Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako trenirati i koji dodatak za povecanje mase

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako trenirati i koji dodatak za povecanje mase

    idem u teretanu oko 4 mjeseca i zadovoljan sam rezultatima ali nisam zadovoljan povecanjem mase
    par pocetnicki pitanja
    -vec pijem ON 100% Whey Gold proteine, mislio sam dodat jos i Serious Mass od ON?
    -jeli stetno popit kavu prije treninga da me malo digne
    -kako bi trebao bazirat trening za povecanje mase, krace serije sa vecom kilazom, vece stanke izmedu serija itd.?

  • #2
    Re: dodatak za povecanje mase

    - rađe podebljaj rižu i piletinu
    - dapače, dobra ideja, nekih pol' sata prije treninga
    - 6 do 12 ponavljanja po seriji do otkaza, odmor između serija 1 minuta, između vježbi 3 minute
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #3
      Re: dodatak za povecanje mase

      ajd napisi ishranu kako se hranis po obrocima sve....Koliko si visok,godiste,kilaza???Nemozes za par mjeseci ocekivati neki ogroman napredak

      Comment


      • #4
        Re: dodatak za povecanje mase

        Originally posted by damko View Post
        ajd napisi ishranu kako se hranis po obrocima sve....Koliko si visok,godiste,kilaza???Nemozes za par mjeseci ocekivati neki ogroman napredak
        moze zasto ne, npr do proljeca moze se odradit da valja, samo je potreban rad i red ,
        -a nemoj uzimat gajnere, bolje ti je jos wheya uzmi nek imas, pa ubaci ga ujutro po ustajanju 1 mjericu
        ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
        Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

        Comment


        • #5
          Re: dodatak za povecanje mase

          Originally posted by damko View Post
          ajd napisi ishranu kako se hranis po obrocima sve....Koliko si visok,godiste,kilaza???Nemozes za par mjeseci ocekivati neki ogroman napredak
          24 godine, 190 cm i 70 kg
          poprilicno sam zadovoljan napretkom, koliku kilazu dizem i sl. par ljudi mi je reklo da se primjeti razlika od kad vjezbam ali volio bi da nabijem jos deset kila pa bi to izgledalo jos puno bolje
          trudim se jest sto vise i cesce ali jednostavno nemogu unijet puno kolicinski
          ujutro uz kukuruzne pahuljice popijem pola mjerice wheya
          2 sata poslje 2 krosana
          4 sata poslje piletina , riba i sl., nista masno
          3 sata poslje nekakav mali sendvic
          teretana, poslje teretane 1 mjerica wheya
          1-2 sata poslje vecera piletina, riba i sl.

          Comment


          • #6
            Re: Kako trenirati i koji dodatak za povecanje mase

            jos jedno random pitanje, jeli dobro nakon npr. 4 tjedna vjezbanja uzet stanku od tjedan dana i nista ne radit ili radit skroz smanjenim intezitetom

            Comment


            • #7
              Re: Kako trenirati i koji dodatak za povecanje mase

              Prehrana ti je skroz loša, prouči jelovnike članova, a pauzu je o.k. uzeti svakih 3-4 mjeseca.
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment

              Working...
              X