Announcement

Collapse
No announcement yet.

U isto vrijeme dobijati na masi i gubiti salo...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U isto vrijeme dobijati na masi i gubiti salo...?

    E ovako,imam 16 godina,190 visok,100 kg ...obim ruke mi je 39 cm,obim struka 105 ja mislim... e sad,posto znam da je nemoguce u isto vrijeme dobijati na masi i gubiti salo(bilo bi mi drago da kazete da ovo nije istina) ako moze neki savjet...znaci u teretani sam pon,sreda,petak,subota,utorak i cetvrtak i subota mi je kardio,tj. treniram kosarku i ufc pa te treninge brojim kao kardio...program mi je jedna misicna skupina po treningu znaci tipicno za masu....od suplemenata koristim whey nitro gold,omega 3,razmisljam i kreatin za koji mjesec...

    .e sad da li ce mi ti treninzi znaci kosarke i ufc-a,uticati na razvoj misica...planirao sam raditi masu do maja,a od maja pa preko ljeta definicija,da bi imao da izdefinisem kako treba... imam znaci 6 obroka,2 uzine jedan prije spavanja i tri glavna,prot pijem posle treninga ujutro i prije spavanja..

    Jelovnik je odprilike ...

    08:30 3 jaja jogurt i tjestenina
    10:00 teretana pa posle protein
    12:00 Piletina(junetina,riba) i riza
    15:00 uzina, pileca prsa sa cokoladnim mlijekom
    17:00 vitanova-bonzita,i voda
    19:00 neko meso i salata
    i obrok prije spavanja znaci protein i omega 3-6-9...


    molim vas pomagajte )

  • #2
    Re: U isto vrijeme dobijati na masi i gubiti salo...?

    Originally posted by kelly
    Početnici (i povratnici) imaju tu sreću da mogu istovremeno topiti masti i dobijati na mišićnoj masi, zato u početku treniraj i jedi normalno a za par mjeseci ćeš vidjeti kakvo je stanje.
    Zasada kombiniraj utege i aerobno.
    I sam prelazak na pravilnu prehranu sa 6 obroka će učiniti puno za tvoj organizam.

    I sljedeći put stavi slike, jer ovako možemo samo nagađati kako izgledaš.

    viewtopic.php?f=16&t=4540
    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

    Comment


    • #3
      Re: U isto vrijeme dobijati na masi i gubiti salo...?

      nece nesto da mi postavlja slike...uglavnom da li ce mi ovaj kardio znaci utorak cetvrtak i subota,poremetiti dobijanje misicne mase,jer ne zelim da prestajem sa ovim sportovima znaci kosarka i mma

      Comment

      Working...
      X