Announcement

Collapse
No announcement yet.

182cm,58kg,17godina....Zelim povecati masu.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 182cm,58kg,17godina....Zelim povecati masu.

    Pozzz.....tesko se debljam,pa me zanima mogu li poceti korisiti gainere,mega mass...Nije me briga sto imaju puno secera samo zelim nabiti mase u kratkom vremenu..Pa imate li nesto za preporuciti i kada da koristim mega mass) hitnoo
    Last edited by PetarT; 25-05-14, 19:31.

  • #2
    Re: 182cm,58kg,17godina....Zelim povecati masu.

    Fora mi je ovo hitnoooo hahahah,daj jedi normalnu hranu samo puno ne trebaju ti gaineri, uzmi si whey ii jedi puno
    https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
    https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

    Instagram: @shredded_dario

    Comment


    • #3
      Re: 182cm,58kg,17godina....Zelim povecati masu.

      Steroidi ti nebi pomogli u dobijanju mišićne mase ako prehrana nije sredjena,a kamoli megamass i to...

      Želiš mišićnu masu? Riža,tjestenina,kruh,zobene ili kukuruzne pahuljice su izvor ugljikohidrata koji najviše debljanju i nek ti budu na prvom mjestu.
      Piletina,posni sir,ostali sirevi,riba itd kao izvor proteina...
      Te masti,maslinovo ulje,orasasti plodovi itd.

      Samo jedi i treniraj. Znaci fokusiraj se na hranu,a ne na gainere,creatine,proteine i ostale suplemente...nebitni su ako prehrana ne valja
      "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

      "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

      Comment


      • #4
        Re: 182cm,58kg,17godina....Zelim povecati masu.

        nisu sterodi,nego gaineri....mega mass za dobivanje mase,bili ih mogao koristit sa 17 godina i oce li biti nekih posljedica??........volio bih se udebljat bar 3kg u mjesec dana
        Last edited by PetarT; 25-05-14, 20:00.

        Comment


        • #5
          Re: 182cm,58kg,17godina....Zelim povecati masu.

          Kao prvo i prvo ti treba sredena prehrana, e sad, gainer moze u slucaju ako stvarno ne mozes u suficit sa hranom, naravno da je lakše popit, ali Whey je kvalitetniji izvor proteina...
          Wenn schon, denn schon!

          Comment


          • #6
            Re: 182cm,58kg,17godina....Zelim povecati masu.

            troll

            Comment


            • #7
              Re: 182cm,58kg,17godina....Zelim povecati masu.

              jeli whey samo za obnovu misica nakon treniga?Nemogu bas puno trenirati boli me ljeva ruka i imam blagu skoliozu,pa bih imao neki laksi trening i iza toga popio gainer,pio bih geiner bar dok ne nabacam kila do 65kg.

              Comment


              • #8
                Re: 182cm,58kg,17godina....Zelim povecati masu.

                Dzabe ti i suficit i gainer ako dovoljno ne stimuliras misic na rast...
                Wenn schon, denn schon!

                Comment


                • #9
                  Re: 182cm,58kg,17godina....Zelim povecati masu.

                  Trenirao bih ja,samo me zanima kad mogu piti gainer.....I oce li biti nekih nuspojava?

                  Comment


                  • #10
                    Re: 182cm,58kg,17godina....Zelim povecati masu.

                    pij ga kad hoces...pogotovo poslije treninga. Ali od toga bas i neces nabiti previse kila (vise ces vode navuci) , koju ces manje vise ispisati kad ga prestanes piti. Uhvati se hrane. Budi u suficitu sa kalorijama (barem 500-800) i treniraj fino _(koliko mozes da se ne ozljedis)

                    edit: inace jedna od nuspojava je da ti moze otpasti pimpek
                    Nisu to steroidi, nema nuspojava

                    Comment


                    • #11
                      Re: 182cm,58kg,17godina....Zelim povecati masu.

                      Ok,hvala..Od sutra cu pocet pit mega mass iza treninga.

                      Comment


                      • #12
                        Re: 182cm,58kg,17godina....Zelim povecati masu.

                        Originally posted by DARICA View Post
                        Fora mi je ovo hitnoooo hahahah,daj jedi normalnu hranu samo puno ne trebaju ti gaineri, uzmi si whey ii jedi puno
                        kako mu whey moze vise pomoc od gainera?

                        Comment


                        • #13
                          Re: 182cm,58kg,17godina....Zelim povecati masu.

                          rekao je darica whey proteini i jedi puno (misli se na unos UH), sve ti je covjek rekao. Gaineri su ti skupi UH, di ces navuci vodu dok ga pijes a kad prestanes manje vise fino sve ispiskit. Digni proteine ( whey kao dodatak) i puno jedi, sa sredjenom prehranom i eto ga. Klasicno razmisljanje ljudi, kao jedem ja ali se ne debljam. Ako stavi na papir koliko jede viditi ce da ipak ne jede dovoljno. U tom slucaju gaineri su bacanje. E sada ako on stvarno JEDE i u sufcitu ne 500 nego 1000 kalorija pa opet ne dobija na kilazi onda si uzmes gainer da se poguras. Drugacije mislim da bas nema koristi to jest bacanje para kad mozes jeftinije preko hrane napraviti bolji rezultat

                          Comment


                          • #14
                            Re: 182cm,58kg,17godina....Zelim povecati masu.

                            aha,kuzim,ako dovoljno unosi UH onda netreba gainer...ali ja ga svejedno pijem( incredible bulk)i rezultati su odlicni,dobio sam malo sala,al to cu kasnije rjesit

                            Comment


                            • #15
                              Re: 182cm,58kg,17godina....Zelim povecati masu.

                              znaci vec pretjerujes....izbaci gainer jel ces se usaliti pa ce kasnije biti kuku lele kako da ovo skinem a da ne sprzim misice ...smanii gainer i zapamti nista ne ide preko noci, jel da ide cijeli svijet bi setao pun nabildanih tipova i sredjenih zenskica

                              Comment

                              Working...
                              X