Announcement

Collapse
No announcement yet.

Masa + kardio (izgubiti malo sala): jel pametno s obzirom da mi je prehrana za masu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Masa + kardio (izgubiti malo sala): jel pametno s obzirom da mi je prehrana za masu?

    Ovako,vježbam u teretani (samo dizanje utega) Ponedjeljkom,utorkom,četvrtkom i petkom. E sada,želio bih ubaciti žešći cardio srijedom (i možda subotom). Inače,prehrana mi je za masu i to mi i je cilj ali bih želio i nabiti kondicije i izgubiti malo sala što imam. Koliko mi je to pametno i učinkovito,s obzirom da mi je prehrana za masu?*

  • #2
    Re: Masa + kardio

    bitno da si u suficitu. vise pojedes nego sto potrosis.
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • #3
      Re: Masa + kardio

      Originally posted by xez View Post
      Ovako,vježbam u teretani (samo dizanje utega) Ponedjeljkom,utorkom,četvrtkom i petkom. E sada,želio bih ubaciti žešći cardio srijedom (i možda subotom). Inače,prehrana mi je za masu i to mi i je cilj ali bih želio i nabiti kondicije i izgubiti malo sala što imam. Koliko mi je to pametno i učinkovito,s obzirom da mi je prehrana za masu?*
      Ja sam isto na prehrani za masu i skidam masnoće. 3 x teretana, 3 x jutranji jognig od 30-40 min na prazan želudac. Jogiram na nekih 135 otkucaja/min.

      Comment


      • #4
        Re: Masa + kardio

        Originally posted by sanchez View Post
        Ja sam isto na prehrani za masu i skidam masnoće. 3 x teretana, 3 x jutranji jognig od 30-40 min na prazan želudac. Jogiram na nekih 135 otkucaja/min.
        Na masi si a skidaš masnoće?

        Comment


        • #5
          Re: Masa + kardio

          Samo pocetnici mogu u isto vrijeme skidati salo i dobivati misice! ali i to je dosta upitno. Odlucite se defka il masa
          I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

          Comment


          • #6
            Re: Masa + kardio

            Originally posted by staragarda View Post
            bitno da si u suficitu. vise pojedes nego sto potrosis.
            I mogu normalno skinut masnoce?

            Comment


            • #7
              Re: Masa + kardio

              Originally posted by sanchez View Post
              Ja sam isto na prehrani za masu i skidam masnoće. 3 x teretana, 3 x jutranji jognig od 30-40 min na prazan želudac. Jogiram na nekih 135 otkucaja/min.
              A rezultati?

              Comment


              • #8
                Re: Masa + kardio

                Originally posted by sanchez View Post
                Ja sam isto na prehrani za masu i skidam masnoće. 3 x teretana, 3 x jutranji jognig od 30-40 min na prazan želudac. Jogiram na nekih 135 otkucaja/min.


                dali bi to funkcioniralo da jedan tjedan ujutro trcim (taj tjedan 4-5 puta), a jedan tjedan samo vjezbe za masu ( 4-6 put)...

                Comment


                • #9
                  Re: Masa + kardio

                  Originally posted by ForeverMirin View Post
                  Na masi si a skidaš masnoće?
                  U mene ti je to malo specifićno. Imam 95 kg i 185 cm. Imam nešto masti za skinit, pa ujutro, 3x tjedno, lagano joggiram na tašte, a prehrana je oslala skoro ista kao i za masu, s tim da sam malo smanjia UH i samnjena je dexstroza u PWM-u, a pojačani proteini. I mogu ti reć da pali, uspjevam skinit masti a da ne gubim mišićnu masu. Koristim i Metabolon i BCAA prije jogginga.
                  Kažem, kod mene je to malo specifićno i malo kemijam i eto uspjeva mi.
                  Sve to nebi mogao organizirat dok sam na poslu, ali eto sad već duže vrimena ne radim pa imam kad posvetit se ovom načinu 100%.

                  Comment

                  Working...
                  X