Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bruno s Viškova

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bruno s Viškova

    Bok ljudi ! Zovem se Bruno, imam 20 godina, s Viškova sam (okolica Rijeke) i tako..
    Studiram brodostrojarstvo na pomorskom, a u slobodno vrijeme malo trčim, vježbam, plivam, planinarim - sve po malo al rekreativno više. Ništa previše redovito..
    U posljednjih 2 godine sam naizmjenično bio po pol godine na masi, pa nepranirano pauzirao pol godine, pa ponovo pol godine na masi i sad opet imam pauzu pol godine. Nikako da neki pravi kontinuitet ostvarim, a to mi je sad u planu

    inače imam nekih 182cm visine i vrtim se između 69 i 71 kg. volio bi kad bi bilo više samo puno mi hrane treba a loše se ograniziram vremenski pa ne uspijem pojesti koliko planiram al već sam si složio novi plan prehrane i raspored obaveza pa se nadam da ću u buduće uspjevati. na prošloj masi sam uz 3500kcal dnevno dogurao do 75kg. sad sam si za početak složio prehranu s 3000kcal pa ću tako prvih 2-3 tjedna dok se ponovo uhodam i vidim kako će mi tijelo reagirati..

    treniram doma. roditelji mi imaju radionu tako da sam si sam dosta toga povario. imam vratilo za zgibove, za propadanja, ravnu i kosu klupicu, wall rack, ravnu i kosu šipku i nekih 100-tinjak kg utega. staviti ću slike kad poslikam

    uz normalnu prehranu od suplemenata koristim whey, vitamine c i d, alfa lipoičnu kiselinu i n acetylcysteine.

    i za sad nemam nekih pitanja. pretraživati ću još po forumu pa ću pitati ako mi nešte ne bude jasno


  • #2
    Re: Bruno s Viškova

    Vidi se da znas neke stvari i da nisi bas pocetnik u svemu ovom..pohvalno
    Steta bi bilo da se ne organiziras i opalis neku masu jer stvarno imas premalo kila,a po tvojoj prici se vidi da znas,a uostalom imas i nacina tj. dovoljno opreme i utega da budes prava zvijer. Planiraj sve i bit ce dobro

    Pozz!
    "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

    "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

    Comment


    • #3
      Re: Bruno s Viškova

      evo slike teretane

      11373_10205379929001362_5879993394482231411_n.jpg

      10300098_10205379930241393_8860969124680669756_n.jpg

      10850325_10205379928401347_5346330877868524675_n.jpg

      1505212_10205379930601402_7692873009131911807_n.jpg

      a wall rack nije samo wall rack. ima još lat mašinu, veslanje i za triceps. ali nije još gotov. rastavit ću ga ovih dana pa prepraviti. napraviti ću da se utezi dodaju na horizontalnu šipku i napraviti ću vodilice. ovako je isto ok ali je nezgodno dodavati teške utege.. i suziti ću ga. sad je nekih 110cm od zida, a kad stavim vodilice i malo ga presložim mislim da ću ga moći suziti za 40cm. i trebam ove oslonce za veslanje produžiti. prekratki su pa se ne može puni opseg pokreta napraviti..

      i u planu su mi još scott klupa i sprava za listove al to kad nađem vremena. ispiti na faksu su taman završili ali evo već počinje novi semestar

      Comment


      • #4
        Re: Bruno s Viškova

        Hehe dobro ti izgleda taj gym
        Inace ja sam isto iz RI na pomorskom
        Your future is created
        by what you do today,
        not tomorrow.

        Comment


        • #5
          Re: Bruno s Viškova

          Dopada mi se kutak, a i atmosfera. Nema mi nista draze od asocijalnog treninga.

          Comment


          • #6
            Re: Bruno s Viškova

            Hvala vam. Drago mi je da vam se sviđa

            Ja isto najviše volim sam vježbati. Fora mi je i kad mi netko dođe pa se podružimo malo i tako ali nije mi to to. Odma se to razvuče pa umjesto da mi trening traje sat vremena treba dva, pa se trebamo mijanjati, gužva mi bude pa ako radimo istu vježbu stalno utege skidati pa dodadavit i tako - komlikacije ugl.

