Announcement

Collapse
No announcement yet.

Smanjiti body fat ali ne i kilazu..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Smanjiti body fat ali ne i kilazu..

    E ovako prvo malo uvoda da bih dobio sto tacniji odgovor,treniram aktivno oko 1 godinu imam 20 godina visok sam 183cm tezina 87Kg body fat oko 10%,zanima me dali je moguce na ovu tezinu i imati body fat ispod 6% odnosno moguli da smanjim mast u tjelu a da pritom neizgubim kilazu,i ako je moguce kako to da uradim...hvala puno....

  • #2
    Re: Smanjiti body fat ali ne i kilazu..

    kilažu moraš izgubiti je i mast ima svoju težinu...mislio si da ne izgubis mišiće prepostavljam,ako mislis doc na 6 BF izgubit ces sigurno 2-4 kg

    Comment


    • #3
      Re: Smanjiti body fat ali ne i kilazu..

      Da neizgubiti misicnu masu ali i takodje kile(ako treniras neki borilacki sport znas da su kile povezane sa snagom) ,cilj mi je biti na negdje ovoj kilazi i na niskoj kolicini masti,znaci ja mogu bez problema sici na ovaj procenat masti i imati nekih 70 kila ali to mi nije cilj,zanima me konkretan odgovor dali je moguce biti 183cm 87 kila nekih 6-7 procenata masti naravno bez steroida

      Comment


      • #4
        Re: Smanjiti body fat ali ne i kilazu..

        Originally posted by wolf93 View Post
        E ovako prvo malo uvoda da bih dobio sto tacniji odgovor,treniram aktivno oko 1 godinu imam 20 godina visok sam 183cm tezina 87Kg body fat oko 10%,zanima me dali je moguce na ovu tezinu i imati body fat ispod 6% odnosno moguli da smanjim mast u tjelu a da pritom neizgubim kilazu,i ako je moguce kako to da uradim...hvala puno....
        Body-Fat-Infographic3.jpg

        Jesi li siguran u ovih 10%?
        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
        ----------------------------------------------------------------
        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

        Comment


        • #5
          Re: Smanjiti body fat ali ne i kilazu..

          Nisam nikad mjerio body fat,po ovome sto si mi ti poslao ima izmedju 11-12,rekao sam oko 10% gledajuci prema ovome :http://kamalsinghtrainingsystems.fil...men1.jpg?w=520

          Comment


          • #6
            Re: Smanjiti body fat ali ne i kilazu..

            Originally posted by wolf93 View Post
            Nisam nikad mjerio body fat,po ovome sto si mi ti poslao ima izmedju 11-12,rekao sam oko 10% gledajuci prema ovome :http://kamalsinghtrainingsystems.fil...men1.jpg?w=520
            uvijek se izgubi nešto mišića.isprobaj keto.gubitak je minimalan.

            Comment


            • #7
              Re: Smanjiti body fat ali ne i kilazu..

              Izvini druze mozes pojasniti jeli mislis na ketogenu dijetu sto se koristi za lijecenje epilepsije....

              Comment


              • #8
                Re: Smanjiti body fat ali ne i kilazu..

                Originally posted by wolf93 View Post
                Izvini druze mozes pojasniti jeli mislis na ketogenu dijetu sto se koristi za lijecenje epilepsije....
                Naravno, pošto je ovo forum za epliptičare i ostale rekonvalescente...
                Last edited by Dača; 29-05-14, 10:07.
                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment


                • #9
                  Re: Smanjiti body fat ali ne i kilazu..

                  Originally posted by Dača View Post
                  Naravno, pošto je ovo forum za epliptičare i ostale rekonvalescente...
                  Prvo momak nije fino objasnio samo je rekao "isprobaj keto" niti je objasnio niti je postavio neki link,ja sam predpostavio da misli na djetu, jedinu keto djetu koju znam je (Ketogenic Diet )koja se koristi u slucaju bolesti od epilepsije znam jer momak sa fakulteta ima epilepsiju,a ti neznam sta pokusavas sa svojim komentarom da budes sarkastican ili glumis nekog mangupa ili sta vec,ako nezelis da pomognes bar nemoj odmagati....

                  Comment


                  • #10
                    Re: Smanjiti body fat ali ne i kilazu..

                    Originally posted by wolf93 View Post
                    Prvo momak nije fino objasnio samo je rekao "isprobaj keto" niti je objasnio niti je postavio neki link,ja sam predpostavio da misli na djetu, jedinu keto djetu koju znam je (Ketogenic Diet )koja se koristi u slucaju bolesti od epilepsije znam jer momak sa fakulteta ima epilepsiju,a ti neznam sta pokusavas sa svojim komentarom da budes sarkastican ili glumis nekog mangupa ili sta vec,ako nezelis da pomognes bar nemoj odmagati....
                    Na forumu je toliko pisano o keto dijeti da prosto ne može sve da se pročita koliko je obimno... Samo je jedna tema na 28 stranica http://www.building-body.com/forum/t...etogena+dijeta, a ima i mnogo manjih....

                    Toliko se o tome pisalo i piše i nikad nisam pročitao da je nju neko doveo u vezu sa epilepsijom, pogotovo ne na način da se ona koristi za "lijecenje epilepsije"... Ovo je ipak sportski forum...

                    A šta treba, neko ko je više li manje upoznat sa keto dijetom, da da savet nekome ko je bolestan od epilepsije i eventualno mu napraviti dodatan zdravstveni problem... Siguran sam da ovde niko ne posmatra keto dijetu iz tog ugla, nego iz klasičnog ugla mršavljenja i skidanja masnih naslaga...

                    Otuda moje ćuđenje...

                    LP.
                    Last edited by Dača; 29-05-14, 13:26. Reason: Gutam slova...
                    Pivo za masu, rakija za defku...

                    Comment


                    • #11
                      Re: Smanjiti body fat ali ne i kilazu..

                      nesto sam ja bio pisao al uzaludno: http://www.building-body.com/forum/t...rav-zivot-i-BB

                      ugl keto je odlicna za toplljenje sala i ocuvanje misicne mase...
                      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                      Youtube:

                      Primjer treninga snage/hipertrofije
                      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                      Sve o prehrani
                      Sve o treningu

                      Comment


                      • #12
                        Re: Smanjiti body fat ali ne i kilazu..

                        Hvala puno cini se jako dobro objasnjeno..

                        Comment


                        • #13
                          Re: Smanjiti body fat ali ne i kilazu..

                          moze li neka slika tih 87kg na 10%....bas me interesuje izgled...6% natural skoro nemoguce....

                          Comment

                          Working...
                          X