Announcement

Collapse
No announcement yet.

Idem u teretanu i želim povećati masu pa onda na definiciju. Koje proteine je najbolje uzimati?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Idem u teretanu i želim povećati masu pa onda na definiciju. Koje proteine je najbolje uzimati?

    Ovako,imam 180 cm i 64 kilograma, i zelio bih doseci kilazu koju trebam(npr.oko 75 kilograma) uz teretanu 4 puta tjedno,te da tih 75 kg pretvorim u definiciju...Početnik sam.Zanima me koje proteine trebam koristiti jer znam da trebam mase da ne mogu bildat ovih 64 kg.Dali je najbolje uzimat najprije proteine za masu mozda 4 kg njih pa kasnije za definiciju?? Pomoziteee pls novi sam . Unaprijed hvala !

  • #2
    Re: Pomozite novi forum prijatelji s iskustvom! Hitno je i nije tesko

    izvolite:
    http://www.building-body.com/forum/f...BEno-i-osnovno
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #3
      Re: Pomozite novi forum prijatelji s iskustvom! Hitno je i nije tesko

      uzmes cisti whey protein najjeftiniji koji nadjes

      Comment


      • #4
        Re: Idem u teretanu i želim povećati masu pa onda na definiciju. Koje proteine je najbolje uzim

        1. Ne mozes pretvarat masa -definicija.. pa nsi carobnjak iz oza.. masti se nemogu nikako pretvotit u misice jer su to totalno razlicita tkiva..
        2.prvo si sredi prehranu i samo treniraj, sami proteini ti nece dati mase, masu ce ti dati pravilna prehrana i trening..
        3. Ne postoji protein za masu i protein za definiciju, postoji samo prehrana za masu i prehrana za definiciju.. protein je o dodatak toj vec sredenoj prehrani

        Comment


        • #5
          Re: Idem u teretanu i želim povećati masu pa onda na definiciju. Koje proteine je najbolje uzim

          imas sve na forumu, potrazi malo

          Comment

          Working...
          X