Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da li je moguće topiti salo i dobijati mišićnu masu? Tražim osobnog trenera.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li je moguće topiti salo i dobijati mišićnu masu? Tražim osobnog trenera.

    Pozdrav!

    Evo ovdje cu malo vise o svojim problemima ...

    Naime... prvo da pitam . Da li je moguce topiti salo i dobijati misicnu masu ? Ukoliko je to je idealno za mene . A ukoliko nije prvo idem stopiti salo .

    Naime evo prvo moji osnovni podatci :

    Visina : 200 cm
    Težina : 108 kg
    Trening : Teretana 3 x tjedno + košarka svaki dan
    Dob : 18.5

    Ukoliko je neko spreman pomoc i informirat me oko svega te biti kao moj "personal trainer" spreman sam mu platiti mjesecno po dogovoru . U pocetku ce to biti naravno malo manje a nakon toga cim budu vidljivi rezultati povecavat ce mo za 50 kn svaki mjesec kako rezultati budu vidljiviji . Mislim da za malo truda mozete veoma dobro zaraditi .

    Ja citam citam i sve vise neznam pa zato posatavljam oglas ovdje . Molim Vas vase iskustvo i slike da mi postate ovdje ili na private msg kako bi smo se dogovorili oko posla .

    Priprema za novu sezonu mi je i zelim skinuti salo jer sam cijelo ljeto lezao i sada to treba malo dovesti u red !

    Vise detalja na private msg ili slobodno tu pitajte !

    Hvala svima !

  • #2
    Re: Ukoliko je moguće odlična solucija - mozda ste vi zainteresirani za zaradu ?

    Ne moguce je.tj moguce u nekoj mjeri pocetnicima ali nemoj se puno oslanjati na to..ako nisi zadovaljan sa bf,odradi defku,i onda na kvalitetnu masu..a za osobnog trenera imas ovdje na forumu mali priest..jako kvalitetan
    Goal: to become a legit reason to widen doorways.

    Comment


    • #3
      Re: Ukoliko je moguće odlična solucija - mozda ste vi zainteresirani za zaradu ?

      hvala na brzom odgovoru . preporucite se sami ili preporucite nekoga . Jel mi molim te mozes dat link jer mi ne pronalazi nikoga s tim linkom. Hvala jos jednom

      Comment


      • #4
        Re: Ukoliko je moguće odlična solucija - mozda ste vi zainteresirani za zaradu ?

        Ma nema na cemu evo http://www.building-body.com/forum/m...33-mali-priest
        Goal: to become a legit reason to widen doorways.

        Comment

        Working...
        X