Announcement

Collapse
No announcement yet.

tajlandski boks i dizanje kila

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tajlandski boks i dizanje kila

    pozdrav,
    4 godine bavia san se taekwondom i prije godinu dana nastavija s Tajlandskim boksom.. nisan se optereciva kilazam, al kako san napredova, a i vidin da mi distanca u tajlandskom ne moze pomoc ka u tkd-u, odlucija san dignit kile..
    od 15.9 do sad, znaci dva miseca s 6 kvalitetnih obroka, whey +glukozom i treninga tajlandskog 3xtjedno,
    uspija san dignit 5kg s tim da je uglavnom islo u ramena i gornji dio ledja i prsa.. visok sam 197cm i trenutno imam 80kg..
    sad mislim ubacit treninge utega utorkom, cetvrtkom i subotom.. uzea sam optimumov whey, optimumov serious mass i optimumov creatin.. uzea sam ovaj gainer jer u 335g ima 50g P i 250g UH (od toga samo 40 šećera)
    plan je pit whey ujutro s zobenim i u dane utega kao pwm, a tijekom treninga boksa pija bi ugljikohidrat da pokrijem to trosenje..
    sad me zanima sta vi mislite o ovom planu?
    i dal da prvo pocnem pit creatin s wheyom pa kad dobijem tih par kila onda ubacim i gainer ili obrnuto,
    pocnem s gainerom pa kad dobijem par kila uzmem i creatin?
    svaki komentar je dobrodosa!

  • #2
    Re: tajlandski boks i dizanje kila

    whey i kreatin su ok,al ne kuzim sta ce ti taj mega mass
    pravilan plan prehrane ti je ionako vazniji od tih praškova...
    ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

    Comment


    • #3
      Re: tajlandski boks i dizanje kila

      Pa ipak je tu 6 treninga ne moze stetit, i nije mega mass nego serious mass od optimuma, a razlika je prilicno velika

      Comment


      • #4
        Re: tajlandski boks i dizanje kila

        a koja je to razlika?
        ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

        Comment


        • #5
          Re: tajlandski boks i dizanje kila

          weider mega mass-----UH 220g od tog šećera 90g, P 52g
          optimum serious mass--UH 252g od tog šećera 20g, P 50g

          eto razlike..

          Comment


          • #6
            Re: tajlandski boks i dizanje kila

            a sta je UH?
            ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

            Comment


            • #7
              Re: tajlandski boks i dizanje kila

              šećer je ugljikohidrat, al ipak je ovaj čistiji.. nije sami cukar

              Comment


              • #8
                Re: tajlandski boks i dizanje kila

                Takodjer me zanima dal da radim full body treninge u dane teretane ili izolacijske podjeljene treninge? Da ih radim samo utorkom i cetvrtkom, a vikendom odmaram ili da ih radim i u subotu?

                Comment


                • #9
                  Re: tajlandski boks i dizanje kila

                  evo se javljam nakon 4miseca treninga, od 15.9 do 15.1, s treningom tajlandskog boksa 3x i teretanom 3x i to programom madcow 5x5, i 7 kvalitetnih obroka sam stiga na 90kg s tim da se nista nisam zamastija.. u 4mj sam dobija 15kg i osjecam se puno čvršće i zdravije nego prije..

                  Comment


                  • #10
                    Re: tajlandski boks i dizanje kila

                    dobar si jbte u 4 mjeseca 15 cistih kila misica, pa tebi bi i arnie pozavidio.
                    ugl razlika onih gainera je nikakva. u jednom ti je glukoza (koji spada u secere) dok ti je u drugom maltodekstrin-koji spada u uh a zapravo je isti ko glukoza. kad kazem isti mislim da je razlicita struktura a isto govno.
                    Originally posted by Bilderčić
                    Originally posted by Dehydronator
                    sve do grama tjedno je natural
                    gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                    48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                    Comment

                    Working...
                    X