Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dignuti 4kg mišićne mase, da ostane definicija kod abdomena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dignuti 4kg mišićne mase, da ostane definicija kod abdomena?

    Bio sam na definiciji proslih mjesec dana (zbog kategorije u kickboxingu), oslabio sam dosta ali i izgubio sala..Naime, jedino sto mi se svida kod ovoga su trbusnjaci koji se vide kao nikad prije ..e sad me zanima kako dignuti 4 kg misicne mase, ali ciste, kako bi ostala definicija na podrucju abdomena..trenutno sam samo u teretani 3xtjedno, da li bi bilo dobro ubaciti 2 puta tjedno trcanje?da li je moguce uz trcanje dizati misicnu masu, s tim da trcanje pomaze da ostanem na jednakoj kolicini masti prilikom dizanja kg?

  • #2
    Re: 3-4 kg ciste misicne mase

    Originally posted by ppeejjkkaa
    Bio sam na definiciji proslih mjesec dana (zbog kategorije u kickboxingu), oslabio sam dosta ali i izgubio sala..Naime, jedino sto mi se svida kod ovoga su trbusnjaci koji se vide kao nikad prije ..e sad me zanima kako dignuti 4 kg misicne mase, ali ciste, kako bi ostala definicija na podrucju abdomena..trenutno sam samo u teretani 3xtjedno, da li bi bilo dobro ubaciti 2 puta tjedno trcanje?da li je moguce uz trcanje dizati misicnu masu, s tim da trcanje pomaze da ostanem na jednakoj kolicini masti prilikom dizanja kg?
    ovo si ovdje rekao i nigdje drugdje

    Comment


    • #3
      Re: 3-4 kg ciste misicne mase

      Originally posted by kireto
      Originally posted by ppeejjkkaa
      Bio sam na definiciji proslih mjesec dana (zbog kategorije u kickboxingu), oslabio sam dosta ali i izgubio sala..Naime, jedino sto mi se svida kod ovoga su trbusnjaci koji se vide kao nikad prije ..e sad me zanima kako dignuti 4 kg misicne mase, ali ciste, kako bi ostala definicija na podrucju abdomena..trenutno sam samo u teretani 3xtjedno, da li bi bilo dobro ubaciti 2 puta tjedno trcanje?da li je moguce uz trcanje dizati misicnu masu, s tim da trcanje pomaze da ostanem na jednakoj kolicini masti prilikom dizanja kg?
      ovo si ovdje rekao i nigdje drugdje
      onda mi samo se ostaje nadat da necu dobit skembu )

      Comment


      • #4
        Re: Dignuti 4kg mišićne mase, da ostane definicija kod abdomena?

        pravilna prehrana i ca 300 kcal iznad nivoa održavanja. U principu nije potrebno trčati ali sve ovisi od pojedinca i njegovog metabolizma. Ako misliš da bi trebalo ubaciti trčanje napravi to u dane kada nemaš treninga i tu aktivnost uračunaj u dnevnu potrošnju kcal. Uglavnom ako polako ideš gore s kg-ima ostače ti vidljivi trbušnjaci.

        Comment


        • #5
          Re: Dignuti 4kg mišićne mase, da ostane definicija kod abdomena?

          hvala

          Comment


          • #6
            Re: Dignuti 4kg mišićne mase, da ostane definicija kod abdomena?

            glupa pitanja postavljate nemoguce dobiti na misicnoj masi bez sala !!

            Comment


            • #7
              Re: Dignuti 4kg mišićne mase, da ostane definicija kod abdomena?

              Istina, ali opet je tu i mogučnost dobiti puno sala ili malo sala .

              Comment


              • #8
                Re: Dignuti 4kg mišićne mase, da ostane definicija kod abdomena?