            Comment


            • #7
              Re: Bruno s Viškova

              Evo danas počeo s nastavkom

              Trening nogu - samo lagano za početak:
              Čučnjevi 2x8 40kg
              Mrtvo na ravne noge 2x8 40kg
              Iskoraci 1x6 25kg

              i trbušnjaci u superseriji crunchevi i podizanje nogu u ležećem položaju 2x10,10
              i plank sam mislio 2x1min al sam uspio jedva 45 sec pa sam na tome ostao

              Od hrane:
              1. doručak shake 120g mljevenih zobenih i 30g wheya
              2. obrok frape od 1 banane, 3dl mlijeka i 70g maslaca od kikirikija, 8g omega 3
              3.nakon treninga opet shake 120g mljevenih zobenih i 30g wheya
              4. ručak 200g piletine, 100g brokule i 100g mrkve
              5. večera 5 jaja, 8g omega 3
              6. prije spavanja 30g caseina

              tako mi je u planu 2 tjedna pa ću onda postepeno povećavati po potrebi

              Comment


              • #8
                Re: Bruno s Viškova

                Originally posted by brunofall27 View Post
                Evo danas počeo s nastavkom

                Trening nogu - samo lagano za početak:
                Čučnjevi 2x8 40kg
                Mrtvo na ravne noge 2x8 40kg
                Iskoraci 1x6 25kg

                i trbušnjaci u superseriji crunchevi i podizanje nogu u ležećem položaju 2x10,10
                i plank sam mislio 2x1min al sam uspio jedva 45 sec pa sam na tome ostao
                to je lagani trening nogu?????? 5 serija??? pa to je zagrijavanje....koliko ti je trening trajao....15min?????
                This is your life and it’s ending one minute at a time

                Comment


                • #9
                  Re: Bruno s Viškova

                  pa imao sam još po 2 serije za zagrijavanje i malo sam se razgibao na početku i istezanje na kraju sve skupa nešto manje od sat vremena - lagani trening. ne znam kako bi trebao izgledati prvi trening nakon što mjesec dana nisam imao baš nikakvu aktivnost ?
                  inače mi je trening nogu isti takav samo čučnjevi i mrtvo 3x8, a iskoraci 2x8

                  sutra i prekosutra ću isto tako lagano leđa/biceps i prsa/ramena/triceps.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Bruno s Viškova

                    Originally posted by brunofall27 View Post
                    pa imao sam još po 2 serije za zagrijavanje i malo sam se razgibao na početku i istezanje na kraju sve skupa nešto manje od sat vremena - lagani trening. ne znam kako bi trebao izgledati prvi trening nakon što mjesec dana nisam imao baš nikakvu aktivnost ?
                    inače mi je trening nogu isti takav samo čučnjevi i mrtvo 3x8, a iskoraci 2x8

                    sutra i prekosutra ću isto tako lagano leđa/biceps i prsa/ramena/triceps.
                    a dobro...svatko ima svoje....ok....mislim nisam vidio da se bas radi tako malo serija pa cak ni kad krenes u teretanu samo po 2 serije svaku vjezbu...uostalom ako si imao tako dugu pauzu zar nije bolje da zagrijes cijelo tijelo prije nego sto krenes odvojeno svaku misicnu skupinu??? mislim iskorak 2 serije po 8 ponavljanja....en malo serija em malo ponavljanja.....ali dobro valjda znas kako tebi najbolje pase......
                    This is your life and it’s ending one minute at a time

                    Comment


                    • #11
                      Re: Bruno s Viškova

                      Pa ne znam. Meni za dobit upalu ne treba više. I to taman mi traje 5-6 dana tako da sam spreman za idući trening. A i danas imam baš dobru upalu.

                      Na što misliš zagrijat cijelo tijelo prije nego počnem svaku mišićnu skupinu ?

