Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav svima!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav svima!!!

    Pozdrav imam 14god/163cm/61.4kg
    Ovdje sam se dosao naucit kako vjezbati.
    Trenutno treniram kod u kuce 3 puta tjedno (sklekovi,propadanja,zgibovi,iskoraci i to).
    Nadam se da cu se dobro zabavit.

  • #2
    Re: Pozdrav svima!!!

    willkommen

    Comment


    • #3
      Re: Pozdrav svima!!!

      Savjetovao bih ti da se i dalje drzis nekonvencionalnog treninga kako do sada jer si premlad da bi poceo ozbiljnije vjezbati utezima. Pricekaj jos barem dvije godine. Ima ljudi koji i ranije krenu, ali govorim cisto radi tebe. Da krenes ozbiljno vjezbati u sesnaestoj ili sedamnaestoj godini mozes postici ogromne rezultate, a do tada se drzi svoje discipline.

      Comment


      • #4
        Re: Pozdrav svima!!!

        Sta pricas ti? Uopce nije premlad, neki od vrhunskih fitness modela danasnjice su jos i ranije poceli trenirat...
        Wenn schon, denn schon!

        Comment


        • #5
          Re: Pozdrav svima!!!

          Argentum mu je sve dobro napisao, od ovog izraza fitness model mi se sere...

          Comment


          • #6
            Re: Pozdrav svima!!!

            Originally posted by knightrider View Post
            Sta pricas ti? Uopce nije premlad, neki od vrhunskih fitness modela danasnjice su jos i ranije poceli trenirat...
            Upravo tako. Vrhunski fitness modeli koji zaradjuju hljeb od toga i ciji je zivot samo fitness. Ovdje ne govorimo o fitness modelu nego o djetetu koje bi se moglo ugroziti.

            Comment


            • #7
              Re: Pozdrav svima!!!

              Originally posted by Argentum View Post
              Upravo tako. Vrhunski fitness modeli koji zaradjuju hljeb od toga i ciji je zivot samo fitness. Ovdje ne govorimo o fitness modelu.
              Dobro,di su neke činjenice,istrazivanja, znan.radovi da podupru tvoje razmišljanje kad ga već velikodušno dijeliš ?
              http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
              BB AND THIS !

              Comment


              • #8
                Re: Pozdrav svima!!!

                Zokijev mali trenira od 12-te
                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                ----------------------------------------------------------------
                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                Comment


                • #9
                  Re: Pozdrav svima!!!

                  Prvo, knightrider, "fitness modeli" ne zive od fitnessa nego od prodaje supka bogatasima.

                  Drugo, emperor, kad budes ima sina, posalji ga sa 14 u teretanu da sam radi pa mi javi koliko ce ozljeda nakupit do 18. godine zivota. Iman dovoljno prijatelja koji su trenirali rugby, veslanje i svasta nesto i radili su sa utezima od rane dobi, i guess what, svi redom imaju problema sa ledjima, zglobovima i cime ne. A bili su pod "strucnim" nadzorom. Mozda je u pitanju los trener, mozda je u pitanju nerazvijenost, mozda je u pitanju manjak osjecaja za posljedice i djecje pretjerivanje i glupiranje, sta god da je, ozljede su stvarne. Unatoc tome sta ce neka studija rec da je rad s utezima potpuno siguran.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pozdrav svima!!!

                    Originally posted by Maximus1950 View Post
                    Prvo, knightrider, "fitness modeli" ne zive od fitnessa nego od prodaje supka bogatasima.
                    ayyyy lmao
                    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                    * SHUT UP AND SQUAT *

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pozdrav svima!!!

                      To sto ste ljubomorni na cinjenicu da netko sa 19/20 god izgleda bolje od vas sa (govorim napamet 30+) nije razlog da se iskaljavate na moj komentar koji uopce nije upucen vama.
                      Wenn schon, denn schon!

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pozdrav svima!!!

                        Niko se nije iskalio na tvoj komentar. Jednostavno ti primjer nije adekvatan, a i komentar koji si napisao takodjer nije primjeren uzrastu. Koga ovdje zanimaju fitness modeli i njihovi zivoti. Budimo realni.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Pozdrav svima!!!

                          Originally posted by Martin25 View Post
                          Pozdrav imam 14god/163cm/61.4kg
                          Ovdje sam se dosao naucit kako vjezbati.
                          Trenutno treniram kod u kuce 3 puta tjedno (sklekovi,propadanja,zgibovi,iskoraci i to).
                          Nadam se da cu se dobro zabavit.
                          doma treniraš? nema ti od toga koristi ,treniraj na svježem zraku ,igraj neki sport ,upiši neki sport ,da te vode treneri ,od sklekova doma ne očekivaj ništa skoro

                          Comment


                          • #14
                            Re: Pozdrav svima!!!

                            Originally posted by Nainus View Post
                            doma treniraš? nema ti od toga koristi ,treniraj na svježem zraku ,igraj neki sport ,upiši neki sport ,da te vode treneri ,od sklekova doma ne očekivaj ništa skoro
                            Fantastičan savjet.
                            Originally posted by madmax22
                            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                            Originally posted by jocker77
                            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                            Originally posted by Hajduk
                            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                            Comment


                            • #15
                              Re: Pozdrav svima!!!

                              Zasto da od sklekova nista ne ocekuje? Pored toga radi i zgibove i propadanja, te iskorake. Da ja sam nisam tako poceo mozda bih i ozbiljno shvatio tvoj post, ali obzirom da sam najvece transformacije napravio upravo na prilozeni nacin ne mogu reci da sam pretjerano fasciniran ovim savjetima.

                              U prilog slika koja je vec od prije poznata na forumu. Dakle, stanje krajem ljeta 2013. godine i prva polovina ljeta 2014. godine. Nekih desetak mjeseci cistog bodyweighta bez neke pretjerano dobre ishrane i sest treninga sedmicno.

                              rsz_10.jpg

                              Kad smo vec kod mojih slika, evo jedan peek na ruke i ramena. Ostatak tijela u skorije vrijeme.

                              rsz_25.jpg

                              rsz_6.jpg

                              Comment

                              Working...
                              X