
              RIP Zyzz 1989 - 2011 Forever Mirin

              Comment

              Working...
              X