Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zivot je kratak, pojedi batak uaaaa , pozdrav :D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zivot je kratak, pojedi batak uaaaa , pozdrav :D

    Prvo da se zahvalim svima na ovom forumu, forum je stvarno odlican, pregledan poucan i sve naj.

    Ovako.. zovem se Matej (manje bitno) , uskoro cu 23 godine, visina i tezina 186-89

    Idem u teretanu vec 3 godine na prekide, tj vise ne idem nego sto idem al aj.. Zbog manjka slobodnog vremena i
    nekih drugih ciljeva se nisam mogao posvetit vise BB ,ali ga obozavam , moglo bi se reci cak da sam fanatican..

    Ovih dana sam poceo aktivnije citat po forumu i svu ostalu dostupnu literaturu,upisao sam teretanu i planiram se
    potpuno posvetit tome..Planiram ici u teretanu do kraja zivota i volio bi postat trener jednog dana..

    Prvi cilj mi je izgradit sto vecu misicnu masu uz sto manji postotak masnih naslaga,tj zelim vidljive trbusnjake..
    E sada,posto sam jos uvijek recimo pocetnik bio bih zahvalan kad bi mi na temelju ovih slika rekli s kojim programom da pocnem,koliko sam ja upucen moje neko misljenje je da bi trebao godinu do godinu i pol kvalitetno odradit masu i onda na definiciju i kasnije to samo odrzavat.. ima jako tanke noge, prvenstveno zato sto ih nisam redovito radio..prva slika je kad se opustim, druga je kad stisnem stomak

    slika 1.png

    slika 2.png

    slika 3.png

  • #2
    Re: Zivot je kratak, pojedi batak uaaaa , pozdrav

    Citajuci tvoj post, onako na prvu mi je par pitanja proletilo kroz glavu...

    Ides 3 godine u teretanu(s pauzama) a imas izgled prosjecne osobe, pa me zanima sta tocno podrazumijevas pod fanatizam i obozavanje BBa? Gledanje slika nauljenih muskih tijela sa niskim BFom? Jer u ove 3 godine ocito nisi skupia ni znanje ni rezultate pa me zanima sta si radia?

    Uglavnom, sritno u nastojanjima, i nadan se da ces naucit nesto na forumu.

    Comment


    • #3
      Re: Zivot je kratak, pojedi batak uaaaa , pozdrav

      Maxi hejteru preporuci decku program vidis da u 3 godine BB fanatizma nije otkrio koji program da radi
      Originally posted by madmax22
      da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
      Originally posted by jocker77
      Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
      Originally posted by Hajduk
      isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

      Comment


      • #4
        Re: Zivot je kratak, pojedi batak uaaaa , pozdrav

        Što si radio te 3 godine?

        Comment


        • #5
          Re: Zivot je kratak, pojedi batak uaaaa , pozdrav

          jesmo li imali ovakvu slicnu temu prije par dana ili sam ja upravo imao ogroman deja vu momenat ?
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • #6
            Re: Zivot je kratak, pojedi batak uaaaa , pozdrav



            Simpatičan uvodni post...

            A propo fanatičnosti.... I ja isto tako fanatično volim sex i rado ga se sećam...

            PS

            Dobro da si naglasio da si na drugoj slici stisnuo stomak, jer sam za trenutak pomislio da je u pitanju test "nađite razliku"...

            Šalu na stranu, bolje da nisi pominjao te tri godine...

            Srećno!
            Pivo za masu, rakija za defku...

            Comment


            • #7
              Re: Zivot je kratak, pojedi batak uaaaa , pozdrav

              Ma radio sam i imao drugih obaveza i znao sam da necu moci izdrzat takav tempo i jos ak mi se nesto prikrpi da cu morat odustat od teretane, ali eto, svejedno sam na silu isao, tako da sam 2-3 mj isao pa onda prekido radi manjka vremena i financijskih sredstava... pa 7-8 mj ne idem pa opet idem i tako.. znao sam imat i po 100 kg, stvarno sam bio ogroman, ali naravno da je tu bilo dosta masnih naslaga.. istina, nisam proucavao literaturu , nesto sitno samo..sada napokon imam vremena i ajmo rec financijski je bolje,tako da se napokon mogu posvetit onom sto volim.. planiram iscitat ovaj forum za pocetak pa cu vidit sta i kako dalje, sve svojim redom, korak po korak.. ispricavam se ako sam postavio pitanje koje se vec spominje negdje na forumu ali eto.. ako bi mi mogli pojasnit kako da najbolje krenem s obzirom na svoj cilj ( svi su jednom bili pocetnici ) .. da li da roknem masu da nabijem neki 115 kila i onda se izdefiniram i to je to ( znam da je to dug proces ) ili malo masa pa malo defka uz sto bolje ocuvanje misicne mase itd .. hvala na korisnim odgovorima!!

