Announcement

Collapse
No announcement yet.

velik BF, a nemam šta definirati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • velik BF, a nemam šta definirati

    znam da pizdite na otvaranje ovakvih tema i pocetnickih pitanja... al vise ni sam neznam šta da radim... da li da idem na masu ili definiciju? kao dijete sam bio debel i isao sam na dijetu bez da sam ista trenirao, živio sam na vocu i dosao do 65 kila... kost, koža i salo... sada imam 180cm i 76kg i 16 g... mislim keniti na masu do 2 mjeseca i onda na definiciju do 6 mmjeseca... upoznat sam sa svime ovdije, ali nigdje nisam nasao ovakav primjer...BF mi je visok neznam procijeniti koliko ali vidim po sebi da je visok... šta da radim sada ako krenem na definiciju samo cu se vrtiti u krug, na drugom forumu sam procito da je lik napiso "ako imas veliki BF i krenes na masu sve ce ti otici u salo" samo želim kreniti pravim putem, discipliniran sam i imam volju i želim dobiti dobar savjet... hvala unaprijed
    Originally posted by Songoku
    najbolji pwm je burek

  • #2
    Re: velik BF, a nemam šta definirati

    Necu nista komentirati dok ne baciš neke slike pa da vidimo kako to zbilja izgleda.
    "Your body is your biggest artwork."

    DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
    DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
    BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

    SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

    https://www.facebook.com/MBbodybuilding

    Comment


    • #3
      Re: velik BF, a nemam šta definirati

      skinny-fat
      ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

      Comment


      • #4
        Re: velik BF, a nemam šta definirati

        samo ti rokaj masu. !! dok su jaja u punoj snazi D
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • #5
          Re: velik BF, a nemam šta definirati

          definicija naravno,ako ides na pravu masu moras unositi kalorijski visak;znači vise kalorija nego sto potrosis a to tebi nikako ne treba..samo ti kreni na definiciju da se nebi udebljo jos vise

          Comment


          • #6
            Re: velik BF, a nemam šta definirati

            Originally posted by david22 View Post
            znam da pizdite na otvaranje ovakvih tema i pocetnickih pitanja... al vise ni sam neznam šta da radim... da li da idem na masu ili definiciju? kao dijete sam bio debel i isao sam na dijetu bez da sam ista trenirao, živio sam na vocu i dosao do 65 kila... kost, koža i salo... sada imam 180cm i 76kg i 16 g... mislim keniti na masu do 2 mjeseca i onda na definiciju do 6 mmjeseca... upoznat sam sa svime ovdije, ali nigdje nisam nasao ovakav primjer...BF mi je visok neznam procijeniti koliko ali vidim po sebi da je visok... šta da radim sada ako krenem na definiciju samo cu se vrtiti u krug, na drugom forumu sam procito da je lik napiso "ako imas veliki BF i krenes na masu sve ce ti otici u salo" samo želim kreniti pravim putem, discipliniran sam i imam volju i želim dobiti dobar savjet... hvala unaprijed
            A zašto bi se uopće zamarao terminima "masa" i "definicija"? Za početak, jedino što trebaš promijenit su prehrambene navike i počet vježbat s utezima i to ti je već dovoljno da ti se tijelo transformira u roku od godine dana. Kilaža je glupost, nemoj se uopće oko toga zamarati, svaki tjelesni napredak prati u ogledalu i s krojačkim metrom. Jedi 5 puta dnevno, oko aktivnosti p+uh obroke, ostalo p+m, uz svaki obrok pojedi zdjelu povrća. U teretani odradi kvalitetan, planski trening i bok. Nema tu kompliciranja, jedino šta je bitno je da konstantno jedeš kvalitetnu hranu, izbjegavaš đank i ideš redovno u teretanu, sva filozofija koja ti za sad treba. Ostatak vremena posveti učenju, izlascima, zabavi i druženju jer imaš 16 godina i nema potrebe da te godine potratiš na zamaranje oko gluposti vezanih uz bodibuilding.
            Chill bro

