Announcement

Collapse
No announcement yet.

zelim da nabijem prsa i ruke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • zelim da nabijem prsa i ruke

    Pozz ljudi,zovem se Ivan,visok sam 1.91 i imam 76 kg,poprilicno mi treba kila.Bavio sam se kosarkom,ali sam sa tim prestao davno.U teretanu sam poceo da idem prije mjesec mozda malo vise dana.Prvenstveno zelim da nabijem prsa i ruke,dakle nije mi cilj da izgledam kao neki bodybuilder,jer iskreno mi se gadi ona napumpanost i ne zelim biti takav.Osim toga volio bih imati i poprilicno izrazen "six-pack",jer ce to dati pravi dojam mom tijelu.Ne zelim piti nikakve proteine,vec zelim ako je moguce u toku ljeta da se priropdno uradim i dobijem bar 5 kg misica,a ako je moguce i vise.Uteretanu idem 5x sedmicno,i imam dan A i dan B.Dan A radim ponedjeljkom,srijedom i subotom,a dan B utorkom i petkom.Akcenat sam stavio na prsa i ruke,a trbusnjake radim svaki dan po 200-300 ponavljanja.
    DAN A:Prsa + triceps + ramena:Ravni bench 4 serije po 8-12 ponavljanja,Kosi bench 4 x 8-12,Kontra kosi 4 x 10,Razvlacenje na ravnoj klupi,4 x 10-12,i sa kablovima 4 x 12.Dalje potisak na latu za triceps 4 * 8-12,i francuski isto 4x 8-12.Na kraju zavrsim sa potiskom za ramena 5 x 8-12.
    DAN B:Leđa + biceps:Lat masina 5 x 8-12,Veslanje 5 * 8-12.Pregib na klupi za biceps 4 x 8-12,onda naizmjenicno jednom rukom 4 x 8-12,Stojeci pregib4 x 8-12.
    To je dakle to.Zelio bih savjete u vezi programa kako bih mogao da ispunim cilj.

  • #2
    Re: Pozz...treba mi savjet

    jel to neka zahebancija,,,ti bi misicnu masu da dobijes samo na rukama,prsima,itrbusnim...gadi ti si nabildanost extremna jer nisi nista ni procuo i B.B...

    savjet ; sve sto zelis vec imas - nemas sta bildat kad ti se to gadi ...poz

    Comment


    • #3
      Re: Pozz...treba mi savjet

      Noge ne radiš ?
      Previše radiš prsa
      Kakva je ishrana ?

      Comment


      • #4
        Re: Pozz...treba mi savjet

        Pa gadi mi se onakva napuvanost.Meni je npr top razvijen neko poput Hulka,Ronalda,ne vise od toga.Ne želim biti poput mnogih nakaza iz BB.Noge naravno da ne radim,jer vozim bicikl igram nogomet i smatram da mi je to sasvim dovoljno,necu sada da imam balvane.Prsa radim ovliko jer želim pod br 1 da ih razvijem jako dobro,jer kako rekoh akcenat mi je na njima i rukama.Što se ishrane tice imam najcesce 4 obroka dnevno.Za dorucak uzimam najcesce Nesquik sa mlijekom,dok ostale obroke rasporedim tako da uzimam sir,mlijeko,burek...Poslije treninga uzmem sirnicu i dijetalni jogurt jer sam cuo da masti smanjuju apsorpciju proteina.

        Comment


        • #5
          Re: Pozz...treba mi savjet

          Burek,malo sirnice nesquic malo,vamo tamo proteini nisu prirodni,pet kila mišića,noge ko balvani....
          balvane nečeš dobiti ni da godinu dana ih radiš tako da to zaboravi,ruke nečeš dobiti i prsa od takve prehrane
          i do ljeta glavne špice nećeš doći do tih prsa koje ti želiš,trebat će oko godine dana dobrog rada.
          sretno!

          Comment


          • #6
            Re: Pozz...treba mi savjet

            dominator daj ne budi smijesan prvo ne radis sve grupe misica sto je pogresno ako zelis akcenat samo na odredjene djelove tijela u tvom slucaju to je akcenat na gornji dio tijela prije svega bices nesrazmjeran to ti je kao neka vrska dzony bravo sindrom nebitno zelis li biti bas nabildovan ili ne jer donji dio tijela ce uvijek da ti zaostaje to igranje nogometa i voznja bicikla nema nikakve veze i to nije razlog zasto ne bi trebao radit noge to je pod 1, pod 2 ishrana jako losa mani se junk food-a izbaci taj nesquik ujutru jedi zobene sa mlijekom i bjelanca ili whey ako ga uzimas. Jedi 6 puta dnevno obroke koji sadrze proteine i ugljene hidrate uvece pred spavanje obrog bogat proteinima (posni) i mastima(orscasti plodovi ljesnici ,bademi itd...) to je to ukratko .. rezultati moraju doci ako dobro treniras i vodis racuna o ishrani

            Comment


            • #7
              Re: Pozz...treba mi savjet

              Nemoj pit proteine otpast ce ti muda od tog i narast zenske sise.

              Comment


              • #8
                Re: Pozz...treba mi savjet

                Nemoj ti u teretanu od tog se moze umrijet
                Originally posted by Rocky""
                Da to sam dosta cuo da se ubacuje meso
                Znaci valja jesti cajna,prsut,sunka i ostala mesa
                Jedem ih al ne bas cesto
                Hvala ona odgovoru

                Comment


                • #9
                  Re: Pozz...treba mi savjet

                  Grozan lik,grozan...nije ni vrijedan odgovora na svoje glupe stavove i na taj trosatni trening za masu + prehranu bauštelca od 60 godina.Jednostavno FUJ...

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pozz...treba mi savjet

                    Shvatam ja vas ali moj cilj nije da izgradim sada neku masu,svaka čast vama na tome,ali ja želim tijelo za kojim će djevojke da lude,drugarica iz razreda mi je rekla da je "mršava" mišićavost pravi okidac za zene.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pozz...treba mi savjet

                      to je definicija, a da bi ima šta definirat tribaš udrit po masi
                      "What the mind believes the body achieves."

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pozz...treba mi savjet

                        To je ***** na biciklu

                        Comment


                        • #13
                          Re: Pozz...treba mi savjet

                          Originally posted by dominator View Post
                          Shvatam ja vas ali moj cilj nije da izgradim sada neku masu,svaka čast vama na tome,ali ja želim tijelo za kojim će djevojke da lude,drugarica iz razreda mi je rekla da je "mršava" mišićavost pravi okidac za zene.
                          najbolje da ti meni dovedes tu drugaricu da joj ja pokazem okidac koji nije bas mrsav

                          Comment

                          Working...
                          X