Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta bi izmjenili u mojoj prehrani i treningu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta bi izmjenili u mojoj prehrani i treningu

    Zovem se Edin. onako u zadnjih pola godine sam na masi. Imam 1,59 51-52kg. Odnedavno svaki mjesec misica skupim nekih 1,5kg. Koristim suplemente(weight gainere). Uglavnom na dan imam prehranu znaci izjutra ili riza ili jaja ili nesto namazati, to je oko 11, Oko 14h meso obicno pileca prsaili nesto tako nekad i pomerim meso u 17h pa uzmem nesto iz frizidera , znaci u 20h neka tuna ili ono sto je ostalo od rucka ili neki namaz. I navece oko 23h nesto za namazati. Znam da bi trebao ove namaze jos izbaciti ali finansije mi nedozvoljavaju. Uglavnom imam namaze 1 ili 2 puta na dan. Meso svaki dan jednom ili dvaput. Treniram dva dana jedan odmaram. 1.grudi.2biceps i triceps. odmor.4 ramena i ledja. 5 noge i Abs. pa sve tako. Nekad znam triceps prikljuciti ovom zadnjem treningu. Mjenjam broj ponavljanja od 8-12 8vecinom su radim 3 vjezne za biceps triceps i noge ostalo po4. 3 serije. sad vi ako mozete da vidite sta bi izmjenili i zaboravio sam reci tek napunio 15 god
    Unaprijed hvala na odvojenom vremenu

  • #2
    Re: pozz samo za iskusne da odgovore

    Mislim da ti je bolje da za tu lovu koju si dao za gainer u buduće kupiš rižu, zobene pahuljice, krumpir, grah, tijesto, sir, meso i jaja ili whey i glukozu. Čuj, čitaj portal, uči o prehrani i vježbanju, još si mlad i super da napreduješ, za fino tuniranje ima vremena, samo jedi i vježbaj.
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #3
      Re: pozz samo za iskusne da odgovore

      naravno imam i rizu skoro svaki dan a gainer samo pijem da malo nadopunim unos Uh.
      I zaboravio sam napisati da vjeznam od 13i po godina :d
      i mnogo hvala na savjetu patrick

      Comment

      Working...
      X