Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kad počet bildat: još mršavit pa da onda pocnem bildat?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad počet bildat: još mršavit pa da onda pocnem bildat?

    Dakle ... kroz par mjeseci sam smrsavio sa 133 kile na 106 kila ( imam 195 cm) , i jos mršavim ... salo se smanjilo abnormalno .. ali jos se na podrucju stomaka i prsa vidi da ima jos sala ... e sad ja bih poceo bildat , ali me zanima dal moram još mršavit da bi to skinio, pa onda pocet bildat ( idem po sistemu smrsavi pa se bildaj ) ili da pocnem oko 9. mjeseca bildat pa ce se taj ostatak sala otopit s vremenom (odnosno bildanjem) ???
    Jel sam na netu gledao transformacije tijela i po slikama su se i deblji od mene kroz godinu dana nabildali (skinili mast i dobili nesto misica) ... ako treba postavit cu sliku kako sad izgleda moj stomak , pa da mi pomognete rijesit dilemu ...
    Numero Uno

  • #2
    Re: Dilema - kad počet bildati ...

    Pa mogao si od kada vec pocet ic u teretanu
    Čak možda istodobno masu radit i defku, tj prije defku pa masu, pa defku...

    Comment


    • #3
      Re: Kad počet bildat: još mršavit pa da onda pocnem bildat?

      Znaci tvoj prijedlog je da krenem bildat oko 9 mjeseca ... procitao sam da se nemoze mrsavit i istovremeno bildat misice ... pa zato sam u dilemi ... jer mislim da kad bi istovremeno isao na masu i definiciju da bi mi duže trebalo da sagorim tu mast nego da odjednom skinem mast i onda mirne duse idem na masu ..
      Numero Uno

      Comment


      • #4
        Re: Kad počet bildat: još mršavit pa da onda pocnem bildat?

        Mast se skida postepeno i polako, kako god okrenes, ako ne zelis izgubiti puno mišića.
        Najbolje da radis masu pa definiciju... cekaj dok jos netko nesto napise pa ces vidjet sta je najbolje... Ti imas dosta kila, mase, po mojem bi trebao odmah ic bildat misice... i napravit neku defku, al sve postepeno i polako... nikud sa žurbom.

        Comment


        • #5
          Re: Kad počet bildat: još mršavit pa da onda pocnem bildat?

          moj prijedlog ti je da krenes u teretanu i počnes s kruznim treninzima nakon trcanja na traci ili vec kakav god aerobni trening radis!! počnes polako cisto da ti se tijelo nauci na osnovne pokrete, malo da sokiras ogranizam imat ces bolje rezultate u mrsavljenju! i samo budi uporan nemoj pokleknut ni slućajno!! svaka čast na dosad postignutom!!!

          Comment


          • #6
            Re: Kad počet bildat: još mršavit pa da onda pocnem bildat?

            Moja preporuka ti je da se prvo ogulis sav i onda krenes na masu,zato jer onda dobivas kvalitetnije misice i ne mastis se toliko opet

            Comment


            • #7
              Re: Kad počet bildat: još mršavit pa da onda pocnem bildat?

              Originally posted by StrongMan
              Moja preporuka ti je da se prvo ogulis sav i onda krenes na masu,zato jer onda dobivas kvalitetnije misice i ne mastis se toliko opet
              ja bi isto prvo sve srezo do 'koske' pa onda na masu
              Lux et veritas

              Comment


              • #8
                Re: Kad počet bildat: još mršavit pa da onda pocnem bildat?

                a mene zanima jel on pocetnik s obzirom na to da je pretpostavljam trcanjem skinija toliko sala?
                imam osicaj da nije i da mu tjelo jos nije naviklo na utege i na takav napor pa ce on i na masi gubiti salo u pocetku...
                samo sredi prehranu da izvuces maximum iz toga

                Comment


                • #9
                  Re: Kad počet bildat: još mršavit pa da onda pocnem bildat?

                  ma o prehrani valjda nemoramo više govoriti!! to mu je valjda jasno!! moje misljenje je da se sreze uz lagane treninge utezima nakon aerobnog treninga cisto malo da dobije osjecaj za utege prije mase!! a u isto vrijeme ic na masu i def. njemu nema smisla jer ce prije rezultate vidjet ako ide postepeno!! ovako ce mu se zgadit teretana odmah na pocetku!!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kad počet bildat: još mršavit pa da onda pocnem bildat?

                    Evo ovak ... ja sam promjenio prehranu totalno i 5 puta tjedno po sat vremena sam doma preskakao uze , trcao , udarao improviziranu vrecu i tako sam mrsavio tj. jos tako mrsavim .. sto se tice same teretane sam totalni početnik (u praxi) .. a sto se tice teorije znam dosta toga jel sam puno citao u bildanju ...

                    nebih se htio gulit do kraja jel se bojim da bi mi se tek onda koza objesila ... ja sam mislio jos da omrsavim do jedno 100 kila i onda krenem na masu jel vjerujem da bi s pravilnom prehranom i treninzima se to jos otopilo , a koza postepeno punila misicima ..
                    Numero Uno

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kad počet bildat: još mršavit pa da onda pocnem bildat?

                      najbolje ti je gledat po sebi kako napredujes!! ovako na forumu mozes dobit samo smjernice eventualno!! uhvati se utega nemozes fulat,al udaraj kruzne za početak da se otopiš jos malo i učvrsnes!!a onda na masu! sto se koze tiće nesto ce ti se povuć nesto ce popunit misic ako imas puno viska nesto ce i ostat!! ak ti bude smetalo odi pod nož!! al nebi trebalo

                      Comment


                      • #12
                        Re: Kad počet bildat: još mršavit pa da onda pocnem bildat?

                        Onda cu jos malo mrsavit .. al cu pomalo krenit u teretanu , pa cemo vidit kak ce ic ...
                        Sto se koze tice , za sad se dosta povlaci ... nista neostaje al se bojim ako bi mrsavio do "kraja" odjednom da bi nesta koze ostalo ...
                        Ali i ja mislim da ako budem postepeno se malo "širio" u prsima i mrsavio da nece ostat
                        nista koze ..
                        Numero Uno

                        Comment


                        • #13
                          Re: Kad počet bildat: još mršavit pa da onda pocnem bildat?

                          Ak ces postepeno ic i mjerit potrosnju kalorija i unos hrane neces brzo skidat kile i koze nece biti samo polako

                          Comment


                          • #14
                            Re: Kad počet bildat: još mršavit pa da onda pocnem bildat?

                            Za sad mi se nikud nezuri ..
                            Numero Uno

                            Comment


                            • #15
                              Re: Kad počet bildat: još mršavit pa da onda pocnem bildat?

                              Originally posted by Joza
                              Za sad mi se nikud nezuri ..
                              To je u redu , a ne kao neki da u par mjeseci ocekuju neznam sta .
                              Moj savjet je da se drzis samo prehrane , i da ubacis ako mozes gdje boks , treniram boks , i znam o cemu pricam , imam prehranu dobro sređenu i treniram svaki dan , ali imam i isklesano tijelo ..

                              Comment

                              Working...
                              X