              Comment


              • #8
                Re: Zivot je kratak, pojedi batak uaaaa , pozdrav

                Originally posted by matejsb View Post
                Ma radio sam i imao drugih obaveza i znao sam da necu moci izdrzat takav tempo i jos ak mi se nesto prikrpi da cu morat odustat od teretane, ali eto, svejedno sam na silu isao, tako da sam 2-3 mj isao pa onda prekido radi manjka vremena i financijskih sredstava... pa 7-8 mj ne idem pa opet idem i tako.. znao sam imat i po 100 kg, stvarno sam bio ogroman, ali naravno da je tu bilo dosta masnih naslaga.. istina, nisam proucavao literaturu , nesto sitno samo..sada napokon imam vremena i ajmo rec financijski je bolje,tako da se napokon mogu posvetit onom sto volim.. planiram iscitat ovaj forum za pocetak pa cu vidit sta i kako dalje, sve svojim redom, korak po korak.. ispricavam se ako sam postavio pitanje koje se vec spominje negdje na forumu ali eto.. ako bi mi mogli pojasnit kako da najbolje krenem s obzirom na svoj cilj ( svi su jednom bili pocetnici ) .. da li da roknem masu da nabijem neki 115 kila i onda se izdefiniram i to je to ( znam da je to dug proces ) ili malo masa pa malo defka uz sto bolje ocuvanje misicne mase itd .. hvala na korisnim odgovorima!!

                Ej najjača su mi ta opravdanja - nemam vremena. Uvik se nađe vremena kad se ima volje i ako ti je nešto bitno, stvorit ćeš vrime za to, neš izlazit vani, neš pit kave, neš gledat tv, neš gledat televiziju, neš pušit đoku, ić na utakmicu, al otić ćeš barem uru vrimena u teretanu. Nisi ti nikakav fanatik, i willpower ti je loš, neće od tebe bit ništa, već vidim.

                Comment


                • #9
                  Re: Zivot je kratak, pojedi batak uaaaa , pozdrav

                  ja kad sam pocionjao isto sam bio masniji, prvo nekih 2mj sam radio kruzne treninge da se ufuram u to sve, da naucim pravilo izvođenje vjezbi i svega sto dolazi s tim... i onda sam krenuo na masu ako se to moze tako nazvat... "jeo sam puno ali cisto", poznatije pod nazivom clean bulk... jer se na mene stvarno ljepile kile posto imam spor metabolizam.. i to mi je dosta odgovaralo nakon evo sad 2.5 godine aktivnog treniranja (87kg) sam odlucio smanjit bf... nista pretjerano..

                  Comment


                  • #10
                    Re: Zivot je kratak, pojedi batak uaaaa , pozdrav

                    Brzi hvala, Kahn daj nemoj pametovat kad ne znas situaciju, vidit cemo od kog ce sta bit jbt svi se nesto pametuju i kurce,niko nebi pomogo, nema veze

                    Comment


                    • #11
                      Re: Zivot je kratak, pojedi batak uaaaa , pozdrav

                      Originally posted by Kahn View Post
                      Ej najjača su mi ta opravdanja - nemam vremena. Uvik se nađe vremena kad se ima volje i ako ti je nešto bitno, stvorit ćeš vrime za to, neš izlazit vani, neš pit kave, neš gledat tv, neš gledat televiziju, neš pušit đoku, ić na utakmicu, al otić ćeš barem uru vrimena u teretanu. Nisi ti nikakav fanatik, i willpower ti je loš, neće od tebe bit ništa, već vidim.
                      Hahahaha, ubijas ljudima volju cim dodju na forum, sjeces odmah u korijenu
                      Originally posted by madmax22
                      da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                      Originally posted by jocker77
                      Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                      Originally posted by Hajduk
                      isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                      Comment


                      • #12
                        Re: Zivot je kratak, pojedi batak uaaaa , pozdrav

                        Neka i bolje, kome njegov komentar moze ubit volju taj svejedno nece ostat ustrajan do kraja, tako da, dobar poso radi covjek

                        Comment


                        • #13
                          Re: Zivot je kratak, pojedi batak uaaaa , pozdrav

                          Eto Kahn jos ce ti u inat bildat
                          Originally posted by madmax22
                          da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                          Originally posted by jocker77
                          Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                          Originally posted by Hajduk
                          isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                          Comment


                          • #14
                            Re: Zivot je kratak, pojedi batak uaaaa , pozdrav

                            Pojest cu ga umjesto pilecih prsa jedan dan hahaha D

                            Comment


                            • #15
                              Re: Zivot je kratak, pojedi batak uaaaa , pozdrav

                              Matej, nije nikom cilj tebe ovdi zlostavljat i vridjat, daleko , od toga. Al moras svatit da ti ova retorika nece prolazit. Svi na ovom forumu imaju neke obaveze, faks, posao, obitelj, dicu, kredite, ogranicene financije. Prolistaj malo teme sa slikama i/ili trening logovima forumasa, stvarno mislis da su svima njima rezultati pali s neba u idealnim uvjetima? I oni su imali bolesti, ozljede, manjak love, manjak motivacije i sto cuda, zasto mislis da su tvoji problemi posebni?

                              Van toga, citaj forum, malo istrazuj i guglaj pa pitaj.

                              Moje misljenje je da nema smisla radit tradicionalnu masu, pogotovo jer vec imas nesto masti. Radi neki pocetnicki program, tipa icf 5x5, probaj sastavit jelovnik i ciljaj na suficit od 200-300kcal.

                              Comment

                              Working...
                              X