Announcement

Collapse
No announcement yet.

Stao sam sa debljanjem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stao sam sa debljanjem

    Pozz svima... sa 65 kg doso sam do 77 kila nakon 2 mj.. znaci stalno mi je vaga pokazivala kilograme i bio sam vesel jer sam mislio da sam neki posebni i da se necu zdebljat... al sad... evo proslo je 4 tjedna ja isto hranim ko i prije ni gram nisam dobio.. nekad mi pokaze cak 76 nekad 77 kg i to je to...

    ujutro jedem zobene punu zjedlicu sa mlijekom... 3 cijela jaja i mjerica whey-a.
    2 sata kasnije pojedem 2 banane i pola mj proteina i onda u teretanu.. kad dodem oopet jedna banana proteini i glukoza... i rucak.. a rucak je stalno meso, riza tjestetnina i uvijek gleedam da stavim duplo vise hrane... i tolko se najedem da ne mogu hodat...
    onda 2 sata kasnije jedem tunu 180g i 2 banane....
    2 sata kasnije 3 jaja cijela...
    2 sata kasnije zobene oko 200g
    i prije spavanja roknem posni sir pola kile ,, saku kikirikija... dvije zlicice lanenog i nekad mjericu proteina...

    namjeravam ubaciti rizu samo ne znam sa cime da jedem jos....

    ugl svaki dan jedem pola kile posnog od dukata, kikirikija... i sa ovom prehranom sam brzo dobio 12 kila. napocetku sam se brzo debljo jer nikad tako nisam jeo.... i evo svaki dan ovako jedem i idem spavat u isto vrijeme.. 5 puta na tjedan teretana.

    mada moram napomenut jos prije sam doso do 70 kg i tad sam radio pauzo opet nis jeo..
    izrokan sam

  • #2
    Re: Stao sam sa debljanjem

    1) jedi vise
    2) zamaras se glupostima, bitno je da ne stane napredak u teretani i ogledalu a ne na vagi


    bro-tip: ako ti je cilj nabaciti kila, uz obrok '' 3 cijela jaja'' ubaci pola tegle nutele, sok, palacinke, pizzu i sve ostalo sto moze stati u usta
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #3
      Re: Stao sam sa debljanjem

      da vidim ima slicna tema... pa moze moderator prebacit tamo ak zeli...
      izrokan sam

      Comment


      • #4
        Re: Stao sam sa debljanjem

        dosta jedeš,al svejedno neznam kako si uspio nabacit 12kg u 2 mjeseca(to je kila i pol tjedno)i pitanje je kakve su to onda kile ako je bilo tako naglo povećanje mase,druga stvar ako si na kemiji onda oprosti na konstataciji...

        Comment


        • #5
          Re: Stao sam sa debljanjem

          Originally posted by clockwork orange View Post
          i pitanje je kakve su to onda kile

          koga briga, bitno je samo da se vaga pomakne


          zar ne ?
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • #6
            Re: Stao sam sa debljanjem

            dobro ajmo zaokruzit na 2 i po mj.... jedem puno i stalno jedem svaki dan tako..... dobio sam malo prsa prije ih nisam ni imao.... ko ploca sam bio ravan... a ono kad se gledam u ogladalo onako iz profila vidim da sam malo veci prije sam bio tanak ko papir
            izrokan sam

            Comment


            • #7
              Re: Stao sam sa debljanjem

              malo si prsa dobio,malo si veći ...nemoj mislit da te napadam al ****** ak si 12kila dobio u 2mj jesi ti svjestan koja to promjena treba bit...sori al ja ti ne vjerujem,možda ti vaga ne radi dobro...

              Comment


              • #8
                Re: Stao sam sa debljanjem

                najbolje ti je slikat se svakih mjesec dana i gledat napredak..***** vagu..vaga ti nece reci koliko si dobio msica u tih 12 kg a koliko sala...ako ima dosta sala sto si dobio u tih 12 kg..onda bolje da nisi dobio 12 kg nego npr 5 kg pa da to budu u vecoj vecini misici..

                inace ako nisi dobio sala nego skoro sve ide u misice..i zelis i mislis da mozes(mOras) nastaviti takav napredak a fale ti kalorije, onda pocni vise ulja stavljati u ono sta jedes...dec ulja ima 900 kcal...raspodjeli u obroke to i eto ti plusa..isto tako pored ove dobre prehrane ubaci bilo koj izvor kalorija..pizza, čips, kruh, sladole, majonezu...

                uvijek mozes piti kalorije...npr sokove s punosecera itd..

                naravno sve ovo sto sam tebi predolozio nebi nikad predlozio 99,9% ljudi...ali ako ne dobivas salo nego misici rastu ko ludi jer si pocetnik..zasto ne(jedino sa strane zdravlja je uvijek pojest kcal iz rize npr nego iz pomfrita- ali nece te ubiti porcija pomfrita, bolje i on nego ne ostvariti kcal + koji zelis, jer nemozes vise jesti)..
                Last edited by staragarda; 01-06-14, 14:10.
                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                Youtube:

                Primjer treninga snage/hipertrofije
                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                Sve o prehrani
                Sve o treningu

                Comment


                • #9
                  Re: Stao sam sa debljanjem

                  Originally posted by Hrvatina View Post
                  Pozz svima... sa 65 kg doso sam do 77 kila nakon 2 mj.. znaci stalno mi je vaga pokazivala kilograme i bio sam vesel jer sam mislio da sam neki posebni i da se necu zdebljat... al sad... evo proslo je 4 tjedna ja isto hranim ko i prije ni gram nisam dobio.. nekad mi pokaze cak 76 nekad 77 kg i to je to...

                  ujutro jedem zobene punu zjedlicu sa mlijekom... 3 cijela jaja i mjerica whey-a.
                  2 sata kasnije pojedem 2 banane i pola mj proteina i onda u teretanu.. kad dodem oopet jedna banana proteini i glukoza... i rucak.. a rucak je stalno meso, riza tjestetnina i uvijek gleedam da stavim duplo vise hrane... i tolko se najedem da ne mogu hodat...
                  onda 2 sata kasnije jedem tunu 180g i 2 banane....
                  2 sata kasnije 3 jaja cijela...
                  2 sata kasnije zobene oko 200g
                  i prije spavanja roknem posni sir pola kile ,, saku kikirikija... dvije zlicice lanenog i nekad mjericu proteina...

                  namjeravam ubaciti rizu samo ne znam sa cime da jedem jos....

                  cemu ti proteini sa bananom prije teretane. Ajde ti fino komad mesa i rize
                  onda opet tuna sa bananom
                  onda roknes zobene same navecer

                  sam ja lud ili nitko drugi ne vidi problem u prehrani ?
                  fino ti pocni brojati P i UH. Pogotovo UH pa vidi koliko dnevno moras pojesti da se pocnes debljati. Ako ne dobijas na 300 grama UH masu dizi na 400 pa na 500 pa koliko vec treba
                  di ti je povrce u prehrani ? ono vlakna da bolje probavis i iskoristis tu hranu

                  Comment


                  • #10
                    Re: Stao sam sa debljanjem

                    hvala, ali stvarno mi pokazuje vaga 77kg... ali nemam gram sala niti sam ikada imao... nije mi cilj imati sala vec neka masa.. ne znam, ja sam nesto pogrijesio u prvom postu.. ovo sto jedem tako cu radit i necu nista ubacivati... ionako mi je cilj do slj god do 7mj napraviti nesto od sebe.... samo mi je malo cudno bilo dobivao sam kile brzo a sad nista.... ugl kako mi je triplez napisao.. zamaram se glupostima

                    edit za bronka sto se tice banana volim ih pa ih jedem stalno... jer ih ima uvijek

                    ugl moze lock.
                    izrokan sam

                    Comment


                    • #11
                      Re: Stao sam sa debljanjem

                      Ne jedes dovoljno!

                      Prije treninga izbaci whey i banane, a ubaci 150g posnog i 125g rize/tjestenine ili 400g krumpira.

                      Kakvi su ovo individualni obroci od 3 jaja ili 200g zobenih? Jako lose i moras naucit brojat kalorije kako bi sam sebi mogao sastavit adekvatan jelovnik. Vecina obroka ti se treba sastojati od proteina i ugljikohidrata. Seceri su dobrodosli u prvom obroku i shakeu nakon treninga, sve ostalo bi se trebalo sastojati od kompleksnih UH. "Prcanje" inzulina, kada i koliko takodjer je bitna cinjenica, ali prvo moras osnovne stvari dovesti u red.
                      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                      ----------------------------------------------------------------
                      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                      Comment


                      • #12
                        Re: Stao sam sa debljanjem

                        Budem danas navecer sve promjenio to....
                        izrokan sam

                        Comment


                        • #13
                          Re: Stao sam sa debljanjem

                          osobno sam isto uvijek imao neke "nagle" oscilacije u kilaži. Npr 2 mjeseca ne napredujem pa u mjesec dana dobijem 3kg pa ispocetka. tako vec nekoliko puta, nekad je to bilo pripisano promjeni ili dodatku suplementa,nekad povecanje prehrane, uzimanje kreatina lalala.
                          mislim da je poanta da taj suficit koji si poceo unositi (na pocetku je bio npr 300kcal), nakon dobivanja 10ak kg misica vise nije suficit osim ako ti i prehrana nije proporcionoalno rasla.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Stao sam sa debljanjem

                            evo da se javim.. dobio sam 2 kile... sa 77 na 79... nekad mi pokaze 80 nekad 81 al to je kad imam hrpu hrane u sebi.. sad nesto ne jedem jer imam gripu neku pa ne mogu... evo slika ruke... PRVA slika je slikana u 8 mj dan prije mora... a DRUGA slikana prije par dana... mislio sam da nisam nista dobio i vrag mi nije dao mira i reko idem se slikati kad ono :0 zadovoljan sam jer to su kvalitetne kile sve otislo u ruke i ramena... prsa mi geneticki slaba strana nisam nista dobio u tih 3 mj... inace imam siroka ramena koja su 128cm... i slika prsa vidi se da su slaba002.jpg

                            013.jpg 209.jpg
                            Last edited by Hrvatina; 13-11-14, 22:01.
                            izrokan sam

                            Comment


                            • #15
                              Re: Stao sam sa debljanjem

                              evo da se javim opet, 85 kile imam i mogu reć da su mi se prsa jako poboljsala hehehe.... bas kad sam mislio da sam stao kad ono opet se dizem ! 20 kila dobio u godinu dana bez gram sala i to je predobro... bez ikakvih gainera
                              izrokan sam

                              Comment

                              Working...
                              X