Announcement

Collapse
No announcement yet.

Postignut cilj (uspio sam skinuti 8 kg) - ne bih htjeo mrsaviti zelio bih zadrzati ovu kilazu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Postignut cilj (uspio sam skinuti 8 kg) - ne bih htjeo mrsaviti zelio bih zadrzati ovu kilazu

    na dijeti sam 2 mjeseca i uspio sam skinuti 8 kg,imao sam 88kg sad imam 80kg sto mi je bio cilj,visok sam 177cm i sada sam zadovoljan svojom tezinom,pratio sam forum unazad 3 mjeseca i odatle sastavio si jelovnik koji je jako djelotvornim se pokazao,sad me zanima sto dalje jer vise ne bih htjeo mrsaviti zelio bih zadrzati ovu kilazu,dosada sam unosio dnevno 100gUH 120gP 50gM,pa me zanima sad mogu li povecati unos UH na 150-200g dnevno hoce li se to lose odraziti na tijelo,hocu li se poceti debljati ili je to povecanje UH od manjeg znacaja posto i nadalje planiram nastaviti ici 3puta tjedno u teretanu gdje provedem 1sat i 20min.po treningu

    u ova 2mjeseca moram napomenuti da mi se san poremetio,imam poteskoca sa snom tesko mi zaspati ili kada zaspim obavezno se probudim u noci i nemogu zaspati,dali je neko imao takav problem i sto je ucinio?ja mislim da je mozda u pitanju premala kolicina unosa UH kriva za moju nesanicu

  • #2
    Re: postignut cilj sto dalje

    Kao prvo jako malo unosiš svega u organizam...
    Po tvojoj trenutnoj kilaži trebao bi unositi da bi održavao kilažu otprilike:

    320g UH, 240g P itd...

    Premalo si jeo, a treninzi su ti predugački.

    Comment


    • #3
      Re: postignut cilj sto dalje

      hvala joochy,ali to sam procitao tu na forumu da ukoliko zeli se rijesiti suvisnih kg.,da treba smanjiti UH na 100g dnevno pa sam si tako prilagodio jelovnik,znaci nece biti problem da pocnem unositi 200g UH dnevno,za pocetak nebih povecavao kolicinu mislim ipak je to sa 100 na 200 sasvim dovoljno mozda tamo potepeno kasnije jos povecati

      Comment


      • #4
        Re: postignut cilj sto dalje

        Nije nužno da toliko smanjiš ugljikohidrate, bolje ti je povećati aktivnost. Možeš slobodno povećati ugljikohidrate, pa ako se baš počneš nešto debljati što nema šanse ubaci kardio.. Ako se pravilno hraniš vjerojatno ćeš dobiti na kilaži, ali dobit ćeš mišića .. Sad za nesanicu nzn, meni pomaže da se ubijem fizički na treningu il negdje, onda zaspim ko beba.

        Comment


        • #5
          Re: postignut cilj sto dalje

          zadovoljan si s kilažom kako izgledas? to je bitnije. Nova masa, umastit ces se, pa ces novom defkom skinuti salo, i na taj nacin ces jos vise zadovoljan biti :P
          Sastavljam povoljno plan prehrane i treninga. DETALJNIJE

          Comment


          • #6
            Re: postignut cilj sto dalje

            da,rebound kardio sam odmah uveo cim sam poceo sa dijetom na taj nacin da odradim trening i odmah poslije treninga vozim bicikl jos 15-20min,a nemogu vise ubaciti aktivnosti nedozvoljavaju mi obaveze,meni je 32 god.,i imam dvoje klinaca pa tako da se moram i njima posvetiti

            Comment


            • #7
              Re: postignut cilj sto dalje

              Originally posted by Joochy
              Kao prvo jako malo unosiš svega u organizam...
              Po tvojoj trenutnoj kilaži trebao bi unositi da bi održavao kilažu otprilike:

              320g UH, 240g P itd...

              Premalo si jeo, a treninzi su ti predugački.
              +1 proteini moraju bit najmanje na 2g po kili, a uh 2-5g po kili pa cak i vise ovisi o cilju...
              Dont drink, dont smoke just eat and work

              Comment


              • #8
                Re: postignut cilj sto dalje

                eh dabek777,kad neko nesto pise komu covjek sad vjerovati,jer ja sam procitao da pocetnici trebaju unositi 1,3g P po kg.pa kasnije se povecava,ali eto ja sam zadovoljan sa 1,3g P po kg.,bar na meni se to odrazilo jako dobro,jer sam skinuo to sala sto sam imao a misicna masa se vidno povecala
                dali da jos uvijek prije treninga uzimam L-carnitin(uzimam u ampulama),a poslije treninga i dalje cu uzimati od MULTIPOWER SHAKE SHAPE

                Comment


                • #9
                  Re: postignut cilj sto dalje

                  pa ako si postigo sta si zelio sta se tice definicije onda ti netreba L-karnitin?
                  ako nisi onda dalje deri po defki, proteina nemoze bit previse tako da bez obzira di si to procito ako ti je sada cilj masa uz odrzavanje definicije ubaci barem 2g P i 3.5-4g uh po kili i uz anaerobno(utege) ubaci cardio 2-3 x tjedno mozes i Li kardio
                  Dont drink, dont smoke just eat and work

                  Comment


                  • #10
                    Re: Postignut cilj (uspio sam skinuti 8 kg) - sto dalje?

                    Malo povecaj unos , ali i aktivnosti .
                    I pij puno vode i zelenog ili zutog caja , pomoc ce ti

                    Comment

                    Working...
                    X