Announcement

Collapse
No announcement yet.

Želim dobiti mišićnu masu. Što jesti,koje proteine piti, koliko dnevno obroka...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Želim dobiti mišićnu masu. Što jesti,koje proteine piti, koliko dnevno obroka...

    Zelim dobiti misicnu masu i spreman sam trenirati, jos vise dobro se hraniti!Molio bih nekoga tko je voljan pomoci i da mi pomogne sloziti neki program prehrane,sto jesti,koje proteine piti, koliko dnevno obroka i sve to..visok sam 170, 65 kg, 23 godine... hvala!

  • #2
    Re: Trebam pomoć oko prehrane..

    može, ti počni, a mi ćemo pomoći!

    Comment


    • #3
      Re: Trebam pomoć oko prehrane..

      Izracunaj BMR i TDEE (http://www.dijeta.net/BMR-TDEE.htm) vjerovatno trebas jesti oko 3000 kalorija ako zelis dobivati na masi.

      Comment


      • #4
        Re: Trebam pomoć oko prehrane..

        Originally posted by UltraST1950 View Post
        Izracunaj BMR i TDEE (http://www.dijeta.net/BMR-TDEE.htm) vjerovatno trebas jesti oko 3000 kalorija ako zelis dobivati na masi.
        BMR 1655 a TDEE mi ispada 2855

        Comment


        • #5
          Re: Trebam pomoć oko prehrane..

          Imaš inboks.
          Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else.
          "Tyler Durden"

          Comment


          • #6
            Re: Trebam pomoć oko prehrane..

            Originally posted by mrcko88 View Post
            BMR 1655 a TDEE mi ispada 2855
            Dodaš još na TDEE 500 ako zelis dobiti na misicnoj masi, ispada 3355 kcal trebas jesti kako bi dobivao na misicnoj masi

            Comment


            • #7
              Re: Trebam pomoć oko prehrane..

              Sto ce njemu na onu kilažu i visinu skoro 3500 kalorija, ja sam malo veci i skoro 10kg teži pa na 2900 kalorija dobivam na težini

              Comment


              • #8
                Re: Trebam pomoć oko prehrane..

                Zasto se tupavo drzite tih racunica? Pa nitko od nas nezna kakve su dnevne aktivnosti nekom drugom da bi mu rekli na koliko kcal da bude.
                Meni je 6.000 kcal da bi bio u suficitu 700-800 kalorija i to sve zahvaljujuci poslu.
                On se sam treba pronaci u računici tako sto ce krenuti od jedne točke i onda s vremenom ici ili gore ili dolje od te točke.

                Čisto za primjer pri radu s osobnim trenerom se navodi cijeli dnevni raspored aktivnosti i po tome se slaze taj početni okvir koji se kasnije regulira ili u minus ili u plus. A kod ovog decka se nema pojma sto radi u svom zivotu.
                Last edited by WTF; 29-08-13, 12:33.

                Comment


                • #9
                  Re: Trebam pomoć oko prehrane..

                  Originally posted by Bjelanjak View Post
                  Sto ce njemu na onu kilažu i visinu skoro 3500 kalorija, ja sam malo veci i skoro 10kg teži pa na 2900 kalorija dobivam na težini
                  pa ne mora znaciti da imas i pribliznu potrosnju kao on, ili bazalni...tu razlike mogu biti ogromne od osobe do osobe
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • #10
                    Re: Trebam pomoć oko prehrane..

                    Originally posted by WTF View Post
                    Zasto se tupavo drzite tih racunica? Pa nitko od nas nezna kakve su dnevne aktivnosti nekom drugom da bi mu rekli na koliko kcal da bude.
                    Meni je 6.000 kcal da bi bio u suficitu 700-800 kalorija i to sve zahvaljujuci poslu.
                    On se sam treba pronaci u računici tako sto ce krenuti od jedne točke i onda s vremenom ici ili gore ili dolje od te točke.

                    Čisto za primjer pri radu s osobnim trenerom se navodi cijeli dnevni raspored aktivnosti i po tome se slaze taj početni okvir koji se kasnije regulira ili u minus ili u plus. A kod ovog decka se nema pojma sto radi u svom zivotu.
                    Vala bas samo djaba se pati i muci.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Trebam pomoć oko prehrane..

                      Hvala Bogu, ali opet je bolje da krene sa manje kalorija i podiže po potrebi, a ne da se usvinji odmah na startu

                      Comment

                      Working...
                      X