                      Iskorake sam radio prije po 12 ponavljana sa svakom nogom, to je 24 u jednoj seriji, to traje oko minute i pol i baš mi je bilo jako teško držati šipku na leđima sa dodatnih 30 -40 kg to vrijeme tako da sam smanjio ponavljanja, a povećao kilažu

                      Comment


                      • #12
                        Re: Bruno s Viškova

                        tip top teretanica ;D
                        Don't Stop Tryin'



                        Comment


                        • #13
                          Re: Bruno s Viškova

                          Hvala! Drago mi je da ti se sviđa

                          Što se treninga tiče vježbam već drugi tjedan ..još uvijek lagano. idući ću malo povećati broj serija kako budem mogao

                          Prekjučer sam prsa, ramena i triceps i to ovako:

                          propadanja 2x8
                          mililitay press iza glave 2x12
                          sklekovi 2x8
                          lateral raise 2x12
                          za triceps nisam ništa ovaj put no idući trening ću ubaciti još skull crushers 2x12

                          a jučer leđa i biceps:
                          zgibovi 2x8
                          ležeća eksterna rotacija s bućicom 2x12
                          veslanje u pretklonu 2x12 - tako da si stavim kašete ispod utega tako da uteg između svakog ponavljanja odložim - slično kao pendlay row samo su mi premali utezi da bi mi stajali na podu, a ovako su malo višlje da bi bio pravi pendlay row
                          biceps pregib s ravnom šipkom 2x12

                          prije oba treninga radim ovo za zagrijavanje ramena:


                          a ima i novosti u teretani. postavio sam tepih da mi se ne skliže po laminatu, prepravio kavez tako da mi je lakše dodavati utege, onemogućeno je ljuljanje utega i produljio sam pedale za veslanje da dobijem više hoda i napravio pomagala za duboke sklekove koja su mogla biti 5cm niža ali nema veze. bit će dobro i ovako

                          IMG-1426520455278-V.jpg

                          IMG-1426790743417-V.jpg

                          IMG-1426790702438-V.jpg

                          IMG-1426790702438-V.jpg

                          a sutra bi mogla biti i scott klupa
                          Last edited by brunofall27; 19-03-15, 22:34.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Bruno s Viškova

                            Zna možda netko postoji li neki online dnevnik za praćenje treninga? Prije sam koristio bilježnicu ali mi je malo nepregledno.
                            Htio bi negdje upisivati koliko sam serija za zagrijavanje radio, koliko radnih, koliko ponavljanja sa kojom kilažom i neka svoja zapažanja tokom treninga..

                            Inače već 3. tjedan vježbam. Nisam nešto jak ali primjetim mali napredak u snazi iz treninga u trening, a kilaža mi se vrti oko 72

                            U ponedjeljak sam radio noge jer za vikend nisam stigao pa mi se malo ritam poremetio ali nema veze. Leđa sam jučer umjesto u pon, a prsa danas umjesto u uto.

                            I napokon sam završio scott klupu. Ali ima jedan nedotatak. Trebao sam staviti spužvu da ide preko gornjeg ruba di se prsa naslone. To ću si sutra uzeti malo vremena, poskidati klamarice i dodati par cm spužve. Prsa su pa ne boli kad se naslonim ali nije baš ugodno

                            Share2015-03-25-c23360fa77b4fa8f3f81c7e688808073a058be8cbb3d5e2c46a6da9d7415befc-Picture.jpg

                            Share2015-03-25-f29b92764f03966ae8843f668de5aa618bb48634911f98f743121d56298a0bee-Picture.jpg

                            Share2015-03-18-236b78e2f5ecd3f0c0c9cfde2735d1d39482e4c82a7ec761923c1735df92e16a-Picture.jpg

                            Comment


                            • #15
                              Re: Bruno s Viškova

                              Skini si za mob lifting log za android,a mora biti nes slično i za iPhone i Windows phone

                              Poslano sa mog Micromax A310 koristeći Tapatalk
                              http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                              BB AND THIS !

                              Comment

                              Working...
                              X