Announcement

Collapse
No announcement yet.

pitanje je da li da mrsavin ili da nastavin samo sa klasicnim bildanjem (slike)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pitanje je da li da mrsavin ili da nastavin samo sa klasicnim bildanjem (slike)

    Evo ovako vamo imate ispod 4 slike moga tjela , znaci bez ikakvog napinjanja ili ista , drob mi je inace manji slikano je poslje obroka (al nista previse) pa ono al pitanje je da li da mrsavin ili da nastavin samo sa klasicnim bildanjem , dajte mi neku preporuku , hvala
    Attached Files

  • #2
    Re: Pomoc za dalje

    Originally posted by Bruvy View Post
    Evo ovako vamo imate ispod 4 slike moga tjela , znaci bez ikakvog napinjanja ili ista , drob mi je inace manji slikano je poslje obroka (al nista previse) pa ono al pitanje je da li da mrsavin ili da nastavin samo sa klasicnim bildanjem , dajte mi neku preporuku , hvala
    Sto bi mrsavio? Samo deri masu ( misicnu )

    Comment


    • #3
      Re: Pomoc za dalje

      A nije mislia san da bi triba malo samo smrsavit i to , ne smatran se ja sad debelin al da malo zategnutiji drob nebi skodia

      Comment


      • #4
        Re: Pomoc za dalje

        Originally posted by Bruvy View Post
        A nije mislia san da bi triba malo samo smrsavit i to , ne smatran se ja sad debelin al da malo zategnutiji drob nebi skodia
        Ako hoces misice prvo masa pa tu masu zdefkaj. Ako hoces da budes mrsav onda komotno mozes na definiciju. Samo neznam sta bi ti ostalo. I ovo drob mi smijesno zvuci

        Comment


        • #5
          Re: Pomoc za dalje

          ma koja mrsavost , to gadno za po******* bolje malo droba nego zgoljavost , a kad se napregnen vidi mi se 2 reda gornjih plocica al ovo doli nije

          Comment


          • #6
            Re: Pomoc za dalje

            Originally posted by Bruvy View Post
            ma koja mrsavost , to gadno za po******* bolje malo droba nego zgoljavost , a kad se napregnen vidi mi se 2 reda gornjih plocica al ovo doli nije
            Drug ja sam ti rekao sta mislim da trebas uraditi, ostalo je na tebi. pozz

            Comment


            • #7
              Re: Pomoc za dalje

              Originally posted by Bruvy View Post
              ma koja mrsavost , to gadno za po******* bolje malo droba nego zgoljavost , a kad se napregnen vidi mi se 2 reda gornjih plocica al ovo doli nije
              Drug ja sam ti rekao sta mislim da trebas uraditi, ostalo je na tebi. pozz

              Comment


              • #8
                Re: Pomoc za dalje

                Moj savjet ti je definicija. Ako se budeš držao svega kako treba s tim možeš brzo završit i onda na masu.

                Opet sve je na tebi. Tvoja odluka. Kao što sam napisao jednom dečku maloprije, slušaj sebe!

                Comment


                • #9
                  Re: Pomoc za dalje

                  Moj savjet ti je definicija. Ako se budeš držao svega kako treba s tim možeš brzo završit i onda na masu.

                  Opet sve je na tebi. Tvoja odluka. Kao što sam napisao jednom dečku maloprije, slušaj sebe!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pomoc za dalje

                    znaci mislis da bi trebao prije malo smrsaviti ?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pomoc za dalje

                      još cardia

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pomoc za dalje

                        Originally posted by Masahiko Kimura View Post
                        još cardia
                        Sta misli nnaprimjer da kad se vratin u teretanu (9 misec) da iden 5 puta tjedno teretanu i 3 put tjedno cardio da radin ?

                        Comment


                        • #13
                          Re: Pomoc za dalje

                          Od prilike koliki je ovo BF % na tjelu ? racunajte da je drob inace malo manji nego poslji rucka je bilo a lipo se pojelo pa se malo i napuva

                          Comment


                          • #14
                            Re: Pomoc za dalje

                            Masa prijatelju, nije mi jasno kako netko možda sa ovakvim tijelom ići na definiciju. Trbuh ti je malo veći od nezdrave hrane, zato masu moraš odraditi kako treba....bez nepotrebnih masnoća i šećera. Ako sve budeš radio kako treba trbuh neće dolaziti do izražaja kad gore dobiješ kvalitetne mase.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Pomoc za dalje

                              Da da tako san slicno i ja rekao , s godinama rada trbuh ce se pretvoriti u definiciju , s malo akrdia i redovito radenje trbusnih i to , a do tad ruke i sve to ima da bude puno vece , a kad san se dosad sopao svakavin sranjima od hrane , nisan nikad mislia da cu pocet bildat ili tako nesto , bilo mi je to malo bzvz i onda san se uzivia u to pa ...

                              Comment

                              Working...
                              X