Announcement

Collapse
No announcement yet.

Yo bitches

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Yo bitches

    Bok svima,

    moje ime je Ivo. Imam 20 godina i student sam u Zagrebu. U slobodno vrijeme čitam knjige i slušam glazbu. Visok sam 190 cm i trenutno imam 77 kg. Moja priča sa vježbanjem/zdravim životom, je počela prije 9 mjeseci kada sam se odrekao cigareta. Naime, uhvatilo me ludilo i nisam si znao pomoć pa sam otišao trčati na nasip da se ispušem. Kako nikada nisam bio neki tip od aktivnosti, prvih 100 m me ubilo. No, nakon mjesec dana svakodnevnog trčanja ušao sam u neku formu. Tada mi je brat, koji je završio studij na KIF-u, rekao da bi mi bilo super početi vježbati neke basic vježbe. Da ne razvijam samo donji dio tijela a gornji banana. Eto, počeo sam i to, prvo nisam mogao napraviti 2 pravilna skleka, ali eto, nisam se dao i sada je to sve malo drugačije. Moja tijelovježba se sastojala od nekih basic vježbi tipa; trbušnjaci, sklekovi, čučnjevi a onda sam dodao neke specifične vježba za prsa, abs, triceps i tako. Prije mjesec-mjesec i pol' imao sam dilemu oko gyma. Ići-ne ići? - iskreno bio sam skeptičan prema teretani jer do sad moje vježbanje je bilo čisto hedonističke prirode, da se ispušem, da budem zdrav dok u teretani, brijem da ne bi znao stat i da to ne bi završilo najbolje. Uglavnom, odlučio sam se kupiti utege. Vježbam doma i mogu reć da su se pokazali rezultati već nakon kratkog vremena. A sad, kaj se tiče načina unosa u tijelo/organizam; ne pušim, ne pijem i ne drogiram se, više. Prehrana mi je ful zdrava (voće, povrće, kuhana jaja, piletina, losos, tuna, općenito riba, za doručak; čaša voda sa pola iscijeđenog limuna, kockica čokolade sa 70% kakaa, smeljem 2 banane, sjemenke lana, suncokreta, sezama i bademe, pijem dosta vode, jednom dnevno bijeli ili/i rooibos čaj, ne jedem nikakve čipseve, sladolede, slatkiše, blah blah, niti ne jedem ništa preslano ili slano uopće, ljuto, pikantno i tako to..) Do sad nisam pio nikakve proteine. Početkom 2015. planiram; prestat trčat, počet ić na bazene, počet pit proteine (Labrada PRO-V60) i početi vježbati možda malo ekstremnije (?) ozbiljnije (?) jer ovo vježbanje do sada je bilo isključivo da se ja dobro osjećam. Od svega ovog najviše me brine/veseli zamjena trčanja sa plivanjem. Iako sam siguran da će to biti super stvar, jer plivanje će izvući najbolje iz ovih mojih 190 cm. Eto .. to je moj bio. Ako imate kakva pitanja možete me pitat.

    Uživajte :_)
    "Look like th' innocent flower, but be the serpent under 't" - Macbeth, W. Shakespeare

  • #2
    Re: Yo bitches

    Originally posted by cold.as.ice.94 View Post
    Moja priča sa vježbanjem/zdravim životom, je počela prije 9 mjeseci kada sam se odrekao cigareta.
    To je taj stav, tako sam i ja započeo

    Originally posted by cold.as.ice.94 View Post
    ne pušim, ne pijem i ne drogiram se, više.
    ne drogiraš se više, a ni manje..

    Pozdrav i dobrodošao
    Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

    "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

    https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

    Comment

    Working...
    X