Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dosta je!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dosta je!

    Pozdrav svima!
    Ev' napokon sam odlučio da i ja imam normalan ljudski izgled. Sa svojih 178 i do skoro 64kg nisam baš privlačio pažnju kao neka pojava. Dosta sam pio ( intenzivno ) žesta, piva ( oko 10 kom 0,5 i više dnevno ).... da bi me nakon što sam definitivno odlučio do kraja prestati spucao delirijum ( strašno ). Inače imam 38 god. poslije liječenja na psihijatriji ( ludnica za alkoholičare ) odlučim da počnem jesti ( do tad jedan obrok dnevno ). Za mjesec i kusur dana dobijem 5 kg.
    Ovde sam da naučim kako se fizički izgraditi i dostići mojih željnih bar 85 kg.
    To je ukratko od mene.
    Hvala!

  • #2
    Re: Dosta je!

    Vec si na jednom mjestu postavio isti post nemoj na vise mjesta

    Comment


    • #3
      Re: Dosta je!

      samo naprid i svaka cast sto si odluci prestat. nadan se da ces uspjet u svojim ciljevima i ostat podalje od alkohola koji ti steti. imas samo podrsku ne bi bilo lose i da krenes s treninzima uz sredenu prehranu, jer tada ce s kilima dolazit i misicna masa

      Comment


      • #4
        Re: Dosta je!

        jesi probao vino šjor bepo....?prava poslastica za one koji žele ubit boga u sebi već za rano jutro...

        Comment


        • #5
          Re: Dosta je!

          Originally posted by didza View Post
          Vec si na jednom mjestu postavio isti post nemoj na vise mjesta
          Da ti pravo kažem ja ovaj topic i ne vidim na pdf-u "novi članovi". Namjera mi je bila da se predstavim kao što je ovde red, al' ne znam kako mi se desilo da post odluta na neki drugi pdf. Inače, forumi mi nisu strani.

          Originally posted by gigi01 View Post
          samo naprid i svaka cast sto si odluci prestat. nadan se da ces uspjet u svojim ciljevima i ostat podalje od alkohola koji ti steti. imas samo podrsku ne bi bilo lose i da krenes s treninzima uz sredenu prehranu, jer tada ce s kilima dolazit i misicna masa
          A, štaš' alkohol ti je propast! Em što uništavaš sebe, uništavaš sve oko sebe, financijski propadaš i .....

          Originally posted by Šjor Bepo View Post
          jesi probao vino šjor bepo....?prava poslastica za one koji žele ubit boga u sebi već za rano jutro...
          Eeeee moj Šjor, proba sam ti ja i vino i pivu i rakiju i to sve u rano jutro.


          Hvala svima na podršci!!!


          Edit: ako topic nije na pravom mjestu neka ga moderator premjesti. Hvala!

          Comment


          • #6
            Re: Dosta je!

            jbg nevolim procitati da si ubijo boga u sebi sa alkoholom al sta sad sta je tu je,ajmo dan je fin ustaj od kompa prosetaj lagani kardio pa dorucak itd,,nemoj provoditi dane pored kompa i razmisljati o glupostima da se nebi vratio na staro...opasan je porok taj alkohol..

            Comment


            • #7
              Re: Dosta je!

              Drži se čovječe,napravi promjene i živim punim plučima,ne osvrči se iza sebe!!!!

              Comment


              • #8
                Re: Dosta je!

                Samo naprid, to je stav!
                Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                Comment


                • #9
                  Re: Dosta je!

                  Pozdrav.
                  Drago mi je da si se vratio na pravi put i nadam se da nećeš posustat i da ćeš uspjeti.
                  Sretno.
                  Odakle si?
                  http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                  I know it's hard to keep an open heart
                  When even friends seem out to harm you
                  But if you could heal a broken heart
                  Wouldn't time be out to charm you

                  November Rain, Guns and Roses

                  Comment


                  • #10
                    Re: Dosta je!

                    Samo hrabro, tu ćeš nać sve šta ti je potrebno.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Dosta je!

                      držim fige ..nemoj odustat!
                      Čovjek bi mogao učiniti više djela kad ih nebi smatrao nemogućim!

                      Comment


                      • #12
                        Re: Dosta je!

                        Svaka cast, okrenuo si se pravom nacinu da ostvaris svoje ciljeve, nemoj odustajati i imaj strpljenja i sve ce biti kako treba

                        Comment

                        Working...
                        X