Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kofein + aspirin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kofein + aspirin

    Poz, uzeo sam koefin 100 tableta po 200mg kofeina i aspirin u apoteci 500mg. Da li ovo dvoje u kombinaciji pomaze sa skidanjem masnih naslaga i da li je stetno, koje su nus pojave i djeluje li bez efendrina?!

  • #2
    Re: Kofein + aspirin

    Originally posted by Dzo View Post
    Poz, uzeo sam koefin 100 tableta po 200mg kofeina i aspirin u apoteci 500mg. Da li ovo dvoje u kombinaciji pomaze sa skidanjem masnih naslaga i da li je stetno, koje su nus pojave i djeluje li bez efendrina?!
    pa glavni sastojak u ECA je ef naravno.....kofein dize tjelesnu temp i umrzava donekle metaboizam .....mozda nesto malo i pomogne,ali vise pomogne kod fkusa prije treninga i mozda da te malo "digne"...iliti razbudi,ali ECA mozes pisi i bez aspirina. on u principu razrijedi krv i ona brze tece krvotok i obskrbljuje stanice kisikom i sad ocito drugim stvarima....ali bez ef nema ECA efekta ako da ti uopce ne treba aspirin zapravo....popij kofein za malo koncentracije i budnosti......ah i da ovo zadnje....nije stetno
    This is your life and it’s ending one minute at a time

    Comment


    • #3
      Re: Kofein + aspirin

      Originally posted by Dzo View Post
      Poz, uzeo sam koefin 100 tableta po 200mg kofeina i aspirin u apoteci 500mg. Da li ovo dvoje u kombinaciji pomaze sa skidanjem masnih naslaga i da li je stetno, koje su nus pojave i djeluje li bez efendrina?!
      Aspirin je otrov.
      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
      ----------------------------------------------------------------
      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

      Comment


      • #4
        Re: Kofein + aspirin

        Originally posted by Premium.Better View Post
        Aspirin je otrov.
        zali se ministarstvu zdravstva i HZZO-u da ga zabrane
        This is your life and it’s ending one minute at a time

        Comment

        Working...
        X