Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kalorije,lean bulk,macrosi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kalorije,lean bulk,macrosi

    Pozdrav kao sto ste vidjeli u proslim postovima do sada sam izgubio 30 kila ostalo mi je jos sala ali vi ste mi svi preporucili da idem na neku masu posto na 181cm imam 63 kile,eh sad u calorie calculatoru mi izbaci cca 2950 odrzavanje (3130 koristim onda za lean bulk?) makrose sam ovaj tjedan drzao na 50:30:20 392grama UH 200+g proteina i 69g masti,zanima me sad koje vi calorie calculatore koristite i dal je ovo previse kalorija za mene? ( treniram 7 dana u tjednu ,dvije skupine na dan po sat i pol te navecer odradim kojih 20min vjezbi za abs,cardio mi je 5km brzog hoda),jer po chris jonesovom pdfu za bulk izracunao sam si 2700 za bulk dok mi na svim ostalim kalkulatorima izbaci 2950 odrzavanje uvijek stavim najvecu razinu aktivnosti na kalkulatorima.Pomoccc

  • #2
    Re: Kalorije,lean bulk,macrosi,trebam pomoc

    BMR+Potrosnja po aktivnosti+Zeljeni suficit kalorij.Tako ti je najlakse izracunati kcal suficit ili deficit.
    Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

    Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

    Comment


    • #3
      Re: Kalorije,lean bulk,macrosi

      Originally posted by alexxx View Post
      BMR+Potrosnja po aktivnosti+Zeljeni suficit kalorij.Tako ti je najlakse izracunati kcal suficit ili deficit.
      Kako cu ja znati kolko sam tocno kalorija potrosio dizanjem utega sveukupno 2 sata na dan

      Comment


      • #4
        Re: Kalorije,lean bulk,macrosi

        1h vjezbanja sa utezima ti potrosi od 300-700 sto zavisi od od aktivnosti tj.pauza izmedju serija,vjezbi i dr.A imas i onaj nez kako se sada tacno zove za mjerenje potrosnje kalorija stavljas ga oko prsa i ledja nebitno.Rekao sam ti to sve zavisi od tb.
        Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

        Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

        Comment


        • #5
          Re: Kalorije,lean bulk,macrosi

          Izvagaj se, unosi tjedan dana npr. 3000 kcal, nakon tjedan dana se izvagaj, ako je kilaža ista, to je kcal za održavanje, ako je kilaža veća znači da si suficitu, ako je kilaža niža znači da si u deficitu

          Eto, laganica

          Nijedan kalkulator nije točan
          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

          Fak me, right?

          Comment


          • #6
            Re: Kalorije,lean bulk,macrosi

            Ostavi se brojeva i racuna. Treniraj i jedi cisto. Osluskuj tijelo i prati sta se desava.

            Comment

            Working...
            X