Announcement

Collapse
No announcement yet.

Problem zvan" jahace hlace"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problem zvan" jahace hlace"

    Bok cure i svi ostali koji mogu pomoc!
    Dali je netko od vas cuo za nakupine celulita koje su vec napravile kao đžepice na nekim mjestima i ne idu ca.. ja se tog nikako ne mogu rijesiti,sve sam probala.Prije treninga,treniram svaki dan osim nedjelje, odradim kardio 40 min pa jos sat i po razne sprave ,bucice itd,bas po programu koji sam ovdje na forumu nasla,tu i tamo pitam za koji savijet u teretani,imam kuci i aparat za kavitaciju,razne kreme,masaze i nista!!! jednostavno na ta dva mjesta ne ide ca! dali je moguce da postoje slucajevi kao ja ,da se to mora bas kirurski odstraniti,mislim na liposukciju....hvala

  • #2
    Re: Problem zvan" jahace hlace"

    Nisam zensko haha ali vjerovatno je problem u prehrani kao kod vecine djevojaka koje se zale na slican slucaj. Sati treniranja i svakakvi slicni potezi dugorocno ne mogu donijeti nikakvu korist jer u tome slucaju dolazi do katabolizma, gubljenje misica a salo ostaje. Ucinkovitom dijetom i pravilnim programom treninga se moze postici ono sto zelis. Mozes li napisati svoju prehranu , a ovaj nacin treniranja je skroz los , ne znam gdje si nasla taj program, nemoj ove kritike shvatiti zlonamjerno, samo zelim pomoci. Pozdrav.

    Edit: vidio sam komentar od premiuma ispod i mozda sam ja krivo razumio, jel to vise kao visak koze ili bas salo?
    Last edited by Builty; 06-12-14, 14:23.

    Comment


    • #3
      Re: Problem zvan" jahace hlace"

      Prenaglo si smrsavila?
      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
      ----------------------------------------------------------------
      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

      Comment


      • #4
        Re: Problem zvan" jahace hlace"

        nije koza niti salo,pise vam,celulit,znaci nije tipicno salo,celulit je inkapsulirana masnoca koju je tesko razbiti..prehrana mi je ok,sadrzava vise voca i povrca,krto meso..alergicna sam na gluten tako da ne jedem kruha ,paste kolaca grickalice itd..pojedem integralnu rizu,malo krumpira ,palenta ali uvijek pazim da mi je omjer namirnica nekako 50% povrce 30 % protein i ostalo ugljikohidrat ..ne nznam.. :/ vec sam pocela gubit nadu..program sam nasla upravo na ovom forumu,za zene koje zele smrsaviti..

        Comment


        • #5
          Re: Problem zvan" jahace hlace"

          Na kojem mjestu se nalaze nakupine celulita najvise?
          Originally posted by madmax22
          da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
          Originally posted by jocker77
          Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
          Originally posted by Hajduk
          isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

          Comment


          • #6
            Re: Problem zvan" jahace hlace"

            na najgorem mogucem..vanjska strana bedara..

            Comment

            Working...
            X