Announcement

Collapse
No announcement yet.

skidanje sala i dobivanje misicne mase

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • skidanje sala i dobivanje misicne mase

    pozdrav ljudi.. treba mi savjet vas iskusnih..

    uglavnom imam 23 godine, visok sam 183 i 83 kg.. sala imam na predjelu trbuha, dok stojim vidi se malo, al kad sjednem to "izleti"

    poceo sam radit cardio prije 2 tjedna, 45 min trcanja 50-60%..nekad ujutro na prazan zeludac, nekada navecer, ovisi kako mi prilike dopustaju.. sredio sam prehranu, u potpunosti izbacio bilo kakve sokove, alkohol, pizze, cevape i te stvari (1 dan ipak pojeo rostilj umjereno ), + napravim svaki drugi treci dan 100-tinjak sklekova i preskacem vijacu al me ubije u pojam zapinjanje tako da mi je 15 min vrh..

    volio bi skinuti to salo a da ujedno dobivam na misicnoj masi.. je li to moguce istovremeno ili da prvo skinem salo.. namjeravam raditi po ovom programu (je li dobar? ) http://www.fitness.com.hr/mrsavljenj...5-tjedana.aspx

    nakon toga nastavit na nacin kako je ovdje opisano http://body.ba/bodybuilding/savjeti/...isicne-mase/74

    ono sta me buni je to sta u 1. programu navodi smanjivanje kalorija, a u 2. programu povecanje kalorija..

    zahvaljujem unaprijed

    edit: ukoliko ce slika sta pomoc , stavit cu
    Last edited by improvizator; 02-07-12, 21:59.

  • #2
    Re: skidanje sala i dobivanje misicne mase

    Originally posted by improvizator View Post
    volio bi skinuti to salo a da ujedno dobivam na misicnoj masi..


    Odaberi jedno od to dvoje da mozemo dalje razgovarati...

    Comment


    • #3
      Re: skidanje sala i dobivanje misicne mase

      u tom slucaju skidanje sala jer u teretanu necu moci do 16.7. rt.jpg evo slike

      Comment


      • #4
        Re: skidanje sala i dobivanje misicne mase

        Onda kalorijski deficit, nastavi s jutarnjim cardiom, rad s utezima obavezan, prehranu si sredio kazes, pa prema tome samo naprijed...

        Comment


        • #5
          Re: skidanje sala i dobivanje misicne mase

          Originally posted by WTF View Post
          Onda kalorijski deficit, nastavi s jutarnjim cardiom, rad s utezima obavezan, prehranu si sredio kazes, pa prema tome samo naprijed...
          hvala na savjetu
          mozes mi reci koje vjezbe sa utezima, koliko ponavljanja i serija ako nije problem ?

          Comment


          • #6
            Re: skidanje sala i dobivanje misicne mase

            4 serije po vjezbi, 12-15 ponavljanja... intenzivno, sa jako kratkim pauzama (cca 30 sec)

            Comment


            • #7
              Re: skidanje sala i dobivanje misicne mase

              jedno pitanje, trcim kasno navecer (upravo se vratio) i nakon sta dodem doma pojedem 200 g posnog , ima li smisla uzimanje wheya nakon kardia (nisam do sad uzimao)?

              inace rezultati su lagano vidljivi, pao sam 3 kg zasad

              Comment

              Working...
              X