Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentari na definiciju i masu - Početnik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Komentari na definiciju i masu - Početnik

    Pozz!
    Može koji komentar na definiciju i masu - svi savjeti i komentari su dobrodošli.
    Imam 15 godina - 84 kg - 185 cm

    Hvala!

    dsada.jpg

  • #2
    Re: Komentari na definiciju i masu - Početnik

    Na masu frend, i to dobru dobru masu ....

    Comment


    • #3
      Re: Komentari na definiciju i masu - Početnik

      Hmm... misliš da bi morao na masu? Ne misliš da je 85 već i malo previše čak za moje godine? xD Koliko misliš da bi trebao imati kg?

      Comment


      • #4
        Re: Komentari na definiciju i masu - Početnik

        Mnogo nezahvalna poza, al vidim po ruci da ima mase. Daj neke postene slike...

        Comment


        • #5
          Re: Komentari na definiciju i masu - Početnik

          Pa kilaža ne igra nikakvu ulogu, vec sam izgled. Nemas ti mesa za definirati trenutno, prema tome trebao bi na masu.
          Mozda slika vara, stavi malo vise slika, vise poza pa ce biti jasnije ali po ovom sto se da vidjeti ja bi tu nabacio 6-7 kila mišiča bez ustručavanja...

          Comment


          • #6
            Re: Komentari na definiciju i masu - Početnik

            Ovu sam slikao danas u gymu. Iskreno, osjecam se ko uljez u svojoj generaciji jer sam hulk prema njima. :S Zato mi je malo bed jos na masi radit... evo iskreno-

            Možda bi i trebao

            Comment


            • #7
              Re: Komentari na definiciju i masu - Početnik

              Ma garantujem da mase ima Daj neke normalne poze, ova je najnezahvalnija koju si mogao da izaberes. Za 15god, nemoj preterivati...

              Comment


              • #8
                Re: Komentari na definiciju i masu - Početnik

                Originally posted by Al Capone View Post
                Ovu sam slikao danas u gymu. Iskreno, osjecam se ko uljez u svojoj generaciji jer sam hulk prema njima. :S Zato mi je malo bed jos na masi radit... evo iskreno-

                Možda bi i trebao
                heh? Ništa onda...ti radi frendova radi kako bi njima pasalo da izgledaš

                Comment


                • #9
                  Re: Komentari na definiciju i masu - Početnik

                  Ne radi se o tome Nego o tome da jedva u školsku klupu stanem više xD Nije meni zbog frendova, meni je zbog cura više manje, a i zbog powerliftinga xD Baš kako Godzilla veli, ne bih htio pretjerivati, ipak imam tek 15 godina.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Komentari na definiciju i masu - Početnik

                    Originally posted by Al Capone View Post
                    Ne radi se o tome Nego o tome da jedva u školsku klupu stanem više xD Nije meni zbog frendova, meni je zbog cura više manje, a i zbog powerliftinga xD Baš kako Godzilla veli, ne bih htio pretjerivati, ipak imam tek 15 godina.
                    Kolega, molim te ne pravi nas magarčinama....
                    Nisi baš takav hulk da nemozes u klupu stati, ajde fino spusti prevelik ego da mozemo komunicirati fino kao ljudi, tj pokušati....

                    Comment


                    • #11
                      Re: Komentari na definiciju i masu - Početnik

                      Joj, metafora. Da imam 20 godina, ajde - nabit jos mase nis strasno. Ali tek sam 15 godina napunio u 3 mjesecu. Na sistematskom su mi rekli da prestanem. Osim toga. Naj lakse je reci Masa masa masa. Gledaj malo i godine. Mozda necu biti najveci.

                      Ne moram se nis spustiti na zemlju. jer znam da sam pocetnik prema svima vama. Ali ako ne znas shvatiti metaforu onda je to tvoj problem stari.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Komentari na definiciju i masu - Početnik

                        Originally posted by Al Capone View Post
                        Joj, metafora. Da imam 20 godina, ajde - nabit jos mase nis strasno. Ali tek sam 15 godina napunio u 3 mjesecu. Na sistematskom su mi rekli da prestanem. Osim toga. Naj lakse je reci Masa masa masa. Gledaj malo i godine. Mozda necu biti najveci.

                        Ne moram se nis spustiti na zemlju. jer znam da sam pocetnik prema svima vama. Ali ako ne znas shvatiti metaforu onda je to tvoj problem stari.
                        cek cek, dosao si ovdje, pitao si nas masu ili defku, a sad sam kazes da ne zelis masu? koji qrac?! sto tocno zelis da ti kazemo?
                        I zasto je najlakse reci masa? Mislis da je prava masa lagana? Mislis da je prava defka lagana? Ni jedno nije lagano...

                        Comment


                        • #13
                          Re: Komentari na definiciju i masu - Početnik

                          Upravo to sto imas 15 godina je razlog zasto se nevalja definirati. Prvo: Ne zelim te podcjenjivati, no za postenu definiciju treba imati dosta znanja i nekog iskustva sa prehranom. Za masu netreba toliko. Drugo, u razvoju si i iako si vec jako visok za svoju dob, zbog razvoja nije dobro da su adolescenti u konstantnom deficitu i to ti je valjda jasno.
                          Znam da ziher ciljas na neke izrazene plocice i sl., no vec si sad daleko ispred svojih vrsnjaka i moj osobni prijedlog (gledajuci i vlastito iskustvo iz kojeg nisam pozalio) je da sada odes na masu (cistu!!) i dodas na sebe jos kojih 10ak kg do sljedeceg proljeca i onda na kraju proljeca odes na defku i za sljedece ljeto, ako sve odradis dobro, mozes na naslovnicu, jer imas fenomenalan start.
                          To sto sam ti sad rekao sam i sam radio, identicno tako, jedna jesen i zima mase (i to lose odradeno), te sad pocetak ljeta defke i evo me sad. A krenuo sam puno salastiji nego ti...
                          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                          Napreduje se... Avatar^^

                          Comment


                          • #14
                            Re: Komentari na definiciju i masu - Početnik

                            Ma znam frende, nemoj se pjenit odma. Pitam kako vam se cini samo xD Tvoj savjet sam uvazio odma. To mi je i cilj. Samo malo polakse posto si ti reko odma 5-6 kg mase. Znam da je tesko. Znojim se vec godinu i nes svaki dan u teretani. Vjeruj mi da znam da je tesko A tebi btw. svaka cast i tebi i marku polu na tako dobroj definiciji u samo 4 tjedna. Svaka cast!

                            Comment


                            • #15
                              Re: Komentari na definiciju i masu - Početnik

                              Originally posted by Al Capone View Post
                              Ma znam frende, nemoj se pjenit odma. Pitam kako vam se cini samo xD Tvoj savjet sam uvazio odma. To mi je i cilj. Samo malo polakse posto si ti reko odma 5-6 kg mase. Znam da je tesko. Znojim se vec godinu i nes svaki dan u teretani. Vjeruj mi da znam da je tesko A tebi btw. svaka cast i tebi i marku polu na tako dobroj definiciji u samo 4 tjedna. Svaka cast!
                              Ne pjenim se ja, ja sam rekao što bi ja.. sto ne znaci da bi i ti
                              Imas 15 godina, to je sasvim pristojan look za tvoje godine i mozes ga jednostavno odrzavati, ni naprijed ni nazad, cisto da si u formi.
                              5-6 kila prave mase i pravih misica ionako ne ide ''odmah'', treba tu ohoho treninga i ohohoho tanjura dobre hrane da bi se to dobilo

                              Comment

                              Working...
                              X