Announcement

Collapse
No announcement yet.

Skinuti visak kilograma, nabaciti misica... nista pretjerano

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skinuti visak kilograma, nabaciti misica... nista pretjerano

    ovu temu sam otvorio jer ne znam ni sam kako i sta..
    citao sam dosta tu po forumu,ali iskreno ne znam sta i kako...

    imam 100kg i 179cm visine... htio bi skinuti visak kilograma i malo nabaciti misica... nista pretjerano...

    krenuo sam u teretanu pred mjesec dana i koristim fat burner(tocnije brutal blade)
    sad cuo sam da bi bilo dobro uzimati i proteine...

    prosli tjedan sam racunao unos kalorija koje je bio u prosjeku po danu oko 750-850 kalorija.. ali moram priznat da sam cak malo i gladan (nista pretjerano)
    ovdje sam gledao prehrane i tu se govori o 2000-25000 kalorija dnevno pa mi nije jasno malo.. mozda ja to krivo i racunam...

    uglavnom ja bio htio od vas da mi pomognete sta da radim,jer volje imam...
    vjerojtatno ima dosta takvih tema,ali ja sam takav da hocu konkretan odgovor od nekog.. jer ovako od ovog citanja i svega mi se sve smijesa...

  • #2
    Re: Usmjerite me na pravi put

    E, stari. Sad da si pročitao, a baš ti ništa nije jasno... Hmm...
    Ali ajde, danas sam dobre volje!
    Par smjernica za istraživanje po forumu:
    - kalorijski deficit
    - LI cardio
    - definicija
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #3
      Re: Usmjerite me na pravi put

      ma nije da mi nije nista jasno..
      nego ne znam kako bi sam to sve spojio..
      pravlina prehrana + pravilno vjezbanje....

      Comment


      • #4
        Re: Usmjerite me na pravi put

        Originally posted by seba33
        pravlina prehrana + pravilno vjezbanje....
        upravo to! ništa jednostavnije

        imaš temu sa jelovnicima forumaša, pa pogledaj šta jedu, komentare, pa pokušaj napisat svoj jelovnik pa će neko ispravit....

        sa vježbanjem isto tako... pogledaš treninge i pročitaš sve o definiciji, sastaviš svoj trening, neko ispravi... pitaš šta ti nije jasno tako da neki dio teksta citiraš...
        Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

        Comment


        • #5
          Re: Usmjerite me na pravi put

          Originally posted by riss
          Originally posted by seba33
          pravlina prehrana + pravilno vjezbanje....
          upravo to! ništa jednostavnije

          imaš temu sa jelovnicima forumaša, pa pogledaj šta jedu, komentare, pa pokušaj napisat svoj jelovnik pa će neko ispravit....

          sa vježbanjem isto tako... pogledaš treninge i pročitaš sve o definiciji, sastaviš svoj trening, neko ispravi... pitaš šta ti nije jasno tako da neki dio teksta citiraš...
          aj probat cu nesto sastavit pa cemo vidjet..

          Comment


          • #6
            Re: Usmjerite me na pravi put

            prosli tjedan sam racunao unos kalorija koje je bio u prosjeku po danu oko 750-850 kalorija..
            malo puno krivo računaš!!!!!!
            in vrabac ne može živiti na 700KCAL????!!!!
            ti bi trebao unositi (otprilike jel nisam računao) oko 3100 KCAL i na tome dobro mršaviti.



            ovdje sam gledao prehrane i tu se govori o 2000-25000 kalorija dnevno pa mi nije jasno malo.. mozda ja to krivo i racunam...
            misliš 2500 ne 25000

            Comment


            • #7
              Re: Usmjerite me na pravi put

              Originally posted by aprnjak3
              prosli tjedan sam racunao unos kalorija koje je bio u prosjeku po danu oko 750-850 kalorija..
              malo puno krivo računaš!!!!!!
              in vrabac ne može živiti na 700KCAL????!!!!
              ti bi trebao unositi (otprilike jel nisam računao) oko 3100 KCAL i na tome dobro mršaviti.



              ovdje sam gledao prehrane i tu se govori o 2000-25000 kalorija dnevno pa mi nije jasno malo.. mozda ja to krivo i racunam...
              misliš 2500 ne 25000
              da da na 2500 mislim
              ne znam meni je tako ispalo..
              evo napisem ti sta sam pojeo taj cijeli dan pa probaj ti otprilike izracunat onda..
              pileci file 175g
              brokula 300g
              svjezi sir 250g
              i 4l vode sam popio
              evo to ti je to pa probaj ti izracunat onda...

              Comment


              • #8
                Re: Skinuti visak kilograma, nabaciti misica... nista pretjerano

                to sta si ti naveo gore su jedva 2 siromasna obroka

                kako prezivis sa 100kg na tu visinu i tim unosom hrane, meni nije jasno

                treba ti kvalitetna prehrana od vise obroka dnevno + li cardio + trening utezima

                Comment


                • #9
                  Re: Skinuti visak kilograma, nabaciti misica... nista pretjerano

                  Originally posted by FEARiTseLF
                  to sta si ti naveo gore su jedva 2 siromasna obroka

                  kako prezivis sa 100kg na tu visinu i tim unosom hrane, meni nije jasno

                  treba ti kvalitetna prehrana od vise obroka dnevno + li cardio + trening utezima
                  pa nekako izdrzim... jer ja sam drukcije ne znam kako... zato sam se tu uclanio da najdem drugi nacin jer ovo vise ne mogu bas izdrzat...

                  Comment


                  • #10
                    Re: Skinuti visak kilograma, nabaciti misica... nista pretjerano

                    viewtopic.php?f=62&t=3657
                    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Usmjerite me na pravi put


                      evo napisem ti sta sam pojeo taj cijeli dan pa probaj ti otprilike izracunat onda..
                      pileci file 175g
                      brokula 300g
                      svjezi sir 250g
                      i 4l vode sam popio
                      evo to ti je to pa probaj ti izracunat onda...
                      [/quote]


                      ma jel ti to ozbiljno misliš??????????????????!!!!!!!!!!!!!

                      to ti je nekih 600KCAL
                      ako ovako nastaviš ne gine ti totalni katabolizam i to u najbolju ruku a da ne govorim o bolničkom lječenju!!!!

                      otprilike ti možeš jesti dosta na svoju težinu i mršaviti odlično.
                      okvirno :
                      150g zobenih
                      400g pilećeg filea
                      400g riže
                      konzerva tune 140g
                      posni sir 250g
                      ovo što san naveo ti je nekih 3000KCAL
                      čitaj pa sredi prehranu (ovo što sam ti naveo je samo da se možeš ravnati s količinama)

                      Comment


                      • #12
                        Re: Skinuti visak kilograma, nabaciti misica... nista pretjerano

                        ovkao kao sta sam napisao sam imao "prehranu" jedno mjesec-dva i tu sam skinuo 20kg tocno.. vise tako ne mogu...
                        goson. kelly ce mi napravit plan prehrane i vjezbi.. sa njim sam dogovrio..

                        Comment

                        Working...
                        X