Announcement

Collapse
No announcement yet.

trening program,prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • trening program,prehrana

    pozdrav prije svega eo vidio sam da tu na forumu ima puno iskusnih pa bi molio pomoc. . .ugl krenio sam sa vjezbanjem i sastavio si neki trening u biti dao mi jedan trener iz teretane program ja sam ga samo dopunio jer neidem vise u teretanu nego sam si uzo bench i bucice i 90kg utega sveukupno i lagano doma uz ziku i stvarno je gust. . . al eo da se prebacimo na moj problem ovako imam 197cm i 90kg tih 90kg se slabo vidi imam dosta tanke noge i ruke a nazalost zbog mnogih pijanih noci i svakih junk fooda i skembu eto i to kronicno zelim popravit i na sve sam spreman jer sam nekad bio na 100kg i bio sam bolje graden jbg prosla vremena igro sam rukomet. . .eo moj trening plan pa vi meni recite el to ureduon i cet trbusni prsa leda ramena uto i pet trbusni,noge i ruke srijeda odmor a prek vikenda neko trcanje kao kardio preporucili su mi uzet anabolic evolution i bcaa kapsule i to kombinirat el to ok eo unaprijed vam svima hvala i molim ocajno za pomoc

  • #2
    Re: trening program,prehrana

    Čitaj portal i forum, koristi interpunkciju.

    Comment


    • #3
      Re: trening program,prehrana

      ma citao sam forum kolega i mislim da je ovo ok da se to uskladuje sa svim sto sam uspio procitat i sam me zanimalo od iskusnijih el ovo moje ok i to je to?

      Comment


      • #4
        Re: trening program,prehrana

        ...citaj forum i sve ces saznat...

        evo ti moj program...

        pon:leda+biceps+lagani kardio na 65 posto
        uto:hiit+cardio
        Srirsa+triceps+lagani cardio
        Cet:biceps+ramena+lagani cardio
        Pet: noge+trbuh

        Plus odgovarajuca prehrana i na početku ćeš gubiti škembu i dobivati mišiće a kasnije čes odluciti sto ti je vaznije...pozdrav!

        Comment


        • #5
          Re: trening program,prehrana

          ja sam gledo na ovoj stranici trening za pocetnike http://www.building-body.com/Pocetnicki ... ogram.html i napravio par izmjena i trener u teretani kaze da je to ok pon i cet znaci ramena prsa i leda a uto i pet ruke i noge a vikend zanci subotu i jos jedan dan u tjednu zanima me kad ubacit trbusnjake i taj drugi cardio a najvise me zanima sta uzet kao dodatak meni je preporuceno anabolic evolution i bcaa aminokiseline el to ok el ima sta bolje mozda hvala unaprijed

          Comment


          • #6
            Re: trening program,prehrana

            ...trbusnjake mozes raditi 2-3 puta tjedno...cardio radis poslije utega ili hiita ako ga radis ili ujutro nataste jer su tada glikogenske rezerve na minimumu i dolazi do potrosnje sala a ne misica ili barem u manjoj mjeri..

            Comment


            • #7
              Re: trening program,prehrana

              e hvala puno to sam trazio daj mi reci el dosta 2 do 3 tjedna cardio radit ili je to previse. . .i ono sto me najvise zanima el dobar taj anabolic evolution i bcaa amino el to ok za mene ?

              Comment


              • #8
                Re: trening program,prehrana

                Originally posted by Baraba
                e hvala puno to sam trazio daj mi reci el dosta 2 do 3 tjedna cardio radit ili je to previse. . .i ono sto me najvise zanima el dobar taj anabolic evolution i bcaa amino el to ok za mene ?
                cardio mozes radit i svaki dan dok ne dostignes ciljanu kilažu.
                umjesto anabolic evolution uzmi whey i glukozu,bcaa je ok
                ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                Comment


                • #9
                  Re: trening program,prehrana

                  ...slazem se,whey i glukoza su osnove sve ostalo je nadogradnja...

                  Comment


                  • #10
                    Re: trening program,prehrana

                    hvla jos jednom na svim odgovorima eto kupio sam premium whey od waidera i bcaa kapsule slozio se prehranu eto danas cu uzet whey bez glukoze jer je nisam stigo kupit nego me zanima kako nju uzimam koji postotak na protein i cemu ona sluzi u biti zasto se pije

                    Comment

                    Working...
                    X