Announcement

Collapse
No announcement yet.

Želim dobiti mišiće i izgubiti salo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Želim dobiti mišiće i izgubiti salo

    Pozdrav svima!
    Evo odlucio sam iznijeti svoj problem pa se nadam da cu dobiti korisne odgovore bez podrugivanja i ismijavanja relativno sam mlad imam 18 godina i jos puno ucim stoga je normalno da neznam sve. Pa da prijedem na stvar za pocetak bavim se tajlandskim boksom oko godinu i pol, prije sam se 10 godina bavio nogometom te sam krenuo u teretanu prije dva tjedna u zelji da dobijem nesto misicne mase, i izgubim ovo sala sto imam. Dakle da prijedemo na problem visok sam183 cm i imam 82 kg, nisam pretjerano debeo onako imam pravilno rasporedeno salo po nogama, trbuhu, guzici, prsima... Stoga bih se zelio rijesiti toga viska htio bih spustiti body fat na 10-12%, trenutno mi se lagano naziru plocice i tako mi je bilo stalno ali nikada nisam imao bas onaj six ili eight pack stoga sam ga odlucio napokon napraviti!
    Sada cu navesti moju tjednu rutinu od kada sam poceo paziti na prehranu i krenuo u teretanu dakle protekla dva tjedna.
    Moram naglasiti da jos idem u skolu i da raspolazen budzetom 10-15 kn kada sam u skoli. Inace sam pio 100%-tni whey, trenutno ga nemam ali cu ga kupit kad skupim novce naravno.
    Pa da krenem sa svakodnevnicom:
    Ponedjeljak- skola ujutro ustajanje u 6 i 20 pojedem zdjelicu corn flakesa sa mlijekom, zatim u skoli oko pola 11 pojedem iz konzuma standardov posni sir i gotov odrezak ( pohana piletina ili puretina nekad i pilece medaljone ) u skoli sam do 14h nakon toga odem u teretanu odradim leda i triceps, nakon teretane rucam stvarno raznoliko uglavno meso nekad sa krumpirom, nekad saft i tijesto uglavnom sve uvijek sa zelenom salatom, odspavam nekih sat vremena, nakon sto se probudim pojedem 3 jaja sa snitom kruha, odem na trening tajlandskog boksa u 20:30, doma dode oko 23:30 i tada pojedem jogurt sa mrvicom kruha ili zitaricama

    Skola popodne ustajem oko 8 pojedem takoder corn flakes, teretana u 10 leda i triceps, nakon teretane rucak sa salatom, nakon toga idem u skolu oko pola 4 jedem posni i odrezak u skoli, nakon skole oko 7 pojedem jos jedan ili odrezak ili neku cokoladicu prije treninga tajlandskog boksa, 20:30 trening thaija oko 23:30 jogurt s kruhom ili zitaricama u malim kolicinama


    Utorak- skola ujutro dizanje u 8 corn flakes 10:30 posni i odrezak, teretana biceps i prsa, rucak oko 6, odspavam sat vremena, oko 21 vecera malo sirnog namaza sa kruhom ili svjezi sir

    Skola popodne ustajanje u 8 corn flakes,rucak oko 12, posni i odrezak oko 16:30, teretana oko 20h navecer jogurt sa necime

    Srijeda je ista kao ponedjeljak samo sto radim noge,trbuh i ramena

    Cetvrtak je isti kao utorak ali u teretani radim leda i triceps

    Petak je isti kao ponedjeljak i srijeda samo sto radim biceps i ramena

    A subota kao utorak i cetvrtak sa nogama, trbuhom i ramenima

    Jos moram reci da znam sto je kalorijski deficit i da ga primjenjujem skinuo sam aplikaciju na mobitel izracunala mi je da dnevno potrosim 3059 kcal + ponedjeljkom,srijedom i petkom oko 1300kcal a utorkom,cetvrtkom i subotom oko 600kcal, od kada pazim na kalorije u prosjeku ih pojedem 2500 na dan nekad manje nekad malo vise ali nikada preko 2700kcal, takoder nije svaki dan ovako strog nekad se tu ubaci i nesto dobro a ponekad i neki junk ali u vrlo malo kolicini tipa par krumpirica ili smokici ili coca cola. Sada moj problem je u tome da ja vidim da sam dobio dosta misicne mase od oka se bas dosta vidi, medutim cini mi se da se salo ne smanjuje kada sam poceo imao sam 82,4 kg jutros sam bio na 81,3 medutim svaki dan imam oscilacije svako jutro se vazem poslije wca na prazan zeludac i jedno jutro recimo 81,5 drugo 81,1 pa trece opet 81,4 zasto se to dogada?
    Evo molio bih odgovore i da mi ispravite sto nevalja, napisao sam sve nadugo i nasiroko da nemoram stalno ispitivati zelim naglasiti da mi je glavno izgubiti salo a tek onda misicna masa
    Hvala svima unaprijed!

  • #2
    Re: Želim dobiti mišiće i izgubiti salo

    gledaj,nitko te nece ispijaviti ni nista slicno ali evo ti link i to sve imas od a do ž pa nam se onda obrati,biti cu iskren nisam ni procitao cijeli tekst jer cim sam vidio naslov teme shvatio sam da nisi bas citao forum ali nmvz,http://www.building-body.com/forum/t...ight=pocetnici evo tu imas sve,i gledaj nemoguce ti je dobivati misicnu masu i gubiti salo u isto vrijeme,znaci ili mozes gubiti salo i s njim malo misica(o tebi ovisi koliko) ili mozes dobivati misice ali s njima i sala(isto o tebi ovisi koliko)

    Comment

    Working...
    X