Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zdravo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zdravo

    Zovem se Amir, imam 71kg i visok sam oko 175cm, trenirao sam 6 mjeseci ali zbog fakulteta osuđen sam da između toga praviom pauze po mjesec ili dva kako kad....ponovo sam se vratio ovog mjeseca i fitnes trener je izmjerio mi da imam 47% mišića i 9.5% masnoce što je zavidna karakteristika, čak je rekao da još nikom tako nešto nije izmjerio...

    Volio bi se udebljati 5-6kg, sta mi preporucujete od suplementacije, ako je to whey protein, da li je gold najbolji ili neki drugi preporucite mi, hvala unaprijed..pozdrav

  • #2
    Re: Zdravo

    pozz , jel mi mozes reci kako ti je trener izmjerio te postotke?

    Comment


    • #3
      Re: Zdravo

      Ima posebna vaga, na koju ti moras bos stati, unese tvoje godine, kilažu, visinu itd... i onda ti to izmjeri

      Comment


      • #4
        Re: Zdravo

        to sam i mislio...hahah..kakvo smece od vage....

        Comment


        • #5
          Re: Zdravo

          Eh i ja sam mislio da ti nećeš vjerovati u to, a sad da ti ko ponudi izmjerio bi....ta vaga nije obična jarane, to je za fitnes u kojem žene gledaju napredak svoju u bitku kilaže, masnoće, povećanja postotka mišića itdd...ali i mi bodi bilderi krišom je iskoristimo

          Comment


          • #6
            Re: Zdravo

            Originally posted by pepsi View Post
            Eh i ja sam mislio da ti nećeš vjerovati u to, a sad da ti ko ponudi izmjerio bi....ta vaga nije obična jarane, to je za fitnes u kojem žene gledaju napredak svoju u bitku kilaže, masnoće, povećanja postotka mišića itdd...ali i mi bodi bilderi krišom je iskoristimo
            Koristio sam ju jednom, nasmijao se i otisao....
            cuj, ako je tebi dobra, super.... sto da ti kazem osim daj slike kakve da vidimo kako to izgleda

            Comment


            • #7
              Re: Zdravo

              Pa šta pitaš ovdje koji proteini,ako imaš trenera šta ti on ne kaže?Ne kužim.A za tu vagu šta samo moraš stati na nju ili?Ne moraš ništa recimo držati u rukama i tako nešto.

              Comment


              • #8
                Re: Zdravo

                Originally posted by pepsi View Post
                čak je rekao da još nikom tako nešto nije izmjerio...
                Ili si ti super napredan i izgledas odlicno ili ti je trener teži rookie koji jos nije vidio boljeg od tebe, bas zanimljivo...
                Stavi slike, izmjerimo ti mi postotak masnoce i postotak mišića, ne treba nama vaga
                I pitaj trenera za proteine, ali reci proteine ne whey, jer mozda nezna sto je whey...
                NHF...

                Comment


                • #9
                  Re: Zdravo

                  Originally posted by T.A.T.A. View Post
                  Pa šta pitaš ovdje koji proteini,ako imaš trenera šta ti on ne kaže?Ne kužim.A za tu vagu šta samo moraš stati na nju ili?Ne moraš ništa recimo držati u rukama i tako nešto.
                  ma da moraš držati u rukama i ispraviti ruke ravno u visini ramena, moraš bos stati, ne možeš u čarapama, patika i sl...ma taj trener nije nikad tu, dodje samo kad cu kondicioni treninzi rukometašima, košarkašima itd..mi bodi bilderi smo prepušteni sami sebi :P

                  Comment


                  • #10
                    Re: Zdravo

                    Originally posted by WTF View Post
                    Ili si ti super napredan i izgledas odlicno ili ti je trener teži rookie koji jos nije vidio boljeg od tebe, bas zanimljivo...
                    Stavi slike, izmjerimo ti mi postotak masnoce i postotak mišića, ne treba nama vaga
                    I pitaj trenera za proteine, ali reci proteine ne whey, jer mozda nezna sto je whey...
                    NHF...
                    Da napredan sam i to bez ikakvih suplemenata, i sa ne tako kvalitetnom ishranom jer sam u hrani izbirljiv jakoo....a što se tiče slika ne patim od toga, ali postavit cu sliku nije problem....

                    Comment


                    • #11
                      Re: Zdravo

                      Ajde radujeemo se.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Zdravo

                        Originally posted by T.A.T.A. View Post
                        Ajde radujeemo se.
                        U startu me potkopajes

                        Comment


                        • #13
                          Re: Zdravo

                          super tebra, bas mi je drago da jesi, onda se veselim slikicama i daljnjem druzenju

                          Comment


                          • #14
                            Re: Zdravo

                            Originally posted by WTF View Post
                            super tebra, bas mi je drago da jesi, onda se veselim slikicama i daljnjem druzenju
                            Hoces li prije treninga ili poslije ? :P

                            Comment


                            • #15
                              Re: Zdravo

                              Znam tu vagu, imala sam i ja takvu u teretani. Kako sam imala prilike probat na više mjesta to što je ona izmjerila, čak ni nisu odstupanja bila velika da je potreban toliki skepticizam...

                              "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                              Comment

                              Working...
                              X