Announcement

Collapse
No announcement yet.

Povecavo bicepse, tricepse a da smanjujem salo i trbuh?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Povecavo bicepse, tricepse a da smanjujem salo i trbuh?

    Ovako imam 16 godina i imam oko 68 kila i 175 cm.E sad,deblji sam na području trbuha a normalan na ostalim mjestima.E sad ja bi povecavo bicepse,tricepse uglavnom ruke i prsa a da smanjujem to salo i trbuh i da dobijem six pack.Znači radim ovako:Prvo sam radio vjezbe za cijelo tjelo prvo sam poceo sa utezima pa sklekovi pa trbušnjaci.Ali onda sam negdje procitao da se misici trebaju odmarati pa sam odlucio svaki dan radit vjezbu za nesto drugo.Odrekao sam se slatkisa cole i ta sva sranja i poceo pit vodu i jest voća.
    Uglavnom jer mogu ja dobivati mišiće na rukama i prsima a da smrsavim i da sixpack pocne van izlazit.I samo da znate ako je to bitno nezelim ja sad imat sixpack do ljeta jer znam da je to nemoguce nego onako postupno.Hvala unaprijed i oprostite sto sam ovo ovako napisao bezveze sam sam piso kojeg sam se problema prvo sjetio.

  • #2
    Re: savjetovanje

    Teško da ćeš u isto vrijeme dobivati mišićnu i gubiti salo... Odluči se za jedno, pa se prvo posveti tome.
    "Neuspjeh nije opcija."

    Comment


    • #3
      Re: savjetovanje

      Citaj forum i treniraj redovno...nema druge ni trece
      Let's bring it!

      Comment


      • #4
        Re: savjetovanje

        A nista onda cu prvo salo skinut pa onda nabijat masu uglavnom jer je dobar ovaj trening za sixpack..

        taj koristim u zadnje vrijeme malo mi je težak uspijem do jedno 6 minute..

        Comment


        • #5
          Re: savjetovanje

          Nećeš trbušnjacima skinuti salo s trbuha; trbušnjaci se stvaraju u kuhinji.
          "Neuspjeh nije opcija."

          Comment


          • #6
            Re: savjetovanje

            U proporcijama si skoro pa isti ja. 175, 68kg, ali meni su svi rekli da je to malo... Imam jaka ramena ruke noge itd. al' opet su me savjetovali svi da idem na masu. Tako da sam osobno planirao do 5. mjeseca (tjedan dva vise max.) dic se do cca. 73kg i onda ic na definiciju do ljeta...

            A isovremeno skidanje trbuha dok dobivas na masi sam probao i sam i sorry al' nemoguce je...
            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
            Napreduje se... Avatar^^

            Comment

            Working...
            X