Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dali ima ucinka za povecanje misicne mase ako radim gornji dio tijela tri puta tjedno + cardio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dali ima ucinka za povecanje misicne mase ako radim gornji dio tijela tri puta tjedno + cardio

    Pozdrav svima,evo bas sam se regao prije 20 min da se ispovjedim

    Muci me to dali ima ucinka ako radim gornji dio tijela tri puta tjedno.tjedni trening izgleda ovako:
    Ponedeljak,Srijeda i Petak radim citavi gornji dio tijela,Utorak i Cetvrtak radim preskakanje uzeta,vreca,podlaktica i noge a Subotu trcim na sljemenu 60-70 min.

    e sada,zanima me dali ova tri dana gornjega tijela imaju ucinka za povecanje misicne mase bas zato sto je tri puta tj isti misici i zanima me dali mogu ubaciti neki cardio trening poslje treninga na nekih 15 min...

    dobio sam trbuha pa bi volio isprobati sa cardiom poslije treninga jer trbuh jednostavno ne ide dole.

  • #2
    Re: Tjedni trening

    Originally posted by Vladimir View Post
    Pozdrav svima,evo bas sam se regao prije 20 min da se ispovjedim Muci me to dali ima ucinka ako radim gornji dio tijela tri puta tjedno.tjedni trening izgleda ovako: Ponedeljak,Srijeda i Petak radim citavi gornji dio tijela,Utorak i Cetvrtak radim preskakanje uzeta,vreca,podlaktica i noge a Subotu trcim na sljemenu 60-70 min.e sada,zanima me dali ova tri dana gornjega tijela imaju ucinka za povecanje misicne mase bas zato sto je tri puta tj isti misici i zanima me dali mogu ubaciti neki cardio trening poslje treninga na nekih 15 min...dobio sam trbuha pa bi volio isprobati sa cardiom poslije treninga jer trbuh jednostavno ne ide dole.


    prehrna ti je najvaznija ako hoce skinut salo

    Comment

    Working...
    X