                3 kg sala nije malo nije ni puno

                Comment


                • #9
                  Re: Dignuti 4kg mišićne mase, da ostane definicija kod abdomena?

                  nemoguce je nabijati masu bez malo sala,sto ste vec svi rekli moras dobiti nesto,sad na tebi ovisi kakva ce bit ta masa,kvalitetna ili losa...prehrana igra najvazniju ulogu,a ti sa treningom kb i bb tesko da ces nabijati ikakvu postenu masu,ali salo ces vrlo malo dobiti i nebi trebalo biti puno problema...
                  Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

                  Comment


                  • #10
                    Re: Dignuti 4kg mišićne mase, da ostane definicija kod abdomena?

                    treba se opredjeliti za jedno ili masa ili definicija to zajedno neide prirodnim putem. Organizam se mora nalaziti u anabolicnoj fazi ako hoces masu, a anabolicna faza je faza gdje tijelu stoji na raspolaganje vise kalorija nego sto mu je potrebno u dane odmora i u tome se krije kljuc svega

                    Comment


                    • #11
                      Re: Dignuti 4kg mišićne mase, da ostane definicija kod abdomena?

                      ja sam digo 4 kg u 2.5 mjeseca a bf mi je ostao isti...to nije uopće problem samo izbaci jednostavne ugljikohidrate i masti pojačaj proteine na nekih 2 do 3 grama po jednom kg tjelesne težine i nemoj unositi preko 35 grama proteina po obroku..jer ti preko toga ne ide u mišiće nego u masti! to naravno i ovisi o čovjeku, netko može manje netko više ali se ti drži 35 grama..jedi svaka 2, 3 sata, radi čučnjeve i bit će sve u redu

                      Comment


                      • #12
                        Re: Dignuti 4kg mišićne mase, da ostane definicija kod abdomena?

                        Originally posted by kaz3
                        nemoj unositi preko 35 grama proteina po obroku..jer ti preko toga ne ide u mišiće nego u masti!
                        a na čemu počiva ta tvoja mala ideja?
                        ne repam o politici možda bi trebo,
                        politika je mala ljadro još je nisam jebo

                        Comment


                        • #13
                          Re: Dignuti 4kg mišićne mase, da ostane definicija kod abdomena?

                          Originally posted by Mir7a
                          Originally posted by kaz3
                          nemoj unositi preko 35 grama proteina po obroku..jer ti preko toga ne ide u mišiće nego u masti!
                          a na čemu počiva ta tvoja mala ideja?
                          unos vece kolicine proteina koji se brze vari (npr u tecnom stanju) -> dobili smo u telu za kratko vreme vecu kolicinu 20 i kusur amino kiselina, za nekima od njih moze se desiti da trenutno nema potrebe, one ce se zadrzati u telu XX minuta/sati zavisi od polu-zivota svake amino kiseline pojedinacno (sto moze biti od pola sata da 20 sati) a zatim se ce konvertovati u glukozu ili masti... recimo za one amino kiseline koje imaju kraci polu zivot, efikasnije bi bilo jesti manje kolicine a cesce jer je tako potencijalno neiskoriscenje manje...
                          (ovde obratiti paznju na esencijalne amino kiseline jer manjak samo jedne = problem)

                          ovo naravno zavisi sve od vise faktora, jedan bi bio da li je hrana tecna ili cvrsta tj ako je cvrsta sporije ce otpustati amino kiseline... zatim kolicina amino kiselina koje su vec bile u zalihi u telu, i naravno, individualne potrebe coveka za amino kiselinama (covek od 120 kg misica trazi vise od coveka od 80kg misica)


                          da rezimiram... ukoliko imas mogucnosti da u 2h jedes jedan obrok od 50g proteina ili 2 od po 25g proteina, efikasnije je jesti 2x25...
                          preuzeto sa: http://www.realx3mforum.com
                          panta rei

                          Comment


                          • #14
                            Re: Dignuti 4kg mišićne mase, da ostane definicija kod abdomena?

                            ^^to je od prilike to...

                            Comment


                            • #15
                              Re: Dignuti 4kg mišićne mase, da ostane definicija kod abdomena?

                              Trebo si se bavit sprintevima onda a ne kickboxingom! Nemoš odma ovce i novce, polako!
                              Treniraj i sve če doči na svoje!
                              IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                              Comment

                              Working...
                              X