Announcement

Collapse
No announcement yet.

htjeo bi nabiti dosta mase i definicije sto je vise moguce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • htjeo bi nabiti dosta mase i definicije sto je vise moguce

    Evo ovako..novi sam ovdje na ovome forumu i imam puno pitanja za vas iskusnije buildere.. :P
    Pa krenimo od pocetka..evo ovako, prije otprilike 2 tjedna sam poceo s vjezbanjem..imam 21 godinu i visok sam 1,77 i imam 70kg i htjeo bi nabiti dosta mase i definicije sto je vise moguce..

    Vjezbam 5 puta tjedno i 2 dana odmora obicno to bude vikend..jedem 4 do 5 puta dnevno..

    1. obrok: zobene pahuljice s mlijekom
    2.obrok: sve ovisi sta bude taj dan za rucak i dosta mlijeka uz to
    3.obrok: nekakvo voce..obicno banane i jabuke
    4.obrok: 4 ili 5 kuhanih jaja ovisi kako kada..i jos popijem ovako 2,3 jaja i 2 šalice mlijeka
    5.obrok: pojedem ono sta je ostalo od rucka xD
    6.obrok: obavezno nekakvo voce

    Neuzimam nikakve dodatke prehrani jer nisam bas u bajnoj financijskoj situaciji..ali vidio sam u dm-u kao nekakve proteine za nekih 30-tak kuna pa me zanima jel ima tko iskustva s tim i dali to valja sta god xD

    E sad, jel mi valja ovakva prehrana ili bih trebao nesta promijeniti? Ako netko ima nekakav savijet ili nekakav sistem prehrane neka slobodno napise ovdje

    Sto se tice vjezbanja to izgleda otprilike ovako..
    Svaki dan idem trcati ujutro otprilike 1h zatim kada to otrcim dodem kuci i zatim provedem sat vremena mlateci vrecu..posto nastojim ostati u dobroj kondiciji jer trenirao sam 8 godina razlicite borilacke vjestine..zatim slijedi popodnevni odmor pa nakon odmora napravim otprilike 300,400 sklekova u serijama i oko 100 trbusnjaka i nesto sitno cucnjeva, vjezbi rastezanja i tako dalje..nakon sto zavrsim s tim imam kod kuce moglo bi se reci mini teretanicu u kojoj provedem jos sat vremena dizajuci utege na sve moguce nacine,vjezbanje na multi praktik spravi i nesto svakojakih dizanja na benchu..

    E sad me zanima dali je ovakav sistem vjezbanja dobar za moj cilj ili bih trebao nesta promijeniti..ako tko ima kakav prijedlog neka ga slobodno iznese ovdje..

    I posljednje pitanje..ali ne i manje bitno xD.. kada bi se mogli ocekivat prvi rezultati s ovim navedenim sistemom :P

  • #2
    Re: Pozdrav ))

    Originally posted by wannabebodybuilder View Post
    Evo ovako..novi sam ovdje na ovome forumu i imam puno pitanja za vas iskusnije buildere.. :P
    Pozz i dobrodošao
    Originally posted by wannabebodybuilder View Post
    Pa krenimo od pocetka..evo ovako, prije otprilike 2 tjedna sam poceo s vjezbanjem..imam 21 godinu i visok sam 1,77 i imam 70kg i htjeo bi nabiti dosta mase i definicije sto je vise moguce..
    masu i definiciju nemožeš dobiti u isto vrijeme.Jedini period gdje se to može dogoditi je na početku,kada promjeniš sve svoje navike ali taj period ne traje vječno.

    Originally posted by wannabebodybuilder View Post
    Vjezbam 5 puta tjedno i 2 dana odmora obicno to bude vikend..jedem 4 do 5 puta dnevno..
    kakav ti je trening?

    Originally posted by wannabebodybuilder View Post
    1. obrok: zobene pahuljice s mlijekom
    2.obrok: sve ovisi sta bude taj dan za rucak i dosta mlijeka uz to
    3.obrok: nekakvo voce..obicno banane i jabuke
    4.obrok: 4 ili 5 kuhanih jaja ovisi kako kada..i jos popijem ovako 2,3 jaja i 2 šalice mlijeka
    5.obrok: pojedem ono sta je ostalo od rucka xD
    6.obrok: obavezno nekakvo voce
    prehrana ti je jako loša.
    1.ubaci neke proteine ovdje
    2.neznam šta ručaš tako da ti nemogu više reći.Nemoj s mlijekom pretjerivati.Prolistaj malo forum zašto
    3.Voće jedi ujutro i prijepodne.Zašto nije dobro popodne i navečer imaš na forumu
    4.ok obrok uz to ubaci UH
    5.pogledaj 2.
    6.pogledaj 3.
    7.kakvi su ti obroci prije i poslije treninga?

    Originally posted by wannabebodybuilder View Post

    Neuzimam nikakve dodatke prehrani jer nisam bas u bajnoj financijskoj situaciji..ali vidio sam u dm-u kao nekakve proteine za nekih 30-tak kuna pa me zanima jel ima tko iskustva s tim i dali to valja sta god xD
    whey je najjeftiniji izvor P.Ako nemaš za njega sve možeš dobiti iz krute hrane.Ovi DM-ovi su po meni smeće.
    Originally posted by wannabebodybuilder View Post

    Sto se tice vjezbanja to izgleda otprilike ovako..
    Svaki dan idem trcati ujutro otprilike 1h zatim kada to otrcim dodem kuci i zatim provedem sat vremena mlateci vrecu..posto nastojim ostati u dobroj kondiciji jer trenirao sam 8 godina razlicite borilacke vjestine..zatim slijedi popodnevni odmor pa nakon odmora napravim otprilike 300,400 sklekova u serijama i oko 100 trbusnjaka i nesto sitno cucnjeva, vjezbi rastezanja i tako dalje..nakon sto zavrsim s tim imam kod kuce moglo bi se reci mini teretanicu u kojoj provedem jos sat vremena dizajuci utege na sve moguce nacine,vjezbanje na multi praktik spravi i nesto svakojakih dizanja na benchu..
    nemoj trčati ujutro,eventualno brzo hodaj ali na masi si pa ti to netreba.Izbaci vreću.Još jedan nepotreban cardio koji samo vodi u katabolizam(googlaj katabolizam).

    Upiši teretanu!


    Originally posted by wannabebodybuilder View Post
    I posljednje pitanje..ali ne i manje bitno xD.. kada bi se mogli ocekivat prvi rezultati s ovim navedenim sistemom :P
    Nikad uz tolko nepotrebnih sklekova,trbušnjaka,trkeljanja.Upiši teretanu,sredi prehranu,uzmi neki klasični split program i rokaj

    Comment

    Working...
    X