            Comment


            • #7
              Re: velik BF, a nemam šta definirati

              Originally posted by Soner View Post
              A zašto bi se uopće zamarao terminima "masa" i "definicija"? Za početak, jedino što trebaš promijenit su prehrambene navike i počet vježbat s utezima i to ti je već dovoljno da ti se tijelo transformira u roku od godine dana. Kilaža je glupost, nemoj se uopće oko toga zamarati, svaki tjelesni napredak prati u ogledalu i s krojačkim metrom. Jedi 5 puta dnevno, oko aktivnosti p+uh obroke, ostalo p+m, uz svaki obrok pojedi zdjelu povrća. U teretani odradi kvalitetan, planski trening i bok. Nema tu kompliciranja, jedino šta je bitno je da konstantno jedeš kvalitetnu hranu, izbjegavaš đank i ideš redovno u teretanu, sva filozofija koja ti za sad treba. Ostatak vremena posveti učenju, izlascima, zabavi i druženju jer imaš 16 godina i nema potrebe da te godine potratiš na zamaranje oko gluposti vezanih uz bodibuilding.
              Di ces boljeg savjeta...
              Za jednog osamnaestogodišnjaka jako mudro zboris

              Comment


              • #8
                Re: velik BF, a nemam šta definirati

                Originally posted by MarkoPolo View Post
                Necu nista komentirati dok ne baciš neke slike pa da vidimo kako to zbilja izgleda.
                ma stavit cu slike kad napravimm nesto od sebe
                Originally posted by Soner View Post
                A zašto bi se uopće zamarao terminima "masa" i "definicija"? Za početak, jedino što trebaš promijenit su prehrambene navike i počet vježbat s utezima i to ti je već dovoljno da ti se tijelo transformira u roku od godine dana. Kilaža je glupost, nemoj se uopće oko toga zamarati, svaki tjelesni napredak prati u ogledalu i s krojačkim metrom. Jedi 5 puta dnevno, oko aktivnosti p+uh obroke, ostalo p+m, uz svaki obrok pojedi zdjelu povrća. U teretani odradi kvalitetan, planski trening i bok. Nema tu kompliciranja, jedino šta je bitno je da konstantno jedeš kvalitetnu hranu, izbjegavaš đank i ideš redovno u teretanu, sva filozofija koja ti za sad treba. Ostatak vremena posveti učenju, izlascima, zabavi i druženju jer imaš 16 godina i nema potrebe da te godine potratiš na zamaranje oko gluposti vezanih uz bodibuilding.
                to sam sad ovih mjesec dana i radio, nisam se previse zamarao s vagom i tim glupostima kolko sta ima g? ugl. primjetio sam napredak, al svejedno napiso sam ovo da vidim vase komentare... ovo za druženje imas pravo jer kad sam se tek uclanio na forum pazio sam na svaku *****u sitnicu i jednostavno sam psihicki ispalio... sad cu trenirati i hraniti se kao sto si reko i bit ce sve 5 valjda , i da kao što kaže kolega mudro zboriš
                Originally posted by Songoku
                najbolji pwm je burek

                Comment


                • #9
                  Re: velik BF, a nemam šta definirati

                  Originally posted by david22 View Post
                  to sam sad ovih mjesec dana i radio, nisam se previse zamarao s vagom i tim glupostima kolko sta ima g? ugl. primjetio sam napredak, al svejedno napiso sam ovo da vidim vase komentare... ovo za druženje imas pravo jer kad sam se tek uclanio na forum pazio sam na svaku *****u sitnicu i jednostavno sam psihicki ispalio... sad cu trenirati i hraniti se kao sto si reko i bit ce sve 5 valjda , i da kao što kaže kolega mudro zboriš
                  Jbg, mi na forumu zakompliciramo totalno sve, od ishrane i treninga do ostalih gluposti, a nema uopće potrebe za time, i naravno, ako se posvetiš samo bodibildingu, ostale stvari u životu će ti patit, a to ti ne treba sa 16 godina. Sa 16 godina se ide van, pije, luduje i bari i kara pičone. Drži se osnovnih stvari u BB i budi konstantan i 100% ćeš napredovat.
                  Chill bro

                  Comment

                  Working...
                  X