Announcement

Collapse
No announcement yet.

Želim postati predebel u roku par mjeseci - je li moguće?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Želim postati predebel u roku par mjeseci - je li moguće?

    Pozdrav , želio bih čisto iz znatiželje probati što bi se dogodilo mom tjelu kad bih se počeo prežderavati kroz neki vremenski period. Koliko bi mi to bilo zdravo ili pametno? Ako nije, želio bih da me netko upozori prije nego napravim nešto užasno I još bitnije pitanje, koliko bi mi bilo lako kasnije se vratit na početnu težinu?

    Inače sam dosta mršav momak, 60-ak kg, s ne previše mišićne mase.

  • #2
    Re: Želim postati predebel u roku par mjeseci - je li moguće?

    Nema ti smisla, dobit ces 20-30kg sala i tek onda neces slicit na nista i osjecat ces se kao vreca govana.
    Koliko je se tesko udebljat---po meni-vrlo lako i rekao bi vrlo ugodno za odradit (bar za mene koji obozavam zderat i na masi se moram kocit da ne pretjeram) ali za vratit se na pocetnu kilazu...to je vec problem i zahtjeva puno odricanja, uskracivanja vjeruj mi i puno psihickih problema-tipa nervoza, nesanica, slabost itd. U svakom slucaju vjeruj mi da ti se ne isplati to radit i ne, nebi ti bilo nimalo zdravo.

    Ako zelis dobit na kilogramima a da ne ispadnes na kraju vreca govana.... moj bi ti prijedlog bio da jedes vise nego si ikad prije jeo i da pratis da svaki tjedan dobijas cca 1kg na tezini. Ako dobijas manje-pojacaj hranu---ako dobijes vise, malo smanji hranu u iducem tjednu i to je to.
    Uz pojacanu prehranu obavezno ubaci i treninge snage (teretana ili sl) sto cesce (3-4 puta tjedno po satak vremena) kako bi to na kraju slicilo na nesto i kako nebi dobijao samo na salu nego i na misicnoj masi. Za 6 mjeseci bez problema mozes odradit jako lijep posao-da ne pricamo za godinu itd...

    E i vidim da tu pises 60kg a u potpisu stoji 80kg i 180cm?
    MYPROTEIN

    Comment


    • #3
      Re: Želim postati predebel u roku par mjeseci - je li moguće?

      Corry, svaka čast što se trudiš, ali mislim da nema smisla.

      Ovo je prestrašno.

      Originally posted by zlatko_mralj View Post
      Pozdrav , želio bih čisto iz znatiželje probati što bi se dogodilo mom tjelu kad bih se počeo prežderavati kroz neki vremenski period. Koliko bi mi to bilo zdravo ili pametno?
      Mislim da bi se ovakve teme odmah trebale zaključavati jer im nije mjesto na forumu ovakve tematike.
      Simplify.

      There are no shortcuts to any place worth going.

      ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
      HARDER.


      Comment


      • #4
        Re: Želim postati predebel u roku par mjeseci - je li moguće?

        Originally posted by gavranka View Post
        Mislim da bi se ovakve teme odmah trebale zaključavati jer im nije mjesto na forumu ovakve tematike.

        ma neka ostave temu, da ovaj kad se vrati ne mora otvarati novu sa naslovom: kako smrsaviti? HITNO

        Comment


        • #5
          Re: Želim postati predebel u roku par mjeseci - je li moguće?

          Njemu kao skeletoru od 60kg nije moguce (teoretski je ) da nabije ikakvih 30kg jer ne moze on pojesti toliko puno da bi dobio 30kg u godinu ipo dvije a kamoli u par mjeseci.
          Nema sanse.
          12-13 tisuca kalorija ama bas svaki dan bez aktivnosti mozda bi i uspio u godinu dana ako nebi umro po putu od zacepljenja krvnih zila
          U teoriji to zvuci "peace of cake" ali kad treba jesti onda puknes na trecem obroku.

          Inace ja bi volio da krenes tim putem i da apdejtas slikama. Osobno cu ti financirati put u Japan da postanes sumo borac

          Comment


          • #6
            Re: Želim postati predebel u roku par mjeseci - je li moguće?

            ne kuzim zasto bi to isprobavao kada postoji dokumentarac "super size me" koji ti jako dobro pokazuje kaj se dogadja s covjekovim tijelom/zdravljem
            prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

            Comment


            • #7
              Re: Želim postati predebel u roku par mjeseci - je li moguće?

              On bi to htio zato što prilikom dobivanja težine postoji i najmanja hipotetska mogućnost da nešto od toga bude i mišićna masa.

              Po njegovoj računici to je minimalno 30% (ni manje ni više) mišićne mase.
              A na 30kg/30%= 9kg

              Dakle, sa dobitkom od 10ak kg čiste mišićne mase u 2-3mj, za tjedan-dva skines ono masno tkivo koje si dobio i spustis se na pristojnu razinu bf-a, možda oko 8% ? To je ok, da nije onako bodybuilderski i ružno, fuj.
              Nije loš plan Ne kužim šta vam nije jasno...
              Last edited by ScuderiaBull; 30-09-13, 15:36.
              Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

              http://www.facebook.com/adoni.costo
              http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
              http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

              Comment


              • #8
                Re: Želim postati predebel u roku par mjeseci - je li moguće?

                ja san s 60 i par skocija na 85 u prvih godinu dana gyma mora da su puno pomogla mnogovrsna opijanja i junkanja svih vrsta kalorije su se opasno nabijale D

                Comment


                • #9
                  Re: Želim postati predebel u roku par mjeseci - je li moguće?

                  Dobit 20+kg u godini je peace of cake ako se covjeku malo prilagodi mentalni sklop i objasne osnovne stvari oko prehrane, te naravno ako ih se on pridrzava...Puuuno je teze skinuti 20kg nego ih dobiti. Nije bed ici i na 30+kg u godini. Momak s kojim sam radio je nabio nesto malo preko 20kg za manje od godine a takoder je poceo kao kostur. I na kraju opet nije imao razloga ici na neku defku jer je dobio dosta i na misicnoj masi. BF cca 15-16%.
                  MYPROTEIN

                  Comment


                  • #10
                    Re: Želim postati predebel u roku par mjeseci - je li moguće?

                    Originally posted by gavranka View Post
                    Corry, svaka čast što se trudiš, ali mislim da nema smisla.

                    Ovo je prestrašno.



                    Mislim da bi se ovakve teme odmah trebale zaključavati jer im nije mjesto na forumu ovakve tematike.
                    Potuno si u pravu...

                    Bolesno...
                    Pivo za masu, rakija za defku...

                    Comment


                    • #11
                      Re: Želim postati predebel u roku par mjeseci - je li moguće?

                      Originally posted by zlatko_mralj View Post
                      Pozdrav , želio bih čisto iz znatiželje probati što bi se dogodilo mom tjelu kad bih se počeo prežderavati kroz neki vremenski period.
                      To prvenstveno ovisi o tvojoj genetskoj sklonosti nakupljanja sala. Netko bi ekstremno lagano dobivao kile i pretvarao se u tuljana, netko bi zauvijek ostao mršav. U svakom slučaju, počeo bi nakupljati salo u određenoj mjeri.

                      Originally posted by zlatko_mralj View Post
                      Koliko bi mi to bilo zdravo ili pametno? Ako nije, želio bih da me netko upozori prije nego napravim nešto užasno
                      Zdravo i pametno, , mislim da sam znaš odgovor. Nije problem u samom nakupljanju sala, problem je i u nakupljanju kolesterola i sličnih "nevidljivih" stvari.


                      Originally posted by zlatko_mralj View Post
                      I još bitnije pitanje, koliko bi mi bilo lako kasnije se vratit na početnu težinu?
                      Koliko bi se uopće udebljao... kako ti metabolizam radi... previše parametara da bi mogao na tako nešto precizno odgovoriti.


                      I za kraj, ne znam zašto bi itko tako nešto uopće išao raditi. Ako ideš eksperimentirati s masom, eksperimentiraj s mišićnom masom. Jedini razlog za ovako nešto vidim u nekom marketinškom triku kao onom "fit2fat2fit". Inače, prežderavati se na silu samo da bi se usalio je vjerojatno i nekakav psihički poremećaj.
                      Originally posted by magarac
                      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                      dzaba mu sve

                      Comment

                      Working...
                      X