Announcement

Collapse
No announcement yet.

Treniram već 2 godine i više ne dobivam mišiće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treniram već 2 godine i više ne dobivam mišiće

    Pozdrav!
    Sad sam vec 2 godine u gym i vise nista ne dobivam misica..ako me razumijete sto hocu reci, pa bi sad trebao savjet dali mi je to krivi program treninga ili prehrana?
    it NEVER get easier you just get STRONGER

  • #2
    Re: Ne rastem!

    Originally posted by FriZZyCRO View Post
    Pozdrav!
    Sad sam vec 2 godine u gym i vise nista ne dobivam misica..ako me razumijete sto hocu reci, pa bi sad trebao savjet dali mi je to krivi program treninga ili prehrana?
    Kako ćemo znati šta je pogrešno ako nisi napisao ni program treninga, ni ishranu.
    I ubaci slike ako ti se da.

    Comment


    • #3
      Re: Ne rastem!

      TRENING:
      PON-prsa
      UTO-leđa
      SRI-ramena
      CET-pauza
      PET-biceps,triceps(super serije)
      SUB-noge

      a moja ishrana je znaci pazim sta jedem ali kad mi se jede nesto slatko jednostavno pojedem..jedem namaz od kikirikija,sir,pileca prsa i bijelo meso.
      it NEVER get easier you just get STRONGER

      Comment


      • #4
        Re: Ne rastem!

        Originally posted by FriZZyCRO View Post
        TRENING:
        PON-prsa
        UTO-leđa
        SRI-ramena
        CET-pauza
        PET-biceps,triceps(super serije)
        SUB-noge

        a moja ishrana je znaci pazim sta jedem ali kad mi se jede nesto slatko jednostavno pojedem..jedem namaz od kikirikija,sir,pileca prsa i bijelo meso.
        Po meni je malo raditi svaki mišić samo jednom sedmično,eventualno noge možeš raditi jednom, tako da bi mogao probati push-pull-legs i to ovako:
        1.Push (grudi,ramena,triceps)
        2.Pull (ledja,biceps)
        3.Legs
        4.Rest
        5.Push
        6.Pull
        7.Rest

        I napiši koje vježbe radiš što se treninga tiče, jer od izolacija nema ništa.
        Koliki su ti liftovi?

        A što se ishrane tiče znaš da moraš biti u kalorijskom suficitu, a da unos proteina mora biti barem 2g/kg inače nema napredka.

        Comment


        • #5
          Re: Ne rastem!

          Pokušaj uraditi definiciju pa se vrati na masu.

          Comment


          • #6
            Re: Ne rastem!

            Jel mogu dobiti plan prehrane za definiciju..jer neznam sta smijem jest.
            it NEVER get easier you just get STRONGER

            Comment


            • #7
              Re: Ne rastem!

              Originally posted by FriZZyCRO View Post
              Jel mogu dobiti plan prehrane za definiciju..jer neznam sta smijem jest.
              Kalorijski defecit mozda ?
              2 godine treniras pa pitas sta jest za defku?
              Pa prolistaj forum ima sve sto ti treba bajo moj .
              Your future is created
              by what you do today,
              not tomorrow.

              Comment


              • #8
                Re: Ne rastem!

                Originally posted by FriZZyCRO View Post
                Jel mogu dobiti plan prehrane za definiciju..jer neznam sta smijem jest.
                Samo se nadam da nemaš ovih 60kg, nego da si zaboravio urediti podatke.
                http://prntscr.com/739k8n

                Comment


                • #9
                  Re: Ne rastem!

                  ne brljajte *****rije.. znaci dovoljno je odradit 1 put svaki misic tjedno,pogotovo za tebe kojem fali kila itekako sudeci prema podacima..ako stagniras vrlo vjerovano ili ne treniras dobro ili ne jedes dobro,al u ovom slucaju di si 2 godine u stagnaciji ne radis ni jedno ni drugo dobro.. slozi si neki program koji ces slijedit i zacrtaj si ciljeve napredovanja u glavnim vjezbama deadlift,bench press,squat,overhead press.. pronadi trening partnera koji je po mogucnosti jaci i iskusniji i koji ce te upirat da guras.. i fala bogu bez prehrane nema niceg,pojacaj kalorije,nastoj ih konzumirat iz kvalitetnih namirnica,pojačaj uh,radi praznjenja i punjena..sritno

                  Comment


                  • #10
                    Re: Ne rastem!

                    Originally posted by FriZZyCRO View Post
                    Jel mogu dobiti plan prehrane za definiciju..jer neznam sta smijem jest.
                    2 god pokušavaš postići definiciju a imaš 60 kg??ma ti se šališ

                    Comment

                    Working...